małopolskie

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Nieruchomości SPLENDOR

  Nieruchomości SPLENDOR

  Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie sprzedaży i wynajmu, proponując klientom tylko i wyłącznie najlepsze oferty w każdym przedziale cenowym.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości krakowskiego rynku nieruchomości mamy łatwość w znajdywaniu idealnych nieruchomości zarówno dla kupujących jak i najemców, zapewniając satysfakcję z dokonanych transakcji.

  Współpracując z notariuszami, prawnikami, agencjami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ubezpieczycielami, pośrednikami kredytowymi oraz spełniając dodatkowe indywidualne życzenia wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.

  Naszą działalność prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami, przyjętymi przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Wszystkie transakcje są nadzorowane przez licencjonowanego pośrednika - licencja nr 14002.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 11 08 2016
 • KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI DOROTA KUKLIŃSKA

  KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI DOROTA KUKLIŃSKA

  KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI DOROTA KUKLIŃSKA świadczy szeroki wachlarz usług związanych z rynkiem nieruchomości (pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami, wycena nieruchomości, audyting energetyczny, nadzory budowlane, architektura wnętrz i ogrodów).

  Nasza działalność obejmuje obsługę następujących sektorów:
  • mieszkalnego ( mieszkania, domy)
  • komercyjnego ( biura, lokale handlowe i usługowe)
  • przemysłowego ( hale, magazyny)
  • nieruchomości gruntowe

  Oferujemy jedynie obiekty, na które mamy ważną umowę pośrednictwa.
  Gwarantujemy rzetelną obsługę i realizację zamówień.

  Współpracujemy z:
  • innymi biurami nieruchomości
  • bankami oferującymi korzystne kredyty mieszkaniowe/ hipoteczne
  • radcami prawnymi
  • doradcami finansowymi
  • kancelariami notarialnymi
  • architektami
  • geodetami

  Działamy w oparciu o licencję zawodową nr 18408 w zakresie posrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz licencję zawodową nr 20711 w zakresie zarządzania nieruchomościami.

  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

  Bezpłatnie pomagamy w doborze i formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup wybranej nieruchomości.

  Zapraszamy na stronę Naszego biura:
  www.kbnieruchomosci.pl
  www.bochnia-nieruchomosci.pl
  www.bochnia-nieruchomosci.eu

  Mamy szczerą nadzieję, że dołączycie Państwo do grona zadowolonych klientów.

  Data dodania: 23 09 2014
 • Mieszkania na sprzedaż Kraków

  Mieszkania na sprzedaż Kraków

  Biuro nieruchomości Palace Estate mieści się w Krakowie na ulicy Szlak 65. Biuro posiada kilkuosobowy zespół, który rzetelnie i fachowo wykonuje swoje obowiązki. W skład oferty wchodzi pośrednictwo w sprzedaży i najmie nieruchomości na terenie miasta Kraków. Wszystkich zainteresowanych ofertą serdecznie zapraszam na stronę internetową po więcej informacji na temat oferty jak i samego biura. Polecam, bo jest to jedne z lepszych biur nieruchomości w Krakowie.

  Data dodania: 29 08 2014
 • Emmerson-Lumico Sp. z o.o.

  Emmerson-Lumico Sp. z o.o.

  Firma Emmerson SA z wieloletnim stażem na rynku będąca w posiadaniu strony internetowej mająca łatwą obsługę nawet dla początkujących użytkowników pozwala wyszukać nieruchomości do wynajęcia i na sprzedaż - mieszkania, działki,domy jednorodzinne, grunty, pawilony wystawiennicze oraz lokale użytkowe w Krakowie. Pracownicy z Emmersona oferują również fachowe zarządzanie nieruchomościami oraz ich wyceny.

  Data dodania: 19 05 2013
 • Biuro Nieruchomości KLAR

  Biuro Nieruchomości KLAR

  Firma „KLAR” s.c. została założona w 1999 roku, natomiast od 2004 roku specjalizuje się na małopolskim rynku w obrocie nieruchomościami jako Biuro Nieruchomości „KLAR”. Właścicielem biura jest licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Violetta Wojas (licencja zawodowa nr 4205).

  Długi czas działania na rynku oraz bogate doświadczenie zdobyte przez te lata daje gwarancję rzetelności i solidności działania biura w kontaktach z klientami, gwarantując im bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

  Biuro posiada bogatą ofertę mieszkań, domów, działek i lokali będących przedmiotem sprzedaży, kupna bądź wynajmu .Obszerna licząca ponad 200 pozycji baza jest na bieżąco aktualizowana,zawiera dokładne opisy prezentowanych nieruchomości oraz dokumentację zdjęciową.

  Data dodania: 12 03 2012
 • Nieruchomości Joanna Leśniak

  Nieruchomości Joanna Leśniak

  Witamy na stronie Biura Nieruchomości Joanna Leśniak. Posiadamy licencję numer 14548 nadaną przez Ministra Infrastruktury oraz uprawnienia zawodowe numer MI/ŚE/2045/2010. Oferujemy profesjonalną i fachową obsługę transakcji, podpartą solidnym wykształceniem z zakresu obrotu nieruchomościami oraz procesu inwestycyjnego. Rzetelna i ciągle poszerzana wiedza, a także doświadczenie zdobyte podczas pracy na rynku nieruchomości gwarantuje najwyższą jakość usług.Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę transakcji, począwszy od sprawdzenia stanu prawnego, ustalenia i zebrania niezbędnych dokumentów, uzgodnienia konstrukcji aktu notarialnego, aż po wydanie nieruchomości w posiadanie. Współpracujemy w notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz bankami. Oferujemy również bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu atrakcyjnych kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości, budowę. Pomagamy w załatwieniu formalności. Możliwość wyboru spośród ofert wielu banków. Naszym celem jest pomoc w wyborze oferty spełniającej wymagania klienta, jak również maksymalne uproszczenie procesu kupna-sprzedaży, z jednoczesnym zapewnieniem bezpieczeństwa i satysfakcji zawieranych transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi ofertami. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt w celu przedstawienia szerzej oferty, która najpełniej będzie spełniać Państwa oczekiwania. Prowizja Biura ustalana jest indywidualnie dla każdej oferty, podlega negocjacji i jest pobierana po finalizacji transakcji.

  Data dodania: 10 03 2012
 • Nieruchomości FORUM Katarzyna Smółka

  Nieruchomości FORUM Katarzyna Smółka

  Nieruchomości Forum świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy na terenie Krzeszowic i okolic. Naszym klientom zapewniamy pomoc przy obsłudze prawnej i notarialnej, a także w uzyskaniu kredytu. Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami i notariuszami. Posiadamy licencję zawodową nr 11143 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa wymagania.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Krakowska Kancelaria Nieruchomości HomeLex s.c.

  Krakowska Kancelaria Nieruchomości HomeLex s.c.

  Szanowni Państwo, Krakowska Kancelaria Nieruchomości HomeLex s.c. prowadzi działalność w zakresie obrotu nieruchomościami. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości nie tylko na terenie Krakowa, ale również na obszarze całej Polski. Dbamy o naszych Klientów oferując im doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi i renomowanymi Partnerami gwarantujemy Państwu całkowite bezpieczeństwo transakcji i pełną satysfakcję z oferowanych przez nas usług. Nasza firma jest blisko Klientów i ich potrzeb, dlatego: - doradzamy jak najkorzystniej sprzedać nieruchomość i zwiększyć jej wartość poprzez odpowiednie przygotowanie do transakcji - polecimy sprawdzone firmy do realizacji remontów; - oceniamy stan techniczny oraz adekwatność ceny wybranej przez Państwa nieruchomości przy jej zakupie. Nasi klienci zawsze są pewni, że mają najlepszą transakcję z możliwych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy najwyższe standardy usług - dążąc do satysfakcji zadowolenia naszych Klientów. Interesuje nas każdy rodzaj nieruchomości, w tym nieruchomości komercyjne. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Montanus Sp. z o.o.

  Montanus Sp. z o.o.

  Nieruchomości w górach. Działki, grunty, domy, mieszkania. Biuro nieruchomości oferuje działki w górach, domy i mieszkania.
  Montanus to dynamiczna i skuteczna Agencja Nieruchomości działająca głównie na terenie pięciu powiatów województwa małopolskiego. W powiatach: suskim, nowosądeckim, myślenickim, limanowskim, nowotarskim, gorlickim i tatrzańskim. Bazujemy na wiedzy, energii i pasji do nieruchomości naszego kreatywnego zespołu.
  Na pewnym gruncie

  Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 15659 oraz licencję zawodową zarządcy nieruchomości nr 19996 nadane przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Pracujemy oraz współpracujemy w gronie profesjonalistów: pośredników w obrocie nieruchomościami, administratorów i zarządców nieruchomości, rzeczoznawców majątkowych, geodetów, architektów, notariuszy, radców prawnych oraz doświadczonych budowlańców.
  Gwarancja prowadzonych usług

  banków i instytucji finansowych oraz pomoc merytoryczną w zakresie finansowania inwestycji, doradztwo prawne i obsługę notarialną,
  obsługę formalności i reprezentowanie interesów klienta na wszystkich etapach transakcji, współpraca i konsultacje z profesjonalistami skupiającymi się wokół rynku nieruchomości.
  Co nas wyróżnia?

  Nieruchomości są naszą pasją. Wierzymy, że nasza firma jest wyjątkowa. Wykształcenie w zakresie nieruchomości, geograficzne oraz prawnicze daje nam ogromne możliwości analizy i powiązania pewnych faktów. Dostrzegamy szerszy aspekt naszej pracy, jakim są marzenia i plany Naszych Klientów. Przyjazna i kameralna atmosfera pracy pozwala na swobodną wymianę opinii, spostrzeżeń i codzienne wzbogacanie doświadczenia zawodowego. Partnerskie relacje oraz wzajemne zaufanie sprzyjają uczciwej i efektywnej pracy. Ciągłe samo doskonalenie i wprowadzanie nowoczesnych technologii zwiększają jakość oraz wpływają na czas sprzedaży nieruchomości. Nasz zespół budują osoby kreatywne i ukierunkowane na cel co pozwala na stałe dążenie do podnoszenia jakości naszych usług.
  Prezentacja nieruchomości - najnowsze standardy

  Prezentujemy nieruchomości stosując nowe, nie funkcjonujące do tej pory na rynku zasady i narzędzia. Każda nieruchomość posiada swoją własną stronę internetową oraz dostępna jest do pobrania w formacie PDF. Przedstawiane przez nas oferty posiadają szczegółowy opis, zdjęcia, interaktywne panoramy 360°, opisy okolicy, plany powierzchni oraz mapy poglądowe. W naszym serwisie internetowym szczegółowo opisanych jest 316 miejscowości, 45 gmin i 5 powiatów na terenie których działamy, dzięki czemu Nasi Klienci sami mogą poznać historię, warunki komunikacyjne czy atrakcje turystyczne w danej miejscowości. Wszystkie informacje prezentowane są w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim. W naszym biurze posiadamy zbiory szczegółowych map z obszaru 5 powiatów na których działamy m.in. mapy topograficzne w skalach 1 : 10 000 i 1: 50 000, mapy o charakterze katastralnym, mapy sozologiczne, mapy hydrograficzne, mapy geologiczne. Materiały geodezyjne, wiedza o lokalnym rynku nieruchomości i wykształcenie geograficzne pozwalają nam powiązać pewne fakty i zaprezentować je Klientowi który ich poszukuje.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Krowoderskie Biuro Nieruchomości SMOK

  Krowoderskie Biuro Nieruchomości SMOK

  KBN SMOK to młode, lecz z dużym doświadczeniem biuro nieruchomości. Pragniemy zaoferować swoim klientom serwis oparty na bogatej ofercie, skutecznym działaniu, przejrzystych warunkach współpracy oraz co najważniejsze indywidualnym podejściu do klienta.

  Specjalizujemy się w sprzedaży domów i sprzedażach wiązanych. Pomagamy w szybkiej sprzedaży mieszkań. Spełniając oczekiwania klientów rzetelnie weryfikujemy przedmiot sprzedaży, udzielamy pomocy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.

  Data dodania: 08 03 2012
 • AREA-DOM Biuro Nieruchomości

  AREA-DOM Biuro Nieruchomości

  AREA-DOM jest licencjonowanym biurem nieruchomości.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji kupna-sprzedaży, najmu-wynajmu nieruchomości. Prowadzimy działalność na terenie Krakowa i okolic. W swojej ofercie posiadamy nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Obsługujemy Klientów indywidualnych i inwestorów. Na życzenie Klienta poszukujemy również nietypowych nieruchomości dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. Działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Dzięki współpracy z doradcami kredytowymi, bankami i kancelariami notarialnymi wspomagamy klienta na każdym etapie transakcji. Dopasowujemy godziny pracy do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości.
  Jesteśmy członkiem MSPON.
  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Chmiel Biuro Obrotu Nieruchomości

  Chmiel Biuro Obrotu Nieruchomości

  Chmiel- biuro obrotu nieruchomości - nowoczesne biuro pośrednictwa.
  Naszą dewizą jest sprawna i profesjonalna obsługa klientów poszukujących i oferujących nieruchomości. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy nasz zespół. Poprawiamy efektywność pracy, inwestujemy w rozwój informacyjny i medialny. Wszystko dla Państwa - obecnych i przyszłych klientów. Biuro jest prowadzone w oparciu o Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 8190.
  Transakcje przeprowadzane za pomocą naszego biura są ubezpieczone w zakresie licencjonowanego wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Chata pod Tatrami - nieruchomości

  Chata pod Tatrami - nieruchomości

  Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z siedzibą w Zakopanem. Posiadamy bardzo ciekawe oferty nieruchomości z Zakopanego, Kościeliska oraz całego Podhala. Wyszukujemy nieruchomości pod zamówienie klienta.Oferty nieruchomości z Podhala. Obecnie posiadamy w ofercie pensjonaty w sprzedaży, widokowe apartamenty oraz działki budowlane z uzbrojeniem lub bez, z pozwoleniem na budowę pod budownictwo jednorodzinne jak i deweloperskie. www.nieruchomoscizakopane.com.pl

  Data dodania: 08 03 2012
 • Budownictwo i Nieruchomości BROSZKIEWICZ

  Budownictwo i Nieruchomości BROSZKIEWICZ

  BIURO NIERUCHOMOŚCI BROSZKIEWICZ świadczy kompleksowy zakres usług związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

  Nasza działalność obejmuje obsługę następujących sektorów:
  mieszkalnego (mieszkania, domy)
  komercyjnego (biura, lokale handlowe i usługowe)
  przemysłowego ( hale, magazyny)
  nieruchomości gruntowe

  Oferujemy jedynie obiekty, na które mamy ważną umowę pośrednictwa. Gwarantujemy rzetelną obsługę i realizację zamówień.

  Współpracujemy z:innymi biurami nieruchomości
  bankami oferującymi korzystne kredyty mieszkaniowe/ hipoteczne
  radcami prawnymi
  doradcami finansowymi
  kancelariami notarialnymi
  architektami
  geodetami

  Działamy w oparciu o licencję zawodową nr 10799. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
  Mamy szczerą nadzieję, że dołączycie Państwo do grona zadowolonych klientów.

  Data dodania: 08 03 2012
 • WGN Nieruchomości Przedstawicielstwo Nowy Sącz

  WGN Nieruchomości Przedstawicielstwo Nowy Sącz

  Jesteśmy największym Międzynarodowym Koncernem Obrotu Nieruchomościami działającym nieprzerwanie od 21 lat. Posiadamy ponad 80 oddziałów na terenie kraju oraz za granicą. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta na terenie całej Polski, jak również za granicami. Nasi agenci są doświadczoną i dobrze przeszkoloną kadrą doradczą. Cyklicznie przechodzimy szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz standardy pracy agenta, przez co nasi pośrednicy są zawsze profesjonalnie przygotowani do spotkania z klientami. Naszym klientom zapewniamy:bezpieczeństwo transakcji poprzez współpracę z własną kancelarię prawną;
  atrakcyjne kredyty hipoteczne we współpracy z 25 największymi bankami;
  atrakcyjne ubezpieczenia majątkowe;
  brak opłat wstępnych za przyjęcie i obsługę transakcji;
  jedne z niższych wynagrodzeń na rynku nieruchomości;
  możliwość redukcji kosztów zużycia energii elektrycznej poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne;
  możliwość uzyskania odszkodowania za bezprawnie użytkowane działki przez zakłady energetyczne.

  Data dodania: 17 12 2011
 • Max Nieruchomości

  Max Nieruchomości

  Biuro Max Niruchomości swoją działalność rozpoczęło w 2008 roku. Firma została założona przez Maję Kurleto licencjonowaną pośredniczkę z dużym doświadczeniem na rynku nieruchomości. Dzięki naszemu zapałowi, profesjonalizmowi i ciągłym staraniom by nasi klienci zawsze byli zadowoleni z naszych usług jesteśmy liczącą się firmą na krakowskim rynku obrotu nieruchomościami.
  Chcemy, żeby transakcje przeprowadzone za naszym pośrednictwem były bezpieczne, a efekt negocjacji zakończony transakcja satysfakcjonująca każda ze stron.
  Misją naszego zespołu jest wspólna praca nad rozwojem naszego biura, oraz poszerzanie bazy ofert, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 05 12 2011
 • Biuro Obrotu Nieruchomościami Beskidy

  Biuro Obrotu Nieruchomościami Beskidy

  Od 22 lat zajmujemy się pośrednictwem w kupnie - sprzedaży wszelkich nieruchomości głównie w południowej Małopolsce. Pełna obsługa prawna i notarialna. Wycena rynkowa nieruchomości zgłoszonych do sprzedaży. Działalność na rynku nieruchomości od 1990 roku. Licencja Pośrednika nr 57. Przynależność do Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Na stronie internetowej Biura oferty na zasadzie wyłączności, wszystkie ze szczegółowymi opisami i licznymi zdjęciami. Tam również informacje o Firmie i warunkach pośrednictwa. Współpracujemy z geodetami i pomagamy w podziałach nieruchomości. Współpracujemy z Biurami Projektowymi. Zajmujemy się dystrybucją katalogów i projektów budowlanych.

  Data dodania: 05 12 2011
 • ZAP Nieruchomosci

  ZAP Nieruchomosci

  ZAP Nieruchomości to: Zadowolenie Atutem Profesjonalistów
  KUPUJESZ
  SPRZEDAJESZ
  WYNAJMUJESZ
  SZUKASZ:
  DO KUPNA
  SPRZEDAŻY
  WYNAJMU
  Mieszkań w Krakowie
  Misja naszej firmy to "Spełnienie Waszych Pragnień" poprzez: Zadowolenie - Autentyczność - Profesjonalizm. Pełna obsługa w kupnie, sprzedaży, najmie nieruchomości dla firm i osób fizycznych. Poczynając od określenia wielkości kredytu, poprzez wycenę nieruchomości, kończąc na wyborze najlepszych kancelarii notarialnych. Jesteśmy z Państwem od podjęcia decyzji do spełnienia wymarzonego pragnienia. Posiadamy uprawnienia zawodowe oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za świadczone usługi. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, gotowi udzielić wszystkich informacji oraz przedstawić pełną ofertę. Szukasz mieszkania, pomieszczenia biurowego lub magazynu? Chcesz sprzedać dom lub wynająć garaż? Pomożemy Ci szybko i skutecznie przeprowadzić transakcje. Działamy niezawodnie i profesjonalnie, największą wartością jest dla nas zadowolenie klienta. Poprowadzimy Cię przez skomplikowane procedury formalno - prawne transakcji, wskażemy optymalne rozwiązania w zakresie sprzedaży, kupna i wynajmu, pomożemy wybrać najlepszą opcję kredytową. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, w każdej chwili służymy profesjonalną poradą i pomocą notariusza oraz rzeczoznawcy majątkowego. Zawsze Aktualne Propozycje. Ogłoszenia zamieszczone na naszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Korzyści: U Nas Zadowolenie Atutem Profesjonalnie wykonanej usługi to najważniejsze rzeczy, które określają nasze dążenia do realizacji Państwa pragnień. Sposób wykonania, zasięg: Kraków i okolice Gwarancja Jakości Usługi: Posiadamy uprawnienia zawodowe oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za świadczone usługi. Promocje i rabaty: Nie pracujemy za 0% - ale gwarantujemy Spełnienie Waszych Pragnień przez Wysoką Jakość Naszych Usług Termin wykonania: 24 godziny lub do oczekiwanego skutku Jak zamówić: Zadzwoń, napisz e-mail. My zrobimy resztę. Cena (na 100% lepsza niż konkurencja): Do uzgodnienia i zawsze podlega negocjacji.

  Data dodania: 04 12 2011
 • Neodom sp. z o.o.

  Neodom sp. z o.o.

  NEODOM.PL - nieruchomości których szukacie. Szeroka oferta nieruchomości do sprzedaży lub do wynajęcia: mieszkania, domy, biura, magazyny, hale, działki, kamienice na terenie Krakowa i województwa małopolskiego i nie tylko. Na stronie www.neodom.pl znajdziesz oferty nowych mieszkań z rynku pierwotnego. Mieszkania na rynku pierwotnym sprzedajemy zawsze w cenie dewelopera bez prowizji od klienta kupującego! Na stronie www.neodom.pl znajdziesz również oferty nieruchomości BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Intuicyjna wyszukiwarka nieruchomości pomaga poruszaniu się po naszej stronie!Agencja Nieruchomości NEODOM spółka z o.o. specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiadamy licencje zawodowe oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w TUiR WARTA S.A. Celem firmy NEODOM jest skuteczne zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych klientów. Oferujemy nową jakość w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie: mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Posiadamy bogatą ofertę skierowaną nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do inwestorów (krajowych i zagranicznych). To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy dział inwestycje. Nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne. Nasza strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana, codziennie pozyskujemy nowe oferty domów, mieszkań, działek i lokali. Szczegółowe opisy, plany, zdjęcia nieruchomości pozwalają naszym klientom zaoszczędzić czas i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

  Data dodania: 02 12 2011
 • PÓŁNOC Nieruchomości

  PÓŁNOC Nieruchomości

  PÓŁNOC Nieruchomości S.A. jest firmą, której początki sięgają 1999 r. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, spółka stała się jedną z najdynamiczniej i najbardziej rozpoznawalnych firm działających na rynku nieruchomości w Polsce.

  Główne obszary działania PÓŁNOC Nieruchomości S.A. :

  POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI
  PÓŁNOC Nieruchomości jest jedną z największych franczyzowych sieci biur działających na rynku nieruchomości w Polsce. Każde biuro stanowi odrębną własność franczyzobiorcy i działa niezależnie posługując się marką PÓŁNOC Nieruchomości na podstawie zakupionej licencji.

  SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ
  Dział inwestycyjny Spółki oferuje klientom zainteresowanym pilną sprzedażą swojej nieruchomości usługę natychmiastowego jej odkupu za gotówkę. Spółka inwestuje w: mieszkania, domy, grunty, nieruchomości komercyjne oraz udziały w podmiotach posiadających nieruchomości.

  ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
  PÓŁNOC Nieruchomości S.A. jest właścicielem spółki PROSPECTOR, zajmującej się zarządzaniem i administracją nieruchomości.

  DORADZTWO DS. RYNKU NIERUCHOMOŚCI
  Spółka przygotowuje analizy i raporty z rynku nieruchomości zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mediów oraz zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości.

  Zapraszamy do oddziałów PÓŁNOC Nieruchomości oraz na naszą stronę internetową www.polnoc.pl.

  Data dodania: 02 12 2011