zachodniopomorskie

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Biuro Nieruchomości Płazińska

  Biuro Nieruchomości Płazińska

  Biuro Nieruchomości Płazińska w Kołobrzegu działa na rynku nieruchomości jako pośrednik od 2006 roku. Wśród oferowanych usług się m.in. sprzedaż i adaptacja projektów, świadectwa energetyczne, aranżacja wnętrz.

  Biuro specjalizuje się w opracowaniu projektów architektoniczno-budowlanych budynków mieszkalnych, gospodarczych czy handlowych.

  Decydując się na współpracę, można liczyć na fachową pomoc - firma posiada zawodową licencję w obrocie nieruchomościami.

  Data dodania: 04 03 2015
 • Biuro nieruchomości Quantum Koszalin

  Biuro nieruchomości Quantum Koszalin

  Biuro nieruchomości Quantum z Koszalina pośredniczy w wynajmie, sprzedaży i zakupie mieszkań, domów i działek na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy licencję Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej o numerze 18169. Oferujemy indywidualne, profesjonalne podejście do każdej transakcji. Staramy się być dostępni przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy zarówno kupujących jak i sprzedających. Z nami z pewnością każdy osiągnie szybki cel biznesowy.

  Data dodania: 04 03 2015
 • Agora Nieruchomości Kołobrzeg

  Agora Nieruchomości Kołobrzeg

  Agora Nieruchomości to ponad 10cio letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Dzięki temu kompleksowo podchodzimy do każdego klienta. Nasza bogata oferta nieruchomości, to głównie domy i mieszkania z Kołobrzegu i okolicy. Znajdą Państwo u Nas zarówno niedrogie mieszkania jedno oraz wielopokojowe jak i luksusowe mieszkania położone tuż przy morzu. Posiadamy oferty kupna, sprzedaży oraz najmu nieruchomości takich jak domy, mieszkania, działki oraz lokale. Naszym klientom pomagamy wyszukać odpowiednią dla nich nieruchomość a następnie podpisać korzystną umowę. Dzięki współpracy z innymi biurami nieruchomości jesteśmy w stanie zapewnić najkorzystniejsze oferty zarówno sprzedaży jak i kupna dowolnej nieruchomości.

  Data dodania: 21 11 2014
 • Trend Nieruchomości

  Trend Nieruchomości

  W momencie kiedy ilość mieszkań wyraźnie przewyższa wielkość nabywających, kiedy procedury w bankach są jeszcze bardziej złożone, Firmy ubezpieczeniowe pragną jedynie pozyskać nowego Kontrahenta ograniczając limit jego zabezpieczenia stajemy przed dylematem co zdziałać. Zwykłym ruchem staje się wybór skorzystania z wsparcia sprofilowanych Przedsiębiorstw w owym aspekcie. http://trend-nieruchomosci.pl/o-firmie/o-nas Jeszcze większy frasunek mamy podczas gdy pragniemy zbudować nasz własny dom. Posłużyć się z Firmy budowlanej z kierownikiem budowy? Tymczasem w takim przypadku jego osoba będzie zabezpieczał zleceniobiorcę a nie nas? Przedsiębiorstwo Trend nieruchomości zapewnia proste wyjście na Państwa komplikacje. Zespół zawodowców z długoletnim doświadczeniem jest już na wyciągnięcie dłoni. Wyłącznie wypróbowane umiejętności, wieloletnie doświadczenie także bezustannie doszkalająca się kadra zapewnia Państwu maksymalną realizację zamówienia. Nasza pracownicy to wieloletni rynku nieruchomości. Współpracujemy komponując jedną z najbardziej rozróżnianych marek na lokalnym rynku nieruchomości. http://trend-nieruchomosci.pl/Nieruchomosci/oferta Dysponujemy ponadprzeciętne podejścia realizacji inwestycji budowlanych, procesów obsługi Klienta również marketingu nieruchomości. Zachęcamy do skorzystania z ponadprzeciętnego systemu sprzedaży, zakupu prawa do nieruchomości, marketingu Państwa nieruchomości, następnie znalezienia perfekcyjnej formy kredytowania obcego w banku oraz ubezpieczenia nieruchomości. www.trend-nieruchomosci.pl/Franchising/Czym-jest-Franchising"> W chwili podczas gdy doszło do deregulacji zawodów związanych z sektorem nieruchomości korzystaj tylko ze przetestowanych specjalistów. Nie ryzykuj straty majątku swojego życia. Umów się z naszym konsultantem a w tym momencie na pierwszym spotkaniu uzgodnicie wspólnie harmonogram realizacji Twojego zlecenia. Pamięta tylko doświadczone podejście poparte wiedzą zapewnia Tobie, iż sprzedając mieszkanie nie stracisz, kupując wybierzesz najatrakcyjniejszą ofertę na rynku, ubezpieczając rzeczywiście ochronisz swoje interesy i Twojej rodziny i zaciągając kredyt mieszkaniowy wybierzesz najlepszą dostępną propozycję.

  Data dodania: 10 01 2014
 • Kontrakt Nieruchomości

  Kontrakt Nieruchomości

  Biuro Kontrakt Nieruchomości Koszalin zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, najmie nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym, pośrednictwem finansowym, sprzedażą typowych projektów budowlanych. Posiadamy w swojej bazie danych setki aktualnych ofert. Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1994 r. Współpracujemy z pośrednikami w Grupie Plus. Razem wydajemy od 2007 r. kwartalnik nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku!

  Data dodania: 04 02 2013
 • Biuro Nieruchomości Vialla Kołobrzeg sc

  Biuro Nieruchomości Vialla Kołobrzeg sc

  Biuro Nieruchomości Villa Kołobrzeg to jedna z największych i najbardziej aktywnych firm zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na rynku Kołobrzeskim i jego okolicach. Nasza firma została założona w 2001 roku i od samego początku zajmujemy się usługami związanymi z rynkiem nieruchomości. W chwili obecnej są to:
  - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  - doradztwo inwestycyjne
  - finansowanie zakupu nieruchomości
  - zarządzanie nieruchomościami
  Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów chcących nabyć nieruchomości jak i klientom sprzedającym. Klientom kupującym pomagamy w ustaleniu potrzeb, wybraniu odpowiedniej oferty oraz gwarantujemy szczegółowe sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, przygotowanie odpowiednich dokumentów, obecność na akcie notarialnym oraz wydanie nieruchomości.
  Klientom sprzedającym gwarantujemy szeroką reklamę ich nieruchomości w Kołobrzegu, internecie, dostęp do dużej bazy klientów poszukujących oraz pełne zaangażowanie na całym etapie sprzedaży nieruchomości.

  Data dodania: 05 04 2012
 • Lex Biuro Nieruchomości i Porady Prawne Paweł Ołowski

  Lex Biuro Nieruchomości i Porady Prawne Paweł Ołowski

  Nasze Biuro świadczy kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami dla osób fizycznych i prawnych. Działamy profesjonalnie i dbamy o bezpieczeństwo naszych kontrahentów. Naszą misją jest pełne zadowolenie klienta. Pośredniczymy w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Świadczone przez nas usługi gwarantują pełną obsługę formalno-prawną od momentu podpisania umowy pośrednictwa do finalizacji transakcji w formie aktu notarialnego lub umowy najmu. To co nas wyróżnia spośród innych to najniższa prowizja w regionie. Oferujemy także pomoc związaną z wyborem i uzyskaniem atrakcyjnych kredytów hipotecznych, współpracujemy z kancelariami notarialnymi oraz innymi biurami pośrednictwa. Nadzór nad pracą biura sprawuje Paweł Ołowski posiadający licencję zawodową nr 15850. Oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami świadczymy pomoc prawną w szerokim zakresie. Zapewniamy porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, pomoc prawną i obsługę prawną. Udzielone porady prawne pozwolą Państwu uniknąć konsekwencji nieznajomości prawa. Świadczone usługi są w pełni profesjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Biuro dokłada wszelkich starań aby udzielane porady prawne były wyczerpujące, sformułowane precyzyjnie, a ponadto prostymi przystępnym językiem. Paweł Ołowski

  Data dodania: 13 03 2012
 • EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

  EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

  Szanowni Państwo,

  Firma EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz działa na kołobrzeskim rynku nieruchomości od 1996 roku i jest w tej chwili wiodącą firmą o ugruntowanej pozycji. Założycielem i właścicielem firmy jest licencjonowany zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami - Robert Małkiewicz. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów.
  Nasza oferta:
  Nasze firma świadczy specjalistyczne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami:
  Kupno i sprzedaż nieruchomości,
  Najem i wynajem nieruchomości,
  Doradztwo inwestycyjne w zakresie rynku nieruchomości,
  Pośrednictwo w udzielaniu kredytów hipotecznych,
  Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania i wydania.

  Ponadto zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji, możemy pochwalić się wysoką skutecznością sprzedaży i dużą liczbą udanych transakcji.

  Chcąc usprawnić proces obsługi klienta i zwiększyć naszą wiarygodność w oczach kontrahentów, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

  Pozostajemy do dyspozycji w przekonaniu, że będziemy mogli przyczynić się do Państwa sukcesów.

  Robert i Agnieszka Małkiewicz.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Iwaszczyński Nieruchomości i Projektowanie

  Iwaszczyński Nieruchomości i Projektowanie

  Firma Iwaszczyński Nieruchomości i Projektowanie istnieje od 2007 roku oferując kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami oraz w zakresie projektów budowlanych i projektowania wnętrz, skupiając doświadczonych specjalistów z rynku nieruchomości, architektów, projektantów oraz sprzedawców i wykonawców budowlanych, jak również doradców z zakresu finansów i prawa. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu działek budowlanych oraz doborze odpowiedniego projektu wraz z dopełnieniem wszelkich formalności wymaganych do uzyskania pozwolenia na budowę. Współpracujemy na każdym etapie inwestycji również przy końcowym wykończeniu i aranżacji.Nasza oferta dotyczy również budownictwa wielorodzinnego, gdzie pomagamy w wyborze mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym, a następnie zaprojektowania i wyposażenia jego wnętrza.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Żagiel Nieruchomości

  Żagiel Nieruchomości

  Zaufaj firmie z certyfikatem jakości ISO 9001-2008.

  Współpraca odbywa się zgodnie z Zasadami Etyki i Standardami Zawodowymi zatwierdzonymi przez Ministerstwo Budownictwa. Dodatkowo obsługa przez naszych maklerów jest na najwyższym z aktualnie możliwych poziomów - zgodnie z normą ISO 9001-2008. Pracujemy zgodnie ze standardami Systemu Zarządzania Jakością w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy sprawnie i efektywnie. Jakość naszej pracy jest systematycznie kontrolowana przez zewnętrznych auditorów. Nasze działania są zgodne z przepisami prawa. Zapewniamy bezpieczeństwo Twojej transakcji. To wszystko, by zapewnić Ci najlepszą usługę.
  Żaneta Schulz - Właściciel, licencja zawodowa nr 1036
  specjalista ds. zarządzania jakością.

  Data dodania: 16 12 2011
 • PRONOVO Kordus

  PRONOVO Kordus

  Pronovo to niezależne biura nieruchomości działające pod wspólnym szyldem Pronovo i korzystające z doświadczeń wszystkich członków Pronovo. Naszym "oczkiem w głowie" jest najwyższa jakość obsługi Klientów. Cieszymy się Państwa zaufaniem i przyjaźnią. Pomagamy Klientom Kupującym i Sprzedającym nieruchomości w przeprowadzaniu sprawnych i bezpiecznych transakcji. Oferujemy full service i obsługujemy prawie każdą czynność w procesie kupowania i sprzedawania nieruchomości. Skupiamy się na obszarze woj. zachodniopomorskiego, ale również możemy działać na terenie całego kraju.
  W Szczecinie posiadamy profesjonalnie przygotowaną kadrę. Większość z nas posiada ukończone studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz licencje zawodowe. Odpowiedzialnym za transakcje jest właściciel Piotr Kordus licencja nr. 11433.
  Pomagamy również w uzyskaniu kredytu, współpracujemy z bankami i pośrednikami kredytowymi.
  Po nabyciu nieruchomości możemy pomóc w remoncie i zaopatrzeniu w materiały wykończeniowe i instalacyjne (posiadamy własny sklep).

  Data dodania: 16 12 2011
 • Magnolia Nieruchomości

  Magnolia Nieruchomości

  Nabycie mieszkania czy nieruchomości wolnostojącej to szczególnie ważna decyzja, przed którą wielu z nas znajduje się w którymś okresie swojego życia. Dobrym zamysłem jest posłużenie się doświadczeniem fachowców, którzy branżę nieruchomości znają bardzo dobrze i doradzają w kwestiach związanych z kupnem lub sprzedażą nieruchomości każdego dnia.
  Pracownicy Magnolii Nieruchomości z ochotą wspomogą Państwa w podjęciu decyzji jaką nieruchomość zakupić – spełniającą nasze wymagania i zdolności finansowe. Maklerzy zaprezentują najlepsze dla Państwa propozycje oraz przeprowadzą przez nieprostą procedurę związaną z nabyciem bądź sprzedażą nieruchomości.
  W nieustająco aktualizowanej bazie znajdą Państwo lokale i budynki jak a także parcele budowlane: lokalowe i pod inwestycje oraz hale zakładowe, składy itp.
  Siedziba nasza zlokalizowana jest w śródmieściu miasta, także trafienie do nas nie powinno zrobić Państwu problemu. Można się z nami kontaktować również via mail i telefonicznie.
  Polecamy nasze wsparcie!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 15 12 2011
 • Certus Nieruchomości

  Certus Nieruchomości

  Poszukują Państwo agencji nieruchomości oferującej usługi w powiatach nadbałtyckich województwa zachodniopomorskiego - zapraszamy do biura CERTUS Nieruchomości Kołobrzeg. Znajdą u nas Państwo przede wszystkim mieszkania i działki nad morzem, ale także lokale usługowe, domy jednorodzinne, obiekty pensjonatowe, hotelowe i ośrodki wypoczynkowe. Zainteresowanym zapewniamy również dostęp do szerokiej bazy realizacji deweloperskich. Agencja zapewnia też rozwiązania z zakresu obsługi wspólnot mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami, doradztwo kredytowe i inwestycyjne oraz obsługę projektanta wnętrz. Współpracuje ze sprawdzonymi geodetami, rzeczoznawcami, notariuszami i bankami po to by wszyscy Klienci obsłużeni zostali kompleksowo i profesjonalnie w jednym miejscu. Zapraszamy, przyjdź i przekonaj się, że decyzja o współpracy z nami to trafne posunięcie.

  Data dodania: 30 11 2011
 • Bonum Nieruchomości Gryfice

  Bonum Nieruchomości Gryfice

  Chcąc wyprowadzić się do miejscowości położonych nad morzem, musimy liczyć się z dużo wyższymi cenami nieruchomości niż w innych miejscach, między innymi dlatego, że nad morze co roku przybywają setki turystów, tak więc mieszkańcy miast blisko położonych nad morzem, chcą sporo zarobić i oczywiście udaje im się to. Jeśli chcemy kupić domy jednorodzinne nad morzem, tylko dla siebie, musimy liczyć się, że będą sporo kosztować. Jednak, jeśli chcemy kupić apartamenty nad morzem, lub też pensjonaty, możemy być pewni, że wydatek szybko nam się zwróci i będziemy zarabiać bez wychodzenia z domu, na chociażby wynajmowaniu pokojów czy apartamentów dla turystów. Co ważne warto odwiedzić przed zakupem biuro nieruchomości w Gryficach które ma najlepsze rozeznanie na rynku nadmorskim co pozwoli nam zaoszczędzić mnóstwo czasu przy poszukiwaniu ten najlepszej nieruchomości

  Data dodania: 28 11 2011
 • Pomorska Giełda Nieruchomości

  Pomorska Giełda Nieruchomości

  Decydując się na inwestowanie w nieruchomości, na pewno każdy chce szybko zarobić. Tak więc poleca się inwestowanie w pensjonaty nad morzem. Apartamenty i pensjonaty nad morzem w bardzo szybki sposób zarabiają na siebie w przeciwieństwie do inwestowania w mieszkania w Gryficach, przez co my, szybko odzyskamy pieniądze, które włożyliśmy w nieruchomość. Dlaczego nad morzem? Oczywista jest odpowiedź, ponieważ to właśnie nad morze co roku przybywają setki turystów, którzy chcą wynająć pokój w pensjonacie czy też hotelu, ceny apartamentów jak i pokoików są wysokie, przez co i nasz zarobek jest wysoki, zdobyty w krótkim czasie – zwłaszcza gdy rozpoczyna się sezon wakacyjny. W momencie chęci wyprowadzki się z miasta, czy wsi, nad morze, musimy liczyć się z tym, że domy nad morzem, zawsze były i pewnie będą w cenie, musimy więc liczyć dużo więcej wkładu finansowego na kupno domu nad morzem. Każda miejscowość położona blisko morza jest oblegana przez turystów każdego roku, przez co ceny są wysokie, nie ważne czy w restauracjach, czy na plaży czy wreszcie w kwestii kupna czy wynajmu nieruchomości. Jednak jeśli chcemy kupić dom jednorodzinny tylko po to by go wynajmować i mamy na to fundusze, to nie musimy się martwić, ponieważ dom szybko zarobi na siebie, a w końcu i na nasze życie.

  Data dodania: 28 11 2011