kujawsko-pomorskie

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Nieruchomości Bydgoszcz BTF

  Nieruchomości Bydgoszcz BTF

  Biuro nieruchomości BTF Bydgoszcz. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Naszą misją jest dostarczenie gotowej w pełni dopasowanej oferty dotyczącej szukanej nieruchomości oraz obsługa transakcji pomiędzy kupującym i sprzedającym nieruchomość. Nasza działalność to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz wsparcie skierowane do Klientów. Każdego dnia dokonujemy analiz rynku i informujemy Klientów o najnowszych ofertach z rynku nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. Działamy na terenie Bydgoszczy i w okolicach, dojeżdżamy do Klientów. Podczas spotkania wypełniamy dokumentację, udzielamy wsparcia i konsultacji. Prezentujemy Klientom wybrane przez nich nieruchomości. To co nas wyróżnia, to profesjonalna obsługa i bezpieczeństwo transakcji w zakresie obrotu nieruchomościami w Bydgoszczy. Jesteśmy firmą stawiającą na bezpieczeństwo, stabilność i pewność transakcji. Zarezerwuj swoją nieruchomość a my poprowadzimy całą procedurę od A do Z. Chcesz sprzedać nieruchomość w Bydgoszczy? Poprowadzimy całą procedurę od A do Z.

  Data dodania: 24 06 2016
 • Mieszkanie do wynajęcia Toruń

  Mieszkanie do wynajęcia Toruń

  Wszyscy wiemy jak trudno jest znaleźć odpowiednie mieszkanie do wynajęcia Toruń. Dzięki nam - biuro nieruchomości Polannka, szybko, sprawnie i skutecznie znajdziesz to właściwe mieszkanie do wynajęcia. Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości, gdzie każdy może znaleźć to właściwe mieszkanie. Zapraszamy do kontaktu już dziś. W naszej ofercie także mieszkania na sprzedaż, domy, działki i lokale. Z nami znajdziesz swoje wymarzone m.

  Data dodania: 21 06 2015
 • Vistula Nieruchomości

  Vistula Nieruchomości

  Vistula Nieruchomości Toruń - biuro nieruchomości w Toruniu, mieszkania na wynajem, domy, wycena nieruchomości, audyt energetyczny, sprzedaż mieszkań, domów i innych nieruchomości. Nasze biuro nieruchomości to kadra doświadczonych pracowników w branży nieruchomości oraz bankowości. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy: kupnie/sprzedaży, wynajmie/najmie, wycenie nieruchomości, audycie energetycznym, kredycie/inwestycji/ubezpieczeniach.

  Data dodania: 25 06 2013
 • Art-Centrum Nieruchomości

  Art-Centrum Nieruchomości

  Agencja nieruchomości Art-Centrum Nieruchomości na kujawsko - pomorskim rynku nieruchomości istnieje już od kilkunastu lat. Jej podstawową działalnością jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Organizuje więc ona wszystkie sprawy związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Na swojej stronie internetowej Art-Centrum Nieruchomości prezentuje oferty nieruchomości, które można kupić lub wynająć. Ponadto za pośrednictwem strony www firmy każdy może zgłosić chęć sprzedaży swojego domu, działki, mieszkania czy też innej nieruchomości w Kujaw i Pomorza. Art-Centrum Nieruchomości świadczy również usługi bankowe związane z pozyskiwaniem kredytów mieszkaniowych i hipotecznych oraz usługi ubezpieczeniowe polegające na ubezpieczaniu nieruchomości. Firma zajmuje się też zarządzaniem (administracją) nieruchomości. Ostatnio duże grono ludzi na obrzeżach miast kupuje działki, by wybudować na nich domki. Art-Centrum Nieruchomości oferuje swoje doradztwo i pomoc w organizacji i realizacji budowy domu. Więcej szczegółów na stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 03 2013
 • Rezydent Nieruchomości Sp. z o.o.

  Rezydent Nieruchomości Sp. z o.o.

  Rezydent Nieruchomości to biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Uczestniczymy na każdym etapie zakupu nieruchomości. Na stronie internetowej biura można odnaleźć zawsze aktualne oferty sprzedaży/wynajmu nieruchomości. Na stronie znajdują się formularze pozwalające na zgłoszenie nieruchomości na sprzedaż bądź wynajem. Pomagamy kompleksowo w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 09 2012
 • Eurohaus Nieruchomości

  Eurohaus Nieruchomości

  W życiu dorosłego zjawia się chwila postanowienia decyzji wynajmu jak i też zakupu mieszkania, domu. Z pomocą nadciąga w tego typu momentach biuro nieruchomości Eurohaus. Mieścimy się w mieście Włocławek, aczkolwiek działamy na obszarze większym a niżeli tylko sam Włocławek. W firmowej ofercie mamy mnóstwo nieruchomości z obszernego regionu, jak i również Kraju - poczynając od halach, a kończąc na domach. Zachęcamy do zapoznania się z firmową ofertą, która mieści na firmowej stronie internetowej. Raz jeszcze wszystkich zapraszamy.

  Data dodania: 12 09 2012
 • WGN Nieruchomości Inowrocław

  WGN Nieruchomości Inowrocław

  Mieszkania i domy w Inowrocławiu i okolicach. Szeroka oferta z rynku pierwotnego i wtórnego.Nasze biuro nieruchomości zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie procesu kupna lub sprzedaży mieszkania. Pomagamy załatwiać formalności kredytowe, weryfikujemy i piszemy umowy kupna-sprzedaży, aranżujemy spotkania stron i wizytacje domów i mieszkań. Nasze oferty posiada bogatą dokumentację fotograficzną. Jeżeli pojawi się taka potrzeba, możemy dostarczyć dokumentację wideo. Mieszkania i domy w Inowrocławiu bardzo często zlokalizowane są w wyjątkowo atrakcyjnych miejscach. Uzdrowiskowy charakter miasta sprawia, że w Inowrocławiu jest dużo terenów zielonych, piękne parki i tężnie. Nie ma ciężkiego przemysłu, co zapewnia czyste powietrze i brak innych uciążliwości. Oprócz domów i mieszkań posiadamy w ofercie także obiekty handlowe i przemysłowe.

  Data dodania: 19 07 2012
 • ALV Centrum Nieruchomości

  ALV Centrum Nieruchomości

  Biuro Nieruchomości ALV Centrum Nieruchomości we Włocławku. Kupno, sprzedaż najem nieruchomości.Czynności pośrednictwa wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, Standardami Zawodowymi pośrednika w obrocie nieruchomościami: Licencje nr 11322; 16106 oraz Kodeksem Etyki Pośrednika. Zadowolenie Naszych Klientów jest najważniejszym celem. Z nami bezpiecznie dokonasz transakcji sprzedaży, zakupu, wynajmu, najmu, zamiany.

  Data dodania: 10 03 2012
 • Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz

  Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz

  Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Ojczenasz zostało założone w roku 1958 przez Maksymiliana Ojczenasz, od 1984 roku funkcjonowało jako spółka Maksymilian i Bogusław Ojczenasz, a od 1989 roku jest kierowane przez Bogusława Ojczenasz. Właściciel biura jest współzałożycielem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw. Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz zapewnia pełną i kompleksową obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami, świadczoną przez wykwalifikowanych pracowników i agentów. Bogusław Ojczenasz jest posiadaczem licencji zawodowej nr 777.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Moderator Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o.

  Moderator Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o.

  Tradycje firmy sięgają 1990 roku. Działalność w zakresie pośrednictwa nieruchomości rozpoczęliśmy cztery lata później. Systematycznie rozszerzaliśmy naszą ofertę, między innymi o kompleksowe zarządzanie nieruchomościami. Dynamiczny rozwój doprowadził do przekształcenia się firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Od roku 2001 funkcjonujemy jako Biuro Obsługi Nieruchomości „MODERATOR” Sp. z o.o. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, najmie wszelkiego rodzaju nieruchomości. Sami również inwestujemy w nieruchomości także o nieuregulowanym stanie prawnym. Rewitalizujemy je i staramy się przywrócić im dawny blask. Należymy do Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw. Do Państwa dyspozycji pozostaje wykwalifikowany zespół pracowników (w tym dwóch licencjonowanych pośredników i dwóch licencjonowanych zarządców), którego głównym celem jest zapewnienie pełnej i rzetelnej informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Swoją wiedzą i doświadczeniem staramy się być pomocni przy podejmowaniu ważnej decyzji jaką jest decyzja o miejscu zamieszkania.Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami oraz sprawdzonymi ekipami remontowymi na terenie Bydgoszczy i okolic. Zgodnie z życzeniem klienta podejmujemy się wykonania prac wykończeniowych doprowadzających lokal do stanu „pod klucz”. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 12 2011
 • Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara Maria Rogaczewska

  Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara Maria Rogaczewska

  Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA to pierwsza firma, która w 2006 roku powstała na Pałukach. Zasięgiem działania obejmujemy głównie woj. kujawsko-pomorskie ze szczególnym uwzględnieniem: pow. żnińskiego, nakielskiego, mogileńskiego, wągrowieckiego, gnieźnieńskiego. Działamy na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr.3497 prowadzonej przez Burmistrza Żnina oraz nadanej przez Ministra Transportu i Budownictwa licencji zawodowej nr 5308 uprawniającej do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Należymy do Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw SPONPiK w Bydgoszczy i działamy w regionalnym systemie wymiany ofert MLS oraz ogólnopolskim systemie Fagora. Członkostwo to stawia przed pośrednikami wymagania wysokiej jakości pracy, przestrzegania prawa i standardów zawodowych, ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Ubezpieczeni jesteśmy w zakresie odpowiedzialności cywilno-prawnej.

  Data dodania: 02 12 2011