pomorskie

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Nieruchomości w Wejherowie

  Nieruchomości w Wejherowie

  Stworzyliśmy propozycje przepięknych posiadłości na Zielonym Wzgórzu w Gościcinie. To pierwsze konstrukcje tego rodzaju, w Gościcinie. Budowle do odebrania są w stanie surowym co umożliwia na subiektywne urządzenie środka. Zachwycająca, zielona okolica sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. Jest to miejsce perfekcyjne na odetchnięcie po dotkliwym tygodniu. Rodziny lubiące naturę będą bardzo szczęśliwe na Zielonym Wzgórzu. Osiedle jest poetyczne i pięknie położone.

  Data dodania: 17 03 2016
 • Nieruchomości w Baninie

  Nieruchomości w Baninie

  Bilders-Developer zakończyło kapitalnie romantyczne miejsce. Banino leśne zacisze to miejsce, w którym szczęśliwi będą młodzi ludzie i rodziny z dziećmi. Osiedle od samego Gdańska dzieli wyłącznie 20 minut trasy. Jest to wystarczająco w oddali by wymknąć się od miastowej szarości po pracy jak i na tyle nieopodal, że wielbiciele zabaw nie będą musieli z nich ustępować. Posiadłości położone są w wyjątkowej, zalesionej okolicy, kapitalnej na wykreowanie swojego schronienia. Nowocześnie zaplanowane budowle do odbioru są w stanie deweloperskim i dostępne w metrażu od 125 do 140 m kw. Umożliwia to na indywidualne zaplanowanie środka oraz spełnienie najbardziej szalonych dekoracyjnych kaprysów.

  Data dodania: 17 03 2016
 • Novahouse

  Novahouse

  Novahouse to renomowana agencja nieruchomości działająca na terenie Gdańska. W ofercie posiadamy najlepsze nieruchomości na sprzedaż w Gdańsku. Oferujemy Ci pomoc doświadczonych agentów nieruchomości, którzy doskonale znają trójmiejski rynek. Znamy się na sprzedaży mieszkań, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura nieruchomości Novahouse.

  Data dodania: 02 02 2016
 • Agencja Nieruchomości Partner – atrakcyjne oferty sprzedaży i wynajmu

  Agencja Nieruchomości Partner – atrakcyjne oferty sprzedaży i wynajmu

  Biuro Partner powstało na bazie kilkunastoletniego doświadczenia osób pracujących wcześniej w różnych biurach pragnących w ciężkich czasach dla biur nieruchomości zachować odpowiednią jakość usług i profesjonalizm zawodu.
  Aby pomóc prężnie się rozwijać uzupełniliśmy zespół młodymi osobami, których inwencję i zaangażowanie uzupełniamy profesjonalnym kształceniem tak aby reprezentowali poziom zawodowstwa godny prawdziwego pośrednika.
  Nie obiecujemy cudów - obiecujemy naszą ciężką pracę.
  Każdy klient traktowany jest indywidualnie i na jak najwyższym poziomie. Podstawą naszego działania jest dostosowanie rozwiązań zgodnie z indywidualnymi potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami.
  Wynagrodzenie również ustalane jest dla każdej nieruchomości oddzielnie biorąc pod uwagę stropień złożoności i zakresu obowiązków. Ponadto w interesie klienta uwzględniamy w prowizji współpracę z innymi biurami nieruchomości.
  Współpracujemy z bankami, kancelariami prawnymi, instytucjami finansowymi, deweloperami, a także z portalami internetowymi by zapewnić rzetelną i skrupulatną obsługę.
  Obszar działania obejmuje Trójmiasto oraz jego okolice.

  Świadczymy usługi z zakresu obrotu nieruchomościami. Doświadczony zespół, rozległa wiedza i gruntowana znajomość lokalnego rynku nieruchomości to filary naszego Biura oraz gwarancja profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.
  Naszym klientom oferujemy współpracę, obejmującą zarówno pośrednictwo w kupnie i sprzedaży mieszkania, domu w Trójmieście, jak i profesjonalną wycenę lokalu. Oprócz osób chcących sprzedać albo kupić nieruchomość, działkę czy lokal użytkowy w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni, obsługujemy także klientów zainteresowanych dzierżawą lub najmem.
  Zaufaj nam gdyż stanowimy nową jakość na rynku nieruchomości i mamy odwagę wskazywać innym właściwą drogę w sektorze nieruchomości, a potwierdzeniem tego jest posiadane liczne grono zadowolonych klientów, którzy do nas wracają i nas polecają.

  Biuro Nieruchomości Partner zostało założone przez doświadczonego pośrednika w obrocie nieruchomościami.
  W odpowiedzi na wzrastające potrzeby Klientów rynku nieruchomości tworzymy dla Państwa ofertę obejmującą swoim zasięgiem centralną część województwa Pomorskiego w szczególności powiat Gdańsk, Gdynia, Sopot. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek, jak również obiektów komercyjnych i gruntów inwestycyjnych.
  Oferta kredytowa
  Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości sprawia, że blisko 90% transakcji sprzedaży nieruchomości finansowanych jest częściowo lub w całości z kredytów hipotecznych. Z doświadczenia wiemy, że większość naszych Klientów, zanim znajdzie swój wymarzony dom czy mieszkanie, w pierwszej kolejności musi dowiedzieć się, na co ją stać. Aby pomóc Państwu w odnalezieniu odpowiedzi na to pytanie, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi firmami brokerskimi.
  Regulacja stanów prawnych
  Najczęściej występujące sytuacje nieuregulowanych stanów prawnych związane są ze zniesieniem współwłasności, dziedziczeniem nieruchomości, zasiedzeniem nieruchomości, obciążeniami, roszczeniami i innymi ograniczeniami wykonywanego prawa własności, budynkiem na cudzym gruncie oraz służebnością drogi koniecznej. Rozwiązanie tego typu kwestii najczęściej wiąże się z koniecznością uzyskania porady prawnej, wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego lub konsultacji z uprawnionym geodetą. Aby ułatwić Państwu przejście przez skomplikowaną i niejednokrotnie długą procedurę regulacji stanu prawnego nieruchomości podjęliśmy współpracę z osobami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

  Data dodania: 01 10 2014
 • Dworek Nieruchomości

  Dworek Nieruchomości

  Agencja Dworek Nieruchomości o 2000 roku skutecznie pośredniczy w sprzedaży, wydzierżawianiu, wynajmie, zamianach mieszkań, domów, działek, lokali, sklepów, biur, magazynów, gruntów, obiektów i innych nieruchomości. Dokonujemy na zlecenie profesjonalnego określenia ceny ofertowej nieruchomości do celów sprzedaży lub wynajmu mieszkań, domów, działek, lokali handlowych i usługowych. Proponujemy także kredyty i pożyczki hipoteczne, pomagając wybrać najlepszą w danej chwili, ze wszystkich dostępnych w Polsce. Nasz doświadczony geodeta pomaga rozwiązać problemy z geodezyjnym podziałem nieruchomości, wydzielaniem dróg, znoszeniem współwłasności. Oferujemy określenie ceny ofertowej do celów sprzedażowych, obsługę formalnoprawną przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Dokonujemy wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego do celów kredytowych, pożyczkowych, sprzedażowych, przetargowych, aportowych, księgowych. Prowadzimy mediacje w sporach o nieruchomości: znoszenie współwłasności, podziały nieruchomości spadkowych i innych. Prowadzimy doradztwo dla deweloperów i inwestorów w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości.

  Data dodania: 04 05 2013
 • House Broker

  House Broker

  Tylko sprawdzona agencja nieruchomości będzie w stanie zapewnić Ci tanie lokale oraz mieszkania w atrakcyjnych cenach dla Twojego biznesu. Takie właśnie jest biuro pośrednictwa nieruchomości w Lęborku HouseBroker. Jeśli chcesz poznać bazę nieruchomości, jaką posiada ta agencja to wejdź już teraz na jej oficjalną stronę internetową. Tylko teraz czekają na Ciebie wspaniałe promocja oraz jeszcze lepsze lokalizacje w niskich cenach.

  Data dodania: 05 03 2013
 • UŻLIS Nieruchomości

  UŻLIS Nieruchomości

  Biuro Nieruchomości zajmujące się pośrednictwem nieruchomości: sprzedażą, najmem, dzierżawą, kupnem domów, działek, mieszkań. Dodatkowo biuro zajmuję się bezpłatną pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z dwudziestoma siedmioma bankami, sprawdzamy najkorzystniejszą ofertę indywidualnie pod każdego klienta. Dodatkowo biuro zajmuję się pomocą w budowie domów. Współpracujemy z kilkoma firmami budowlanymi. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji budowlanej począwszy od architekta po inżyniera budowlanego. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2012
 • Colliers International Poland Sp. z o.o.

  Colliers International Poland Sp. z o.o.

  Naszą domeną są hale magazynowe do wynajęcia. w naszej ofercie są w całości wyposażone magazyny Panattoni, Prologis i Segro. Świadczymy usługi w całej Polsce od 1997 roku. Mamy za sobą znaczące sukcesy na rynkach nieruchomości komercyjnych poparte wieloma doświadczeniem doświadczeniami. Colliers International jest jedną z najwyżej cenionych firm na rynku nieruchomości przemysłowych. Nasza Firma pomaga dzierżawcom handlowym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Colliers International zajmuje się pośrednictwem w wynajmie, sprzedażą i administrowaniem nieruchomościami, a także doradztwem na rynku hotelarskim, reprezentacją najemców, wycenami oraz badaniami rynku. Jesteśmy międzynarodową siecią przedsiębiorstw niezależnych własnościowo i operacyjnie. Posiadamy biura terenowe w Czechach, Polsce, Rumunii, na Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech.

  Data dodania: 06 11 2012
 • BKE NIERUCHOMOŚCI

  BKE NIERUCHOMOŚCI

  Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które chcą sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić transakcje związane z rynkiem nieruchomościami. Priorytetem naszych działań są obiekty komercyjne (hale, magazyny, obiekty wielkopowierzchniowe) i tereny inwestycyjne. Staramy się dostarczyć Państwu kilka nowych ofert dziennie. Zobowiązując się do wykonania zleconego nam zadania, sumiennie się z niego wywiązujemy. Jesteśmy szczerzy i lojalni wobec naszych Klientów. Zawsze służymy radą i pomocą, bez względu na porę dnia i nocy. Współpracujemy z trójmiejskimi notariuszami, rzeczoznawcami, radcami prawnymi oraz geodetami. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, zapewniając mu swobodę negocjacji warunków umowy pośrednictwa. U nas możecie Państwo bezpłatnie skorzystać z usługi doradztwa w zakresie rynku nieruchomości oraz szacowania. Bezpieczeństwo transakcji nieruchomości gwarantuje Licencja Państwowa Nr 10806 oraz polisa Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zawarta w Concordia Polska TUW nr polisy 91054825. Z wyrazami szacunku, Ewa Budziszewska - Kopeć

  Data dodania: 18 04 2012
 • Biuro Nieruchomości Katarzyna Majer

  Biuro Nieruchomości Katarzyna Majer

  Nasze biuro nieruchomości pomoże Państwu przejść przez labirynt ofert na rynku nieruchomości. Doradzimy jak wybrać kredyt aby był on jak najmniej odczuwalny dla Państwa kieszeni. Doradzimy na co należy zwracać uwagę przy zakupie domu czy też mieszkania, jakie mogą czyhać niebezpieczeństwa z tym związane.
  Świadczymy również usługę prowadzenia transakcji zakupu nieruchomości wybranej przez Klienta bez naszego pośrednictwa. Bezpieczeństwo transakcji GWARANTUJE NASZE UBEZPIECZENIE od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Agora nieruchomości

  Agora nieruchomości

  Nasza firma działa na Polskim rynku nieruchomości od 1997r. Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam profesjonalnie realizować powierzone przez Państwa zadania. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji od strony formalno prawnej. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom.

  Biuro specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości w kupnie i sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości przemysłowych, usługowych, handlowych jak również gruntów pod małe i duże inwestycje na terenie województwa Pomorskiego jak i na terenie całej Polski. Oferujemy również bogatą ofertę domów i mieszkań na terenie Gdańska i okolic.

  Agora nieruchomości ma za sobą znaczące sukcesy na rynku nieruchomości indywidualnych i komercyjnych poparte doświadczeniem zdobytym przy współpracy z wieloma zarówno lokalnymi jak i ogólnopolskimi firmami.Posiadamy również ofertę gotowych projekty domów tanich w budowie i energooszczędnych w eksploatacji. Ponadto oferujemy usługi w zakresie geodezyjnym, projektowania, uzbrojenia oraz kompleksową usługę od projektów do zezwolenia na budowę włącznie z nadzorem wykonawczym. Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi w zakresie projektów i aranżacji wnętrz.
  Gwarancją świadczenia usług wysokiej jakości jest posiadanie licencji państwowych numer 3253, 11224 jak również uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach poświęconych zagadnieniom panującym na rynku nieruchomości organizowanych przez SPPON i PFRN.

  Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu od wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

  Agora nieruchomości jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Kancelaria Majątkowo Finansowa Skonieczna

  Kancelaria Majątkowo Finansowa Skonieczna

  Biuro Obrotu Nieruchomościami-KMF Skonieczna to firma działająca w północnej Polsce w województwie pomorskim. Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowej obsługi transakcji pośrednictwa kupna, sprzedaży, zamiany, wynajmie i najmie mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Intencją założycielki biura nieruchomości KMF Skonieczna jest stworzenie zespołu doświadczonych, profesjonalnych i stale podnoszących swoje kwalifikacje agentów . Priorytetem jest respektowanie przepisów prawa, zasad etyki zawodowej pośrednika i ochrony interesów Klienta. Domeną firmy jest indywidualne podejście do Klienta, sumienne wykonywanie obowiązków pośrednika poparte doświadczeniem.

  Biuro Obrotu Nieruchomościami-KMF Skonieczna zagwarantuje Państwu miłą i przyjazną atmosferę, fachową pomoc przy podejmowaniu decyzji oraz załatwianiu formalności związanych z kupnem, sprzedażą, najmem i wynajmem nieruchomości.

  Dbamy o bezpieczeństwo obrotu prawnego, uczestniczymy w prezentacji lokali, zajmujemy się sprawdzaniem tytułów prawnych do zbywanej nieruchomości nie tylko przy wyborze nieruchomości, ale również przy wypełnianiu wszelkich formalności dotyczących obsługi notarialnej. Osobą odpowiedzialną za przebieg transakcji jest Kinga Skonieczna, posiadająca licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 15722, nadaną przez Ministra Infrastruktury.

  W ramach działalności świadczymy również usługi związane z wystawianiem świadectw charakterystyki energetycznej Nr uprawnień MI/ŚE/2094/2010 nadanego przez Ministra Infrastruktury.


  Jako doradca finansowy Open Finance S.A. doradzam w doborze najlepszego kredytu hipotecznego a także na inny cel.

  Data dodania: 09 03 2012
 • TOM-DOM NIERUCHOMOŚCI

  TOM-DOM NIERUCHOMOŚCI

  Mając świadomość, jak ważną jest decyzja o sprzedaży czy kupnie domu, mieszkania, czy innej nieruchomości, jesteśmy z Państwem podczas całego procesu zmierzającego do sprzedaży czy zakupu bądź wynajmu nieruchomości, począwszy od pomocy w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości, negocjowania ceny i innych warunków przedmiotu transakcji, aż do momentu podpisania ostatecznej umowy sprzedaży/najmu u Notariusza. Głównym założeniem TOM-DOM NIERUCHOMOŚCI jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz dyskrecję i indywidualne podejście do każdego z Państwa. Nasza praca to przede wszystkim pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polegające na zawodowym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia umów nabycia lub zbycia prawa własności nieruchomości, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego lub lokalu użytkowego albo prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej, zarówno na rynku pierwotnym, jaki wtórnym, a także wynajem bądź zamiana nieruchomości takich jak: domy, mieszkania, działki gruntu, hotele, lokale użytkowe, obiekty magazynowe czy produkcyjne. Posiadamy państwową licencję zawodową pośrednika (Tomasz Zbigniew Posiła-Działakiewicz - licencja zawodowa nr 9157) i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w Ergo HESTIA S.A. Przy wykonywaniu powierzonych nam czynności stosujemy przepisy prawa i standardy zawodowe, kierując się zasadami etyki zawodowej, jak również zasadami interesu osób, na rzecz których wykonujemy te czynności, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ponadto służymy Państwu doradztwem z zakresu rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości, gdyż naszymi Partnerami są banki i firmy zajmujące się poradnictwem kredytowym. Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami podatkowymi oraz architektami, co szybko i efektywnie pozwala osiągnąć zamierzony przez Państwa cel. Działamy szybko i skutecznie ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Tomasz Z. Posiła - Działakiewicz

  Data dodania: 09 03 2012
 • MIĘDZYNARODOWY KONCERN OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI WGN Przedstawicielstwo w Słupsku

  MIĘDZYNARODOWY KONCERN OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI WGN Przedstawicielstwo w Słupsku

  Przedstawicielstwo w Słupsku działa od 1995 roku.WGN Real Estate to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce i jeden z największych w Europie. Działa od 15 lat i przez ten czas zdołał wypracować sobie stabilną pozycję na rynku międzynarodowym oraz zdobyć zaufanie klientów, którym oferuje usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza rezydencjalnymi i komercyjnymi, pomoc formalno – prawną, doradztwo inwestycyjne oraz przeprowadzanie analiz i raportów rynkowych.WGN Real Estate wraz z Wrocławską Giełdą Nieruchomości oraz partnerami współpracującymi stworzył Grupę WGN – międzynarodowy koncern obrotu nieruchomościami, dysponujący profesjonalną kadrą z wieloletnim doświadczeniem.Grupa WGN to ponad 350 agentów, maklerów, doradców, analityków i prawników, w 38 biurach, działających na międzynarodowym rynku.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Dom & House SC

  Dom & House SC

  Zajmujemy się obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Świadczymy również usługi dla firm i osób prywatnych m.in. w zakresie wyceny, analiz rynku, opiniowania projektów, urządzania mieszkań. Współpracujemy z deweloperami oraz Klientami indywidualnymi. Kierujemy się zasadą wszechstronnej i rzetelnej obsługi Klienta. Analizujemy jego potrzeby, pomagamy w wyszukiwaniu indywidualnie dopasowanych, aktualnych ofert i służymy radą przy podejmowaniu decyzji. Zależy nam, żeby maksymalnie odciążyć naszego Klienta w załatwianiu formalności związanych z obrotem nieruchomościami. Chcemy, aby miał poczucie, że jest kimś wyjątkowym oraz, że jego sprawa jest istotna dla nas tak samo jak dla niego.Naszą pracę wykonujemy z pasją mając świadomość jak wiele znaczy ona dla tych, którzy ją nam zlecili. Uważamy, że tylko rzetelność i równowaga stron mogą dać zadowolenie i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji.Zespół Dom & House to profesjonaliści, którzy swoją wiedzę zdobywali w trakcie wieloletniej obecności na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Zdobyte doświadczenie pozwala na pragmatyczne i wszechstronne spojrzenie na aspekty związane z rynkiem nieruchomości. Tą wiedzą chcemy się podzielić w sposób obiektywny i bezstronny.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Lider Nieruchomości Bogumiła Jułkowska

  Lider Nieruchomości Bogumiła Jułkowska

  Lider Nieruchomości – to firma działająca w oparciu o najwyższe standardy i przygotowanie zawodowe. Właścicielka posiada licencję zawodową nr 10404 i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest członkiem Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników Obrotu Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przedmiotem działalności firmy jest pośrednictwo przy zakupie, sprzedaży, najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, domów, obiektów, działek oraz lokali użytkowych. Lider Nieruchomości współpracuje z kancelariami notarialnymi, bankami udzielającymi kredyty hipoteczne, rzeczoznawcami, zarządcami, firmami budowlano-remontowymi oraz organizującymi przeprowadzki. Fachowe doradztwo oraz umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów to podstawowe cele, jakie przyświecają w prowadzeniu biura. Pomoc w znalezieniu wymarzonego mieszkania, w którym klienci chcieliby żyć, kochać, wychowywać, pracować, uczyć się i wypoczywać jest nierozerwalnie związana ze spełnieniem oczekiwań, co do miejsca, usytuowania, metrażu i wyglądu przyszłego lokum.

  Data dodania: 16 12 2011
 • Biuro nieruchomości DOMI

  Biuro nieruchomości DOMI

  Zapraszamy do naszego biura, które świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  Służymy Państwu kompleksową pomocą w sprzedaży, kupnie i wynajmie wszelkich nieruchomości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych nieruchomości. Oferta ta wciąż się zmienia i poszerza, dlatego też zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony internetowej, jak również osobistego kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania pełnych informacji na temat ofert.

  Biuro nasze pomaga również Klientom w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości. Stała współpraca z bankami przyspiesza i ułatwia naszym Klientom procedurę ubiegania się o kredyt.

  Liczymy że biuro, które udało nam się stworzyć, spełni Państwa oczekiwania. Najlepszą zaś rekomendacją dla naszego biura będą zadowoleni Klienci, którzy za naszym pośrednictwem przeprowadzili udane transakcje i nadal chcą korzystać z naszych usług jednocześnie polecając nas innym.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 12 2011
 • Noskowicz Nieruchomości

  Noskowicz Nieruchomości

  Noskowicz Nieruchomości jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Za motto przyjęliśmy regułę zawartą we wstępie do kodeksu etyki pośredników w obrocie nieruchomościami:

  "Czyń innym to tylko, co chciałbyś by czyniono Tobie"

  Towarzyszy nam ona we wszelkich naszych poczynaniach czego skutkiem jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług.
  Pragniemy aby szacunek okazywany klientowi, staranność i umiejętność przewidywania skutków podejmowanych kroków oraz respektowanie zasad uczciwej konkurencji były naszymi wyróżnikami na rynku obrotu nieruchomościami i pomogły ukształtować nasz wizerunek jako wiarygodnego i rzetelnego pośrednika.Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na trudnym trójmiejskim rynku nieruchomości. Posiadamy licencję o nr 8357 nadaną przez Ministerstwo Infrastruktury oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC, które ubezpiecza wszystkie prowadzone przez nasze biuro transakcje. Bezpieczeństwo transakcji naszych klientów to nasz priorytet.
  Aby uzyskać pełne zadowolenie naszych klientów współpracujemy z innymi biurami pośrednictwa, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami i developerami. ZAPRASZAMY!
  Oferujemy naszym klientom profesjonalną pomoc w przeprowadzaniu transakcji zaczynając od skojarzenia stron, poprzez skompletowanie niezbędnej dokumentacji, aż do sfinalizowania transakcji.
  Zakres naszych działań obejmuje:

  -pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, najmie, wynajmie: domów, mieszkań, lokali usługowych oraz innych nieruchomości;
  -sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości;
  -pomoc w skompletowaniu dokumentów potrzebnych przy dokonywaniu transakcji;
  -pośrednictwo w ubezpieczeniach
  -pośrednictwo kredytowe
  -doradztwo w zakresie rynku nieruchomości.
  -opracowania i ekspertyzy
  Numer licencji 8357.

  Data dodania: 03 12 2011
 • Biuro Nieruchomości Zaleski

  Biuro Nieruchomości Zaleski

  Profesjonalne Biuro Nieruchomości Zaleski oferuje mieszkania, lokale użytkowe, domy oraz działki na sprzedaż i wynajem. Oferta biura obejmuje nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Doświadczony zespół Biura zapewnia kompleksową obsługę: wycena, doradztwo, pośrednictwo w kupnie i sprzedaży, formalne przygotowanie transakcji. Dzięki wydłużonym godzinom pracy, specjaliści z Biura Nieruchomości Zaleski są do dyspozycji klientów niemal przez cały czas.

  Nasza baza ofert to ponad 3000 domów, mieszkań, działek i lokali użytkowych na sprzedaż oraz blisko 2000 nieruchomości do wynajęcia lub dzierżawy – Gdańsk, Sopot, Gdynia. Tylko aktualne oferty.

  Data dodania: 29 11 2011