Agora nieruchomości

Agora nieruchomości
Nasza firma działa na Polskim rynku nieruchomości od 1997r. Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam profesjonalnie realizować powierzone przez Państwa zadania. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji od strony formalno prawnej. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom.

Biuro specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości w kupnie i sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości przemysłowych, usługowych, handlowych jak również gruntów pod małe i duże inwestycje na terenie województwa Pomorskiego jak i na terenie całej Polski. Oferujemy również bogatą ofertę domów i mieszkań na terenie Gdańska i okolic.

Agora nieruchomości ma za sobą znaczące sukcesy na rynku nieruchomości indywidualnych i komercyjnych poparte doświadczeniem zdobytym przy współpracy z wieloma zarówno lokalnymi jak i ogólnopolskimi firmami.Posiadamy również ofertę gotowych projekty domów tanich w budowie i energooszczędnych w eksploatacji. Ponadto oferujemy usługi w zakresie geodezyjnym, projektowania, uzbrojenia oraz kompleksową usługę od projektów do zezwolenia na budowę włącznie z nadzorem wykonawczym. Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi w zakresie projektów i aranżacji wnętrz.
Gwarancją świadczenia usług wysokiej jakości jest posiadanie licencji państwowych numer 3253, 11224 jak również uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach poświęconych zagadnieniom panującym na rynku nieruchomości organizowanych przez SPPON i PFRN.

Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu od wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

Agora nieruchomości jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.