Gorzów Wielkopolski

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • MODER Nieruchomości

  MODER Nieruchomości

  Nasze nowoczesne biuro zajmuje się ogólnie pojętą działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno właścicieli nieruchomości jak i osób ich poszukujących począwszy od kupna, a skończywszy na wynajmie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaspokajać ambicje mieszkaniowe i inwestycyjne naszych Klientów poprzez oferowanie im usług najwyższej jakości.

  Korzystając z usług oferowanych przez nasze biuro oszczędzają Państwo swój cenny czas, a przede wszystkim zyskują pewność, że przyszła transakcja zostanie przeprowadzona z uwzględnieniem najwyższych standardów: starannie, profesjonalnie oraz bezpiecznie. Wysoka jakość naszych usług opiera się m.in. na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, poznaniu jego potrzeb, a przede wszystkim dostosowaniu naszych usług do stawianych przez niego wymagań.

  Z racji tego, że pragniemy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klienta, nasza oferta stale się powiększa. Nasze usługi kierujemy do osób szukających rzetelnego i doświadczonego pośrednika na rynku nieruchomości: właścicieli nieruchomości, najemców, kupujących, film developerskich, firm krajowych, a także firm zagranicznych.

  Data dodania: 19 03 2015
 • ECH Nieruchomości

  ECH Nieruchomości

  Obecnie zakup obiektu pod wynajem wydaje się być dobrze prognozującą inwestycją na rynku. Wiele rodzin czy też studentów nie ma tyle gotówki przy sobie na zakup własnego mieszkania dlatego też w większości wypadków podejmują decyzje o wynajęciu co sprawia, że zwiększa się grupa zainteresowanych a tym samym grupa wynajmujących. Jednakże z uwagi na to że, na rynku obrotu nieruchomościami wyłania się również wiele związanych z wynajęciem fałszywych ofert, toteż spory procent zainteresowanych wynajęciem lokalu preferuje korzystanie z usług biura nieruchomości. Za pomocą takiej działalności można pozyskać gwarancję sprawdzonej transakcji oraz zaoszczędzić czas. Biuro posiadające doświadczenie i uprawnienia zadba o najmniejsze szczegóły zaczynając od poszukiwania oferty spełniającej określone wymagania kończąc na skomplikowanych procesach powiązanych z ustalaniem warunków umowy i kosztów wynajmu.

  Data dodania: 13 03 2014
 • Multum

  Multum

  Kupno mieszkania w Gorzowie jest obarczone dużym ryzykiem, nie każdy zna się na rynku nieruchomości, wystarczy mieć dobrą agencje nieruchomości, ale jak ją wybrać skoro na rynku aż roi się od biur pośredników? Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zapraszamy do Biura Nieruchomości Multum. Tutaj w miłej atmosferze obsłużą Was doświadczeni pośrednicy, który zadbają o wysoki standard oferowanych przez nas usług. Robimy wszystko co w naszej mocy by zakup mieszkania był dla Was przyjemnością, a nie tylko ciężkim dylematem.

  Data dodania: 04 05 2013
 • Degler Baranowska Nieruchomości s.c.

  Degler Baranowska Nieruchomości s.c.

  Prezentowana tutaj agencja oferuje każdemu z nas wypasioną radę w trakcie kupowania lub wynajmowania jakiejkolwiek nieruchomości w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego. Współpracując z nią będziemy mieli stuprocentową zapewnienie co do tego, że uda nam się wyszukać realnie idealną dla siebie propozycję z tym związaną, a ponadto bez żadnego problemu przejdziemy poprzez wszystkie formalności podczas takiej transakcji. Jak najbardziej warto więc zainteresować się przygotowaną poprzez nią ofertą, bowiem absolutnie zawsze spotkamy się tutaj ze stuprocentowym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do naszych potrzeb!

  Data dodania: 04 10 2012
 • DRWIĘGA NIERUCHOMOŚCI Michał Drwięga

  DRWIĘGA NIERUCHOMOŚCI Michał Drwięga

  Zapraszamy do naszego biura proponując Państwu profesjonalną i skuteczną pomoc w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, obsługę opartą na Kodeksie Etyki i Standardach Zawodowych, popartą doświadczeniem i stale podnoszonymi kwalifikacjami. Zapewniamy naszym Klientom reklamę w wielu magazynach i pismach lokalnych, a także łatwy dostęp do powierzonych nam ofert poprzez Internet. NASZĄ DEWIZĄ JEST OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, A CO ZA TYM IDZIE ZADOWOLENIE KLIENTA. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie obrotu nieruchomościami: - kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości, - obsługi prawnej i notarialnej, sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości, - pomocy w otrzymaniu kredytu, - pomocy w skompletowaniu dokumentów potrzebnych przy dokonaniu transakcji, - doradztwa ekonomicznego i prawnego w obrocie nieruchomościami, - wycena nieruchomości, - zarządzanie nieruchomościami, - pośrednictwem w ubezpieczaniu nieruchomości, - sprzedaży gotowych projektów budowlanych. Ponadto współpracujemy z firmami zajmującymi się: - pracami geodezyjnymi i projektowymi, - aranżacją wnętrz. Rzetelność transakcji zabezpieczonych pełną obsługą prawną i notarialną gwarantują doświadczeni agenci nieruchomości. ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA.

  Data dodania: 08 03 2012
 • eDOM Nieruchomości

  eDOM Nieruchomości

  Sprzedaż nieruchomości warto powierzyć profesjonalnej firmie, która odpowiednio się tym zajmie, przygotuje kompletną dokumentację fotograficzną, opiszę szczegółowo nieruchomość oraz zareklamuje ja swojej stronie i innych ważnych portalach. W dzisiejszych czasach jest bardzo duży wybór nieruchomości i sprzedanie mieszkania na własną rękę nie jest takie proste. Dzięki odpowiedniej firmie mogą Państwo zaoszczędzić dużo czasu i korzystnie sprzedać swoją nieruchomość.

  Data dodania: 30 01 2012

Gorzów Wielkopolski - nowa strona:

Adres: