wielkopolskie

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • RED HOME - Mieszkania, domy, działki, agencja nieruchomości - Kalisz

  RED HOME - Mieszkania, domy, działki, agencja nieruchomości - Kalisz

  Działamy jako pośrednicy i doradcy na rynku nieruchomości od 12 lat. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji. Służymy doradztwem z zakresu lokalnego rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Posiadamy licencję zawodową oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami. Głównym założeniem naszego biura jest spełnianie Państwa oczekiwań. Za najważniejszy element naszej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, rzetelną, kompleksową i miłą obsługę przez młody zespół doświadczonych maklerów oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Działamy szybko i efektywnie.

  Data dodania: 02 02 2016
 • TK Nieruchomości

  TK Nieruchomości

  Każdy bezsprzecznie pragnąłby posiadać swoje mieszkanie. Na rynku jest ich ogromny wybór. Niekiedy sprawia kłopot zdecydowanie się na to właściwe. Trzeba od początku do końca przemyśleć jakie interesują konkretną osobę nieruchomości Leszno. Decyzja o zakupie mieszkania Leszno nie powinna być podjęta nagle. Ale powinno się rozważyć wszelkie plusy i minusy. Ważne jest, żeby zastanowić się, czy nabyć mieszkanie, czy też dom Leszno. Czasami jest tak, iż decyzja o zakupie domu jest odkładana na ostatnią chwilę. Przed kupnem mieszkania należy je dobrze obejrzeć czy jego usytuowanie danej osobie odpowiada. Najlepiej jest zakupić mieszkanie za swoją uzbieraną gotówkę, gdyż otrzymanie kredytu jest coraz bardziej skomplikowane. Najlepsze biuro nieruchomości Leszno – TK Studio Nieruchomości z miłą chęcią pomoże w wyborze najkorzystniejszego lokum. Na stronie online biura można odszukać znaczną ilość ofert dotyczących sprzedaży czy też najmu mieszkania. Ofert jest dużo, także jest w czym wybierać.

  Data dodania: 14 12 2012
 • Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor

  Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor

  Biura nieruchomości czy też inaczej agencje nieruchomości, to zawodowo zainteresowani nieruchomościami, wykwalifikowani specjaliści, dzięki którym możesz bezpiecznie kupić lub dobrze sprzedać, wynająć nieruchomość w Poznaniu lub okolicy Poznania. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości i wieloletnie doświadczenie w branży pośrednictwa nieruchomościami mają znaczenie. Dlatego warto powierzyć swoje sprawy dobremu pośrednikowi nieruchomości, kierując się opinią znajomych lub referencjami klientów pośrednika nieruchomości udostępnianymi przez media.

  Data dodania: 01 11 2012
 • ADP Invest Nieruchomości Kredyty

  ADP Invest Nieruchomości Kredyty

  ADP Invest s.c. działa na rynku od 2000 roku. Jesteśmy grupą specjalistów w dziedzinie finansów, nieruchomości oraz inwestycji - specjalistów współpracujących z nami na stałe bądź na pojedyncze specyficzne zlecenia.
  Cechy pod kątem, których dobieramy naszych współpracowników to:
  - wysoki poziom wiedzy merytorycznej.
  - zapał do rozwiązywania złożonych problemów naszych klientów.
  - ciągła chęć do podnoszenia kwalifikacji.
  - wysoki poziom profesjonalizmu.

  Porównując oferty i decydując się na konkretny wybór warto skorzystać z naszych usług. Jesteśmy niezależnym pośrednikiem, współpracującym z wieloma bankami, instytucjami finansowymi, firmami developerskimi czy biurami nieruchomości. Nasza praca polega na zawieraniu lub pośredniczeniu przy zawieraniu umów w imieniu lub na rzecz klienta.

  ADP Invest S.C. to profesjonalny doradca, z usług którego korzystają średnie i duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy oraz osoby prywatne. Nasza porada przyda się zarówno w przypadku poszukiwania odpowiedniej nieruchomości, jak i kredytu z nią związanego. Dysponujemy szeroką ofertą kredytów hipotecznych Pracujący z nami doradcy kredytowi dopasują kredyt do każdego klienta, bez żadnych dodatkowych kosztów.

  Działamy na rzecz klienta i jesteśmy obiektywni. ADP Invest S.C. wskazując i omawiając kilka ofert, kieruje się wyłącznie potrzebami swojego klienta. Z tego względu polegając na naszej opinii możecie dokonać lepszego wyboru.

  Data dodania: 14 03 2012
 • Lokator Nieruchomości Robert Maret

  Lokator Nieruchomości Robert Maret

  LOKATOR NIERUCHOMOŚCI TO NAJKRÓTSZA DROGA DO UDANEJ TRANSAKCJI. LOKATOR Nieruchomości to nowoczesne, w pełni profesjonalne Biuro Obrotu Nieruchomości. Pracujemy w oparciu o standardy zawodowe i kodeks etyki pośrednika w obrocie nieruchomościami, dlatego współpraca z nami to przede wszystkim bezpiecznie i rzetelnie prowadzone transakcje na rynku nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu, stałemu doskonaleniu zawodowym i znajomości lokalnego rynku nieruchomości możemy udzielić naszym Klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie szeroko rozumianego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: kupna, sprzedaży, zamiany i wynajmu nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych, obsługi prawnej i notarialnej, sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości, pomocy w skompletowaniu dokumentów potrzebnych przy dokonaniu transakcji, doradztwa ekonomicznego i prawnego w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości, audyty i certyfikaty energetyczne.LOKATOR Nieruchomości to również profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania nieruchomości oraz drobnych kredytów gotówkowych.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Integra Nieruchomości Barbara Rubinowska

  Integra Nieruchomości Barbara Rubinowska

  Nie walczymy o zachowanie licencji. Mamy ich w firmie siedem. Zawsze będziemy ZAWODOWCAMI. Integra Nieruchomości jest doradcą na poznańskim rynku nieruchomości. Usługi świadczone przez Integrę obejmują wyspecjalizowaną pomoc przy sprzedaży, kupnie, najmie, wynajmie każdej nieruchomości. Pośrednicy i agenci z Integry chętnie podzielą się wiedzą na temat wielkopolskiego rynku.Integra Nieruchomości nie zamyka się w biurach. Pośrednicy i agenci tworzący firmę Integra pracują, gdy Państwo dysponują wolnym czasem. Od pracowników Integry nie usłyszą państwo, że tej nie ruchomości „nie da się sprzedać”. Integra Nieruchomości gwarantuje rzetelną obsługę i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań. Firma prowadzona jest przez Barbarę Rubinowską, licencjonowanego pośrednik, członka sądu koleżeńskiego przy Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Licencja Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast nr 4136, ubezpieczenie OC nr PO/00265177/2012 GENERALI Ubezpieczenia.Integra jest członkiem WSPON zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Biura Integry znajdują się w samym centrum miasta w pobliżu Sądu Rejonowego oraz Urzędu Miasta przy ul. Libelta 3 oraz przy ul. Przemysłowej 51 lok. 5 (siedziba firmy). Dzięki szyldom i zawieszonej ekspozycji ofert w witrynach biur, Integra jest zauważalna w przestrzeni miejskiej, a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii (m.in. wirtualne zwiedzanie) sprawniej funkcjonuje.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Hausner sp. z o.o.

  Hausner sp. z o.o.

  Nowoczesne, ekologiczne domy i mieszkania – Poznań, Plewiska. Nasza Firma Deweloperska poleca domy energooszczędne. Oferta naszej Firmy skierowana jest do osób pragnących połączyć w swoim domu nowoczesność z ekologią. Oferujemy mieszkania dwupoziomowe o zabudowie bliźniaczej. Proponowane przez nas domy charakteryzuje niskie zużycie energii, modne wzornictwo i przestrzenne wnętrza. Oferujemy także modne bio ogrody wykorzystujące zasoby naturalne. Są to doskonałe miejsca na przydomowe ogródki. Nasze biuro działa na rynku pierwotnym i wtórnym. W ramach działalności naszego Biura polecamy również usługi hurtowni budowlanej.

  Data dodania: 13 02 2012
 • Cercon

  Cercon

  Biuro nieruchomości, jak sama nazwa wskazuje zajmuje się przede wszystkim pośrednictwem przy obrocie nieruchomościami. Obejmuje to kupno i sprzedaż nie tylko domów i mieszkań nowowybudowanych, ale również rynek wtórny. Zgłaszając się do biura nieruchomości uzyskamy pomoc w formalnościach przy sprzedaży lub kupnie domu, działki czy też mieszkania. Jest to na pewno duże ułatwienie, szczególnie dla osób, którym szkoda czasu, bądź dla tych, którzy boją się własnej nieznajomości prawa i wolą oddać tę pracę profesjonalistom. Firmy tego typu zajmują się również innymi zagadnieniami związanymi z działem nieruchomości. Między innymi doradztwo inwestycyjne w ramach rynku nieruchomości, pośrednictwo i pomoc w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych, remontem mieszkania i wystrojem, aby można się wprowadzić i mieszkać od pierwszego dnia. Jak znaleźć najlepsze biuro, które faktycznie za nasze pieniądze zrobi wszystko co w jego mocy, aby sprostać naszym oczekiwaniom? Najlepiej zasięgnąć rady znajomych, którzy korzystali wcześniej z usług agentów nieruchomości danego biura i są w pełni zadowoleni. Inną możliwością jest wybadanie rynku poprzez fora Internetowe. Dzielą się tam swoimi opiniami różni ludzie z całej Polski. Dzięki temu poznamy najrozmaitsze zdania, często konfrontujące się nawzajem. Koniec końców znajdziemy odpowiednie dla naszego interesu biuro nieruchomości.

  Data dodania: 07 02 2012
 • EURO-dom.CO Nieruchomości

  EURO-dom.CO Nieruchomości

  Jesteśmy prężnie działającą na rynku firmą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, wzorujemy się na zachodnich standardach zawodowych. Indywidualne podejście do każdej nieruchomości

  Kompleksowa obsługa z zakresu: pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, zamianie wszelkiego rodzaju nieruchomości
  obsługę prawno-administracyjną transakcji
  pozyskiwanie konkretnych nieruchomości na indywidualne zlecenie klienta w tym inwestycyjne

  Data dodania: 21 12 2011
 • Nieruchomości - Krzysztof Klamka

  Nieruchomości - Krzysztof Klamka

  Witam!

  DOM - zawsze z KLAMKĄ!

  zarządzanie * wycena * pośrednictwo * consulting * inwestycje * logistyka

  Specjalizujemy się w logistyce nieruchomości oraz zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Posiadamy licencje pośrednictwa i zarządzania na rynku nieruchomości wraz z obowiązkowym ubezpieczeniem OC.

  Oferujemy usługi wyceny nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw oraz środków trwałych.
  Zapraszamy do współpracy.

  Pozdrawiam
  Krzysztof Klamka

  Data dodania: 06 12 2011