śląskie

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • DiD Deptuła - pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa

  DiD Deptuła - pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa

  Agencja Handlu Nieruchomościami DiD jest to agencja zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości na terenie Częstochowy i okolic. Należy do najstarszych agencji w Częstochowie, swoją działalność prowadzi od 1991 roku. Pośrednicząc w obrocie nieruchomościami Agencja DiD Sławomir Deptuła oferuje Państwu szeroki wybór domów i mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż, lokali, jak również działek przeznaczonych pod budowę lub rekreacyjnych. Agencja obsługuje zarówno nabywców indywidualnych, a także instytucjonalnych. Posiada licencję 699 wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa Rozwoju Miast, dzięki czemu mają państwo gwarancję niezawodności. Dodatkowo firma należy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, to najliczniejsze, po warszawskim Stowarzyszenie Pośredników w kraju. Zapewnia to między innymi udział w szkoleniach dotyczących rynku nieruchomości. Zapewnia wysokiej klasy doradztwo współpracując z najlepszymi biurami, rzeczoznawcami, doradcami finansowymi, bankami i kancelariami notarialnymi. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanych pracowników, otrzymają Państwo w pełni wysokiej klasy obsługę.

  Data dodania: 26 10 2016
 • WGN Silesia Nieruchomości - Katowice

  WGN Silesia Nieruchomości - Katowice

  Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, współpracuj z nami!
  Specjalizujemy się w pośrednictwie przy sprzedaży oraz wynajmie mieszkań, ale zajmujemy się również innymi nieruchomościami.
  Wynagrodzenie za usługę kupna-sprzedaży wynosi maksymalnie 3,69% wartości nieruchomości. W tej cenie zapewniamy Państwu przygotowanie profesjonalnej oferty, poszukiwania klienta, prezentację nieruchomości, pomoc w negocjacjach, przygotowanie umowy przedwstępnej, załatwienie niezbędnych dokumentów, znalezienie kancelarii notarialnej, doradcy kredytowego oraz sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego.
  Nasze biuro się w największym na Śląsku centrum handlowym – Silesia City Center.
  Działamy na terenie Katowic, Chorzowa, Siemianowic, Świętochłowic, Sosnowca i innych miast aglomeracji.
  Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości oraz licencję pośrednika.
  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 30 10 2015
 • VAX Nieruchomości

  VAX Nieruchomości

  VAX Nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie rynku mieszkaniowego oraz komercyjnego. Obsługujemy sprzedaż domów, sprzedaż mieszkań, sprzedaż działek jak również wynajem mieszkań oraz wynajem domów. W zakresie naszego działu VAX Nieruchomości Inwestycyjne prowadzimy obrót nieruchomościami komercyjnymi i nieruchomościami inwestycyjnymi: parki handlowe, domy towarowe, sklepy, biurowce, działki pod sklep oraz działki pod stacje paliw i inne obiekty. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 732 84 84 84

  Data dodania: 21 06 2015
 • Biuro Nieruchomości INDEXO

  Biuro Nieruchomości INDEXO

  Proponujemy Państwu nasze usługi na zasadzie partnerskiej współpracy, dbając o Państwa interes jak o własny. Specjalizujemy się w obsłudze rynku Katowic i okolic, gdzie skutecznie działamy w zakresie pośrednictwa kupna/sprzedaży nieruchomości. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalną pomoc w zakresie znalezienia nabywcy lub nieruchomości oraz zapewniamy kompleksową obsługę transakcji (udział przy pertraktacjach, umowach i rozliczeniach stron).
  Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie oraz licencję zawodową (5775).


  Wykonujemy

  ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ dla budynków istniejących jak również charakterystyki energetyczne dla budynków w trakcie projektowania:
  dla budynków i lokali oddawanych do użytkowania po zakończeniu budowy,
  dla budynków i lokali oddawanych do użytkowania po remoncie lub modernizacji,
  dla budynków i lokali przy sprzedaży lub najmie.

  Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju prowadzi listę osób uprawnionych do sporządzania świadectw.
  Nr wpisu do rejestru 2117

  Zbudowaliśmy Zespół specjalistów, ludzi kreatywnych, z wyobraźnią i rozumiejących potrzeby innych, odpowiedzialnych i zaangażowanych. Zgrany zespół to podstawa zaufania. Jesteśmy indywidualistami, ale świetnie się rozumiemy. Prowadzimy naszych klientów na każdym etapie sprzedaży czy zakupu, jesteśmy z Wami i realizujemy Wasze marzenia. Nasza praca jest pasją, z której zbudujemy Twój sukces.

  Data dodania: 05 02 2015
 • Mkwadrat

  Mkwadrat

  Dlaczego biuro nieruchomości Mkwadrat?

  Mkwadrat jako jedna z nielicznych agencji nieruchomości w naszym regionie, oferujemy usługi z zakresu home stagingu, polegającej na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży.

  Posiadamy 15-letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, a w szczególności w zakresie:

  - sprzedaży nieruchomości (gruntowych, działek budowlanych, inwestycyjnych, nieruchomości zabudowanych, budynków mieszkalnych, użytkowych, lokali mieszkalnych użytkowych

  - przejmowania od osób fizycznych oraz prawnych nieruchomości w drodze np. wykupu, darowizn czy zamian

  - regulacji stanów prawnych danej nieruchomości

  - współpracy z jednostkami wykonawstwa geodezyjnego w zakresie granic jak również podziałów nieruchomości

  - współpracy z jednostkami promocji miasta w zakresie ofert inwestycyjnych na terenie miasta Raciborza

  - współpracy z jednostkami inwestycji i urbanistyki miasta w zakresie tworzenia i dokonywanych zmian planów miejscowych na terenie miasta Raciborza

  - współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną w zakresie terenów inwestycyjnych w szczególności o przeznaczeniu przemysłowo-usługowym.

  - współpracy z rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami notarialnymi, urzędami, sądami i redakcjami prasowymi itp.

  Pełny zakres naszych usług znajdziesz na stronie www pod adresem http://www.mkwadrat-raciborz.pl/o-mnie

  Mkwadrat aencja nieruchomości Racibórz to usługi na wysokim poziomie którym możesz zaufać. Sprzedaż z nami na pewno będzie skuteczna oraz szybka.

  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 02 02 2015
 • DomProfit

  DomProfit

  Agencja nieruchomości DomProfit specjalizuje się w skutecznej i profesjonalnej sprzedaży mieszkań oraz domów.
  Jesteśmy nietypową agencją nieruchomości z Raciborza, ponieważ oferujemy zarówno pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, jak i bez pośrednictwa!

  Pomagamy naszym Klientom profesjonalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży ich nieruchomości, by zwiększyć jej szybkość i skuteczność oraz zmaksymalizować wartość nieruchomości.

  Zapewniamy:
  - Home Stageing,
  - Wycieczki wirtualne po nieruchomości,
  - Sesje fotograficzne,
  - Ogłoszenia,
  - Reklamę.

  Koniecznie wejdź na naszą stronę i zobacz jak działamy! Zapraszamy!

  Data dodania: 02 04 2014
 • Nasz Dom

  Nasz Dom

  Nasz Dom to firma deweloperska, która ma w swojej ofercie piękne nowe mieszkania bezczynszowe w Rybniku. Wszystkie mieszkania jakie znajdują się w ofercie naszej firmy są budowane w nowoczesny sposób. Staramy się by nasze mieszkania spełniały oczekiwania wszystkich naszych klientów. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w ofercie naszej firmy swoje wymarzone mieszkanie. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o naszej ofercie musisz zajrzeć na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 02 04 2014
 • Remax Trend

  Remax Trend

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą nieruchomości. Głównym terenem naszych działań jest Częstochowa oraz jej okolice. Dla dobra naszych klientów dołączyliśmy do grupy Remax, przekształcając Nieruchomości Gasińscy w Remax Trend. Każdym klientem zajmujemy się kompleksowo od momentu wystawienia oferty sprzedaży bądź wynajmu poprzez wszystkie formalności aż po przeprowadzkę do nowego lokum. W naszej ofercie znajdą Państwo Mieszkania, domy, lokale, obiekty, działki zarówno na sprzedaż jak i do wynajęcia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z naszą aktualną ofertą dla Częstochowy.

  Data dodania: 24 04 2013
 • Biuro Neruchomości Arka

  Biuro Neruchomości Arka

  Kompleksowa obsługa zarówno w obrębie kupna/sprzedaży jak i najmu/wynajmu domów, mieszkań, gruntów oraz wszelkiego rodzaju nieruchomości komercyjnych. Działamy w oparciu o licencję zawodową nr 17502. Nasz główny priorytet to bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Jeżeli poszukujesz mieszkania w Rybniku lub mieszkania w Wodzisławiu Śląskim i okolicach, a przy tym chcesz skorzystać z profesjonalnego biura nieruchomości - NieruchomosciArka.pl to doskonały wybór. Działamy na terenie województwa śląskiego. Nasza oferta obejmuje między innymi: nieruchomości Rybnik oraz nieruchomości Wodzisław. Sprawdź nas!

  Data dodania: 13 03 2012
 • Hobbit Nieruchomości

  Hobbit Nieruchomości

  Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu. Posiadamy licencję zawodową nr 15691 oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Pracujemy zgodnie ze standardami zawodowymi i kodeksem etyki pośrednika. Zapewniamy obsługę formalno-prawną, pomoc w skompletowaniu i sprawdzeniu dokumentacji nieruchomości oraz pomoc w sporządzeniu umów cywilnoprawnych. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, radcą prawnym, a także z innymi biurami nieruchomości w naszym regionie. Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. www.hobbit.gratka.pl

  Data dodania: 12 03 2012
 • WESTOR Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami

  WESTOR Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami

  Westor specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości. Klienci firmy mogą liczyć miedzy innymi na profesjonalną pomoc w kupnie, sprzedaży i wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości oraz pomoc w uzyskaniu kredytu na sfinansowanie zakupu mieszkania, domu, działki czy lokalu użytkowego. Westor proponuje ponadto usługi remontowo-budowlane, meble na wymiar, usługi koparko-ładowarką, klimatyzacje, usługi geodezyjne oraz artystyczne malowanie ścian. Firma ma siedzibę w Bytomiu ale działa na obszarze kilkunastu miast aglomeracji śląskiej w tym m.in. w Katowicach, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Będzinie i Chorzowie.

  Data dodania: 10 03 2012
 • Konsorcjum LIDMAN Nieruchomości - Centrum Nieruchomości i Finansów DomAr

  Konsorcjum LIDMAN Nieruchomości - Centrum Nieruchomości i Finansów DomAr

  Agencja wchodząca w skład Konsorcjum LIDMAN NIERUCHOMOŚCI, posiadającego biura w Gliwicach, Rybniku i w Bielsku, działająca sieci MLS Silesia, oraz w sieci Biur Okręgu Rybnickiego skupiających kilkadziesiąt biur z terenu woj. Śląskiego. Członek Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia, Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości, oraz Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. Właścicielem agencji jest Piotr Jakubczyk - pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 2908) doradca rynku nieruchomości (certyfikat nr 168) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Piotr Jakubczyk jest prezesem Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia, oraz delegatem do Rady Naczelnej Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości, jak również współzałożycielem systemu MLS na Śląsku. Firma działa od 1993r. Polecamy szeroką gamę naszych usług - od pośrednictwa nieruchomości poprzez pomoc w regulacji stanów prawnych nieruchomości, doradztwo, oraz usługi kredytowe (oferujemy duży wybór banków i bezpłatne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych). Świadczymy również usługi z zakresu wyceny nieruchomości, oraz audytu energetycznego. Prowadzimy praktyki zawodowe dla kandydatów na pośredników. Zapraszamy do współpracy deweloperów, inwestorów indywidualnych, inne biura nieruchomości i banki. Zapraszamy również do współpracy osoby, które chcą poprowadzić własne biuro nieruchomości korzystając z naszego doświadczenia, wiedzy i profesjonalnych narzędzi.
  POLECAMY: dom w 6 dni w cenie od 79900 - oferta: www.domymax.pl
  W ofercie działu finansowego posiadamy również kredyty bez BIK.

  Data dodania: 10 03 2012
 • LEADER HOUSE Nieruchomości S.C.

  LEADER HOUSE Nieruchomości S.C.

  LEADER HOUSE Nieruchomości jest jedną z bardziej doświadczonych i wszechstronnych firm działających na rynku nieruchomości. Korzystając z doświadczenia i wiedzy finansowej, firma prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W naszej firmie gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług oferując opiekę dwóch licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami. Służymy pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym. Firma kładzie szczególny nacisk na profesjonalne i rzetelne, a jednocześnie indywidualne podejście do każdego Klienta. Pomożemy Państwu sprzedać lub wynająć mieszkanie, kupić nowe na rynku pierwotnym lub wtórnym i uzyskać na nie finansowanie, dbając jednocześnie, aby Państwa zakup stał się dochodową inwestycją.

  LEADER HOUSE Nieruchomości działa w zgodnie z postanowieniami Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. dotyczącymi obowiązku posiadania licencji zawodowej. Transakcje zawarte z udziałem naszej firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

  Aby uzyskać pełne zadowolenie naszych klientów współpracujemy z innymi biurami pośrednictwa, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami i developerami. ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 09 03 2012
 • MOBIL MIX Nieruchomości

  MOBIL MIX Nieruchomości

  Firma MOBIL MIX została założona w 1994 r. siedziba firmy od początku istnienia mieści się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Łukasińskiego 1. Biuro posiada licencje państwową nr 11887. Nasza firma została stworzona po to by zapewnić Państwu pełną gamę usług w sferze nieruchomości. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu najlepszą obsługę na rynku.Kierujemy się zaangażowaniem w realizacji Państwa życzeń i odpowiemy na każdy kontakt z Waszej strony.
  Gwarantujemy kompleksową i rzetelną obsługę, zapewniamy wysoką jakość usług, bezpieczeństwo transakcji, spokój oraz zadowolenie klientów.

  Data dodania: 09 03 2012
 • RA-NO Nieruchomości

  RA-NO Nieruchomości

  RA-NO to kompleksowa obsługa nieruchomości. Zespół RA-NO jest obecny na polskim rynku od 2011 roku. Obszar działania RA-NO obejmuje rynek śląski. Zespół skupia ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie, licencje zawodowe i uprawnienia do zarządzania nieruchomościami, pośrednictwa w obrocie, doradztwa prawnego, świadczenia usług geodezyjnych i kartograficznych, sporządzania świadectw energetycznych.

  Umów się na bezpłatne spotkanie i zobacz, co RA-NO może dla Ciebie zrobić.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Pośrednictwo Obrotu Nieruchomości Tkaczuk

  Pośrednictwo Obrotu Nieruchomości Tkaczuk

  Agencja nieruchomości- TKACZUK Pośrednictwo obrotu nieruchomości. Sprzedaż nieruchomości w woj śląskim. Domy Działki Mieszkania najniższa prowizja w regionie. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Najniższa prowizja w regionie. Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę prawną realizowanych transakcji. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej lukratywnych transakcji.
  pośrednictwa sprzedaży, kupna, najmu domów, mieszkań, lokali, gruntów, nieruchomości komercyjnych
  gromadzenia niezbędnej dokumentacji nieruchomości
  pełnej obsługi notarialnej
  przygotowania inwestycji od momentu zakupu gruntu, wz, pozwolenia na budowę do realizacji włącznie
  doradztwa i pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego
  wyszukiwania nieruchomości na zlecenie klienta
  regulacji stanów prawnych nieruchomości
  doradztwa w zakresie podniesienia wartości nieruchomości
  tworzenia umów przedwstępnych, umów najmu oraz umów warunkowych zabezpieczających interesy klientów.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT – Krzysztof Filipek

  Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT – Krzysztof Filipek

  Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT – Krzysztof Filipek, to licencjonowana firma, prowadząca działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, na terenie Bielska i okolic. Wyróżnia nas rzetelność i profesjonalizm. Skuteczność i najwyższa jakość oferowanych usług, to podstawowe przesłanki, dla których warto podjąć z nami współpracę. Zapewniamy kompleksowość działania, pełną obsługę prawno-organizacyjną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami. Dzięki najwyższym kwalifikacjom naszych agentów, skutecznie przeprowadzamy Klienta przez labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które nierzadko pojawiają się na drodze ku pozytywnej finalizacji transakcji. Dewiza biura – DLA CIEBIE-DLA RODZINY motywuje nas do ciągłego rozwoju, nie tylko poprzez zdobywanie najaktualniejszych ofert, ale również dbałość o kształcenie agentów. Szkolenia, dzięki którym nasi pracownicy nabywają nowe doświadczenia w zakresie pośrednictwa, zapewniają fachowe, szybkie i rzetelne wykonanie każdego powierzonego zadania. Dzięki temu, że praca jest naszą pasją, a zadowolenie Klienta priorytetem, budujemy fundamenty trwałej i owocnej współpracy. ZAPRASZAMY. http://www.bbn-efekt.plKrzysztof Filipek

  Data dodania: 08 03 2012
 • Centrum Doradztwa Rynku Nieruchomości Bączyk Sygut S.C.

  Centrum Doradztwa Rynku Nieruchomości Bączyk Sygut S.C.

  Jesteśmy po to, aby bezpiecznie i profesjonalnie pomóc Państwu w znalezieniu swojego wymarzonego „miejsca na ziemi” jak również, by pomóc pokonać wszelkie przeszkody, jakie staną przed Państwem, w osiągnięcia celu jakim jest zakup lub najem wybranej nieruchomości. Zajmujemy się KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ NIERUCHOMOŚCI. Oprócz podstawowych usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, oferujemy Państwu doradztwo w zakresie rynku nieruchomości, wyboru kredytu hipotecznego, wycenę nieruchomości przez rzeczoznawców majątkowych, pomoc w zakresie geodezji oraz współpracę z architektami, projektantami wnętrz czy też architektami ogrodów. Dodatkowo nasi klienci otrzymują "Kartę Klienta Centrum Doradztwa Rynku Nieruchomości" uprawniająca do rabatów i upustów u partnerów naszego projektu KARTA KLIENTA CDRN.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Nieruchomości Igiel-Pol

  Nieruchomości Igiel-Pol

  Zajmujemy się sprzedażą mieszkań, domów, działek na terenie Bytomia i okolic od 1997 roku. Zatrudniamy licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami oraz aby chronić interesy naszych klientów posiadamy rozszerzone ubezpieczenie OC. Współpracujemy z Notariuszami, Rzeczoznawcami Majątkowymi, Doradcami Finansowymi, Geodetami, Architektami i Dekoratorami Wnętrz. Posiadamy najciekwszą i zawsze sprawdzoną bazę nieruchomości. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 01 2012
 • WILLA.PL Grzegorz Śliwiński

  WILLA.PL Grzegorz Śliwiński

  Willa.pl Doradcy Nieruchomości to profesjonaliści w dziedzinie nieruchomości. Ze względu na specjalizację jesteśmy specjalistami w sprzedaży nieruchomości na terenie Zabrza. Gwarantujemy szybką i sprawną transakcję. Pomagamy w kupnie, sprzedaży, wynajmie. Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość? Zdaj się na naszą wiedzę i fachowość. Naszym klientom pomagamy również w uzyskaniu środków na finansowanie zakupów. Współpracujemy z wieloma bankami.

  Data dodania: 06 12 2011