Lublin

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Biuro Nieruchomości Perspektywa Lublin

  Biuro Nieruchomości Perspektywa Lublin

  W naszym biurze znajdą Państwo tylko aktualne oferty nieruchomości z Lublina i okolic.

  Nigdy nie pozyskujemy ofert dla samego faktu gromadzenia ich w naszej bazie. Sprzedającym oferujemy bardzo atrakcyjne umowy, w których nasze wynagrodzenie uzależnione jest od naszej skuteczności / szybkości działania.

  Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe mieszkań i domów, które bardzo pozytywnie wyróżniają się spośród większości zdjęć, które kupujący spotykają na stronach z lokalnymi ofertami nieruchomości w Lublinie i okolicach.

  Sprzedających zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty podniesienia wartości swojego domu lub mieszkania dzięki stosowanym przez nas technikom home stagingu. Jesteśmy w stanie przedstawić zainteresowanym klientom wizualizację Twojego domu lub mieszkania po zmianach zwizualizowanych przez współpracującego z nami architekta wnętrz.

  Wysokie standardy obsługi klientów to dewiza naszego biura. Wyróżniają nas: duże doświadczenie w branży
  pomoc i opieka podczas całego procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości
  pełna obsługa prawna i notarialna podejmowanych przez nas spraw,współpraca z rzeczoznawcą majątkowym, doradcą finansowym, notariuszem, prawnikiem.
  ustalenie ewentualnego zadłużenia i pomoc w rozwiązaniu i usuwaniu niezgodności,
  przygotowujemy pełną dokumentację niezbędną do dokonania czynności prawnej
  prowadzimy czynny udział w negocjacjach między stronami
  współpracujemy z lubelskimi biurami nieruchomości (wszystkie oferty są dla Ciebie do pobrania w jednym miejscu).
  pobieramy wynagrodzenie jedynie w przypadku sfinalizowania transakcji,
  polecimy najlepszych specjalistów i fachowców potrzebnych właśnie tobie dzięki programowi partnerskiemu.
  pełna elastyczność i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszego klienta,
  pełna dyskrecja i zachowanie w tajemnicy wszelkich informacji uzyskanych w związku z wykonywaniem usług pośrednictwa,
  gwarantujemy naszym klientom pomoc przy załatwianiu formalności związanych z kredytowaniem zakupu nieruchomości.

  Data dodania: 23 05 2014
 • KNC City Biuro Nieruchomości

  KNC City Biuro Nieruchomości

  KNC Nieruchomości oddział w Lublinie. Nasze biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jest częścią największej sieci franszyzowej biur nieruchomości w Polsce. Umożliwia to korzystanie mieszkańcom Lubelszczyzny z bogatej bazy oferowanych w całym kraju nieruchomości. Poszukujemy w bardzo aktywny sposób klientów dla osób pragnących sprzedać swoją nieruchomość oraz oferujemy, dzięki dużej bazie, różnorodną ofertę dla osób poszukujących wszelkiego rodzaju nieruchomości.

  Data dodania: 28 03 2012
 • LEMAN Nieruchomości Finanse

  LEMAN Nieruchomości Finanse

  Serdecznie witamy Państwa na stronach naszego Biura Nieruchomości.Misją naszego biura jest dostarczanie usług odpowiadających na wszystkie problemy związane z transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Jesteśmy po to by doradzić i przeprowadzić naszych Klientów przez każdy fragment procesu. Chcemy stale podnosić standard działania. Od chwili powierzenia nam prowadzenia dowolnej sprawy z zakresu naszej działalności każdy problem i każda czynność staje się wyłącznie naszą troską.Pracownicy firmy posiadają bogate doświadczenie na rynku nieruchomości i finansów. Biuro współpracuje z notariuszami, rzeczoznawcą, geodetą i prawnikami specjalizującymi się w tematyce związanej z nieruchomościami. Zapewniamy pomoc w uregulowaniu stanu prawnego sprzedawanych nieruchomości, służymy doradztwem w zakresie inwestycji, wspieramy w negocjacjach. Proponujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytów mieszkaniowych i hipotecznych w ponad dwudziestu bankach.Właściciel firmy, Ryszard Leman posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5451. Jest absolwentem studiów podyplomowych MBA. Działalność gospodarczą prowadzi od 1990 r. Pośrednictwem - zwłaszcza finansowym zajmuje się od 1997r. zdobywając zaufanie partnerów biznesowych a także instytucji finansowych. Posiada duże doświadczenie w skutecznym przeprowadzaniu transakcji oraz gruntowną znajomość zagadnień związanych z rynkiem nieruchomości i finansów.Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy i instytucje, w tym inwestorów krajowych oraz zagranicznych (obsługa w języku niemieckim i angielskim). Nasze Biuro jest członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie, posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i otrzymało jako pierwsze w Lublinie – EUROPEJSKI CERTYFIKAT JAKOŚCI ISO 9001:2008.

  Data dodania: 16 03 2012
 • Agencja Nieruchomości Guzowski-Gozdecki

  Agencja Nieruchomości Guzowski-Gozdecki

  Agencja Nieruchomości Guzowski - Gozdecki spółka jawna została założona w 1991 roku. Jesteśmy jedną z największych i najprężniej działających firm nieruchomościowych w województwie lubelskim. Firma działa nieprzerwanie od swojego założenia do dnia dzisiejszego. Od początku działalności sprzedajemy mieszkania, domy i działki w Lublinie i w jego okolicach. Jesteśmy firmą profesjonalną - posiadamy licencje państwowe pośredników w obrocie nieruchomościami konieczne przy prowadzeniu działalności pośrednictwa w tym zakresie. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem rynku nieruchomości w Lublinie i województwie lubelskim. Przez lata pracy doczekaliśmy się już rzeszy klientów, którzy kilkakrotnie korzystali z naszych usług przy zakupie i sprzedaży nieruchomości w ciągu wielu lat. Jesteśmy członkami - założycielami Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Big City Broker

  Big City Broker

  BIG CITY BROKER to biuro nieruchomości, które jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w Lublinie. To co Nas wyróżnia to wysoka jakość pełnionych usług oraz indywidualne podejście do Klienta. BIG CITY BROKER tworzą doświadczeni, zaangażowani Doradcy, dla których praca jest pasją. Niezwykle istotne jest to, że asystujemy Naszym Klientom od pierwszego spotkania, aż do chwili, w której odbierają klucze do swojej upragnionej nieruchomości bądź oddają je nowemu właścicielowi. W Naszym Biurze klient czuje, że jest objęty opieką, a Nasi Doradcy dokładają wszelkich starań, aby wyszedł z Naszego Biura usatysfakcjonowany. BIG CITY BROKER działa kompleksowo, jesteśmy otwarci na potrzeby Klienta, a Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane zawiłości. To dlatego Nasi Klienci tak często polecają Nasze usługi oraz wracają do Nas z nowymi potrzebami - a to dla Nas najlepsza reklama. Najważniejsza jest dla Nas satysfakcja klienta.

  Data dodania: 06 12 2011

Lublin - nowa strona:

Adres: