podkarpackie

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Ardom Rzeszów - developer, domy, mieszkania, szeregówki

  Ardom Rzeszów - developer, domy, mieszkania, szeregówki

  Firma Ardom powstała w 2004 roku z myślą o zaspokojeniu rosnących potrzeb mieszkaniowych Rzeszowa w związku z dynamicznym rozwojem naszego miasta.

  W odpowiedzi na oczekiwania przyszłych nabywców dokładamy wszelkich starań przy angażowaniu specjalistów z branży budowlanej w procesie realizacji projektów. Każda inwestycja jest precyzyjnie przygotowywana a odpowiedni dobór firm wykonawczych zapewnia wysoką jakość wykonania i terminowość oddania obiektu.

  Ponadto zastosowane rozwiązania pozwalają w dużej mierze na samodzielną aranżację wnętrz i dopasowanie rozmieszczenia pomieszczeń do zmieniającej się sytuacji rodzinnej. Oferowane przez nas mieszkania i domy, projektowane są z największą starannością, aby stworzyć dla przyszłych właścicieli wygodne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

  Nasze inwestycje staramy się sytuować w lokalizacjach z dogodnym dojazdem do centrum miasta a zarazem w otoczeniu natury.

  Dodatkowo zawsze nasi pracownicy służą Państwu fachowym doradztwem zarówno przy wyborze mieszkania jak również przy jego aranżacji.

  Jeśli szukacie Państwo funkcjonalnego mieszkania lub domu a jednocześnie spokoju i komfortu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo odpowiednią propozycję dla siebie.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 01 10 2014
 • Domino Biuro Obrotu Nieruchomościami

  Domino Biuro Obrotu Nieruchomościami

  Biuro Nieruchomości Domino to prężnie działająca firma zarówno na terenie Rzeszowa, jego okolic jak i całego Podkarpacia. Ofertą agencji, na którą warto zwrócić szczególną uwagę są na pewno nieruchomości komercyjne - lokale, pomieszczenia handlowe i magazyny w atrakcyjnych lokalizacjach. Ponadto dla odbiorców prywatnych szeroka i atrakcyjna jest oferta mieszkań, działek i domów. Zapraszamy wszystkich do współpracy z biurem Domino, którego kilkunastoletniego doświadczenia na rynku nieruchomości w charakterze pośredników nie sposób kwestionować.

  Data dodania: 30 09 2013
 • WGN Nieruchomości Rzeszów

  WGN Nieruchomości Rzeszów

  WGN to polski koncern, który skupia najlepsze biura funkcjonujące na rynku nieruchomości. Jeśli przedmiotem twoich działań jest sprzedaż mieszkań czy wynajmowanie lokali, masz możliwość dołączyć do nas i korzystać z uznanej marki i doświadczenia setek specjalistów. W ofercie występują nowe mieszkania, piękne apartamenty, rezydencje, dworki oraz lokale biurowe. Prowadzimy specjalistyczny portal w Internecie z rozbudowanymi funkcjami. Dostępne są tam nie tylko oferty o sprzedaży mieszkania, ale również fachowe artykuły, bazy firm i szablony dokumentów użytecznych dla pośredników i klientów. Mamy też rozbudowany dział dla osób zainteresowanych tematyką kredytową. Zapraszamy więc wszystkich do naszego biura w Rzeszowie oraz do korzystania z naszych profesjonalnych usług.

  Data dodania: 24 04 2013
 • Biuro Nieruchomości WILD ESTATE Agnieszka Maciela-Andruch

  Biuro Nieruchomości WILD ESTATE Agnieszka Maciela-Andruch

  Jesteśmy lokalnym Biurem nieruchomości z siedzibą w Lesku.Oferujemy usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości na terenie całych Bieszczad. Dysponujemy bogatą ofertą mieszkań i domów, działek budowlanych oraz gruntów rolnych. Powierzane nam oferty są wszechstronnie promowane, z wykorzystaniem różnorodnych form reklamy lokalnej i ogólnopolskiej: od tablic reklamowych i banerów na nieruchomościach, poprzez reklamy i ogłoszenia internetowe i prasowe do prezentacji na targach. Naszymi klientami są osoby indywidualne, instytucje, banki, jak i inwestorzy z całej Polski.Naszą ambicją jest zagwarantowanie Państwu kompleksowej obsługi przeprowadzenia procesu transakcji. Zapewniamy również niezbędną pomoc przy ubieganiu się o kredyty przeznaczone na zakup nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 08 03 2012
 • Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Rynku Nieruchomości AURUM

  Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Rynku Nieruchomości AURUM

  Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Rynku Nieruchomości Aurum swoją siedzibę posiada w Rzeszowie, gdzie świadczy profesjonalne usługi doradcze w zakresie obrotu nieruchomościami. W ramach oferty firmy znajdziecie Państwo mieszkania Rzeszów, domy, lokale oraz hale - zarówno do wynajęcia jak i do sprzedaży. Doświadczeni i licencjonowani pośrednicy służą pomocą na każdym etapie naszej współpracy. Jeśli szukają Państwo firmy, która naprawdę dba o Klienta - o jego dobro i pełną satysfakcję - Aurum Nieruchomości Rzeszów poleca swoje usługi.

  Data dodania: 01 02 2012
 • NIERUCHOMOŚCI A.Galiszkiewicz, M.Kurpiel s.c.

  NIERUCHOMOŚCI A.Galiszkiewicz, M.Kurpiel s.c.

  Firma Nieruchomości Galiszkiewicz i Kurpiel powstała gdy po latach pracy w branży nieruchomości, znając już wszystkie metody pracy przemyskich pośredników, postanowiłyśmy stworzyć firmę, która będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

  Znakiem rozpoznawczym naszej Firmy jest nie tylko profesjonalizm i fachowość, lecz także kompleksowa obsługa oraz najszerszy zakres usług wśród pośredników.
  Dzięki temu, że każda z nas posiada wyższe wykształcenie (ekonomia, prawo) klient może być pewny, że wszystkie jego sprawy zostaną załatwione perfekcyjnie.

  W związku z nowelizacją prawa budowlanego rozszerzyliśmy naszą ofertę i wystawiamy świadectwa energetyczne, tak aby w jednym miejscu klient mógł załatwić wszelkie formalności związane z nieruchomością. http://www.nieruchomosciprzemysl.pl

  Data dodania: 02 12 2011