Olsztyn

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Freedom Nieruchomości

  Freedom Nieruchomości

  Freedom to renomowana i profesjonalna agencja nieruchomości. Olsztyński oddział Freedom posiada w swojej ofercie najatrakcyjniejsze oferty mieszkań na sprzedaż i wynajem w Olsztynie i okolicach. Oferujemy fachowe wsparcie doświadczonych i najlepszych agentów na rynku. Posiadamy innowacyjną strategię sprzedażową, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i z korzyścią dla klienta sprzedać jego nieruchomość. Freedom to ogólnopolskie biuro nieruchomości z oddziałami w całym kraju; m.in w Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Iławie czy Tarnowie.

  Data dodania: 02 02 2016
 • Orkana13.pl Nieruchomości Olsztyn

  Orkana13.pl Nieruchomości Olsztyn

  Usługi związane z obrotem nieruchomościami, na pierwszym miejscu powinny uwzględniać potrzeby i sytuację klienta. Posiadający wieloletnie doświadczenie - specjaliści działający w ramach projektu Orkana13.pl Nieruchomości świadczą je kompleksowo, dostosowując działania do konkretnej sytuacji. Indywidualne podejście do każdej oferty i każdego klienta jest jednym z naszych atutów. Zakres usługi jak i katalog czynności świadczonych przez nas przy transakcjach na rynku nieruchomości jest ustalany przed rozpoczęciem obsługi. Nasi klienci dokładnie wiedzą jaka praca na ich rzecz zostanie wykonana i za jakie wynagrodzenie. Jeżeli chcesz sprzedać, wynająć lub kupić nieruchomość – sprawdź nas!

  Data dodania: 21 01 2016
 • MIEDZA Nieruchomości i Geodezja

  MIEDZA Nieruchomości i Geodezja

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę runku nieruchomości.

  Świadczymy usługi z zakresu: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
  mapy do celów projektowych,
  tyczenie sieci i obiektów,
  inwentaryzacje powykonawcze,
  podziały nieruchomości,
  wznawianie znaków granicznych,
  rozgraniczanie nieruchomości,
  geodezyjna obsługa rynku nieruchomości,
  nietypowe prace geodezyjne,
  sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej,
  sprzedaży projektów budowlanych,
  ubezpieczeń majątkowych i innych.

  Posiadamy doświadczenie zarówno we współpracy z osobami prywatnymi jak i dużymi firmami i organizacjami.

  Zapraszamy do współpracy!

  Zespół MIEDZA.

  Data dodania: 13 10 2012
 • ABRYS Nieruchomości

  ABRYS Nieruchomości

  Posiadamy licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami i ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Firma zajmuje specjalistycznymi usługami w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu domów, działek, mieszkań oraz lokali użytkowych. Współpracujemy z zaufanymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami i doświadczonymi doradcami kredytowymi. Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Numer licencji: 11976. Co Nas wyróżnia:Transakcje prowadzone pod opieką prawników.
  Wyszukiwanie ekskluzywnych domów i atrakcyjnych działek.
  Współpraca z liczącymi się developerami oraz wieloma agencjami nieruchomości.
  Kompleksowość usług.
  Szerokie kontakty umożliwiające znalezienie nabywcy na nieruchomość lub wyszukanie nieruchomości, która trafia w indywidualne wymagania klienta.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Rozwiązania Dla Nieruchomośći Michał Cygan

  Rozwiązania Dla Nieruchomośći Michał Cygan

  Rozwiązania Dla Nieruchomości jest dynamicznie rozwijającą się Warmińsko-Mazurską firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze rozwiązań dla uczestników rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Firma zadebiutowała w maju 2011r a jej założycielem jest Michał Cygan. Obycie się w pracy z właścicielami nieruchomości oraz zdobyte licencje zaowocowały w otworzenie własnej firmy. Zaobserwowana na rynku konieczność występowania kompleksowości usług dały początek firmie. W ramach firmy świadczymy całe spektrum usług związanych z nieruchomościami: zarządzanie nieruchomościami, wspólnotami mieszkaniowymi najmem pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, analizy cieplno-wilgotnościowych przegród zewnętrznych budynku, analizy termowizyjne przegród zewnętrznych budynku, analizy mykologiczne opracowanie świadectw charakterystyki energetycznych, opracowanie charakterystyk energetycznych na etapie projektowania, opracowanie audytów energetycznych i remontowych. Jesteśmy jedyną firmą na rynku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która oferuje swoim Klientom tak szeroki i zintegrowany wachlarz usług. WSZECHSTRONNOŚĆ TO NASZ WYRÓŻNIK. Dzięki połączeniu w ramach jednej firmy, dysponujemy pełną wiedzą o rynku nieruchomości i możemy zaoferować najbardziej kompleksowe rozwiązania.

  Data dodania: 03 12 2011

Olsztyn - nowa strona:

Adres: