łódzkie

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Re Max Peak Nieruchomości

  Re Max Peak Nieruchomości

  Agenci naszej firmy pomagają w sprawnej sprzedaży, zakupie, najmie lub wynajmie nieruchomości, której potrzebujesz. Posiadamy w swojej ofercie mieszkania, domy działki, lokale i inne obiekty. Łódź, Pabianice, Zgierz, Stryków, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno i okolice - to najczęściej spotykane lokalizacje naszych ofert. Jako część globalnej sieci biur nieruchomości RE/MAX z ponad 30 letnią tradycją na rynku nieruchomości, zrzesza ponad 7.000 biur i prawie 90.000 agentów w ponad 80 krajach na całym świecie. Pomagamy naszym klientom na całym świecie.Wiemy jak trudną decyzją jest kupno, sprzedaż czy wynajem nieruchomości. Nasi agenci to jednocześnie doradcy, zapewniający sprawną, skuteczną i profesjonalną obsługę Klienta i dążący do Jego maksymalnej satysfakcji. Oferujemy kompleksowy serwis nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach.Za naszym pośrednictwem możecie Państwo sprzedać lub wynająć nieruchomość zlokalizowaną nie tylko w Łodzi lub okolicach, ale w całej Polsce i w wielu innych krajach Świata. Domy, mieszkania, lokale usługowe, działki rolne, leśne, rekreacyjne, budowlane - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

  Data dodania: 02 05 2012
 • Biuro Obsługi Nieruchomości Bocian Nieruchomości

  Biuro Obsługi Nieruchomości Bocian Nieruchomości

  Biuro Obsługi Nieruchomości "BOCIAN NIERUCHOMOŚCI".
  Właścicielem biura jest Zbigniew Bocian posiadający licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 3205 oraz ubezpieczenie OC w związku z wykonywaną działalnością pośrednictwa.

  Od 2002 roku zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, zakupie, najmie, wynajmie, zamianie praw do nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytów bankowych na zakup praw do nieruchomości.

  Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę transakcji. Dzięki znajomości rynku nieruchomości udzielamy Naszym Klientom fachowych porad niezbędnych bezpiecznego przeprowadzenia transakcji. Czynności pośrednictwa wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, Standardami Zawodowymi Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz Kodeksem Etyki Pośrednika, a zadowolenie Naszych Klientów jest naszym najważniejszym celem.

  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami Polski Centralnej (SPONPC) oraz Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości.
  Posiadamy certyfikat RZETELNA FIRMA nadany przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Makler Nieruchomości

  Makler Nieruchomości

  Makler Nieruchomości to nowoczesne, w pełni profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami w Łodzi. Standardy naszych działań zostały oparte o najlepsze światowe wzorce. Współpraca z nami to przede wszystkim bezpieczne transakcje na rynku łódzkich nieruchomości i nie tylko.

  Posiadamy atrakcyjne oferty sprzedaży i wynajmu takich nieruchomości jak: domy, kamienice, mieszkania, hotele, działki budowlane, grunty rolne, lokale użytkowe, handlowe i usługowe, stacje paliw. Obszar naszego działania obejmuje województwo łódzkie, ale dzięki współpracy z innymi agencjami możemy także wyszukać dla Państwa nieruchomości na terenie całej Polski i Europy.

  Nasze pośrednictwo nie sprowadza się wyłącznie do kojarzenia stron lecz obejmuje:
  - badanie stanu prawnego nieruchomości,
  - przygotowanie obsługi notarialnej transakcji,
  - pomoc w ustaleniu ceny rynkowej nieruchomości,
  - pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych kredytów na zakup nieruchomości,
  - marketing nieruchomości: promocja na internetowych portalach i reklama w prasie lokalnej.

  Data dodania: 05 12 2011