Wrocław

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Nieruchomości Wrocław

  Nieruchomości Wrocław

  Serwis poświęcony nieruchomościom, inwestowaniu w nieruchomości a także stylowym wyszukanym apartamentom. Oferujemy dostęp do stylowych apartamentów zlokalizowanych w stolicy Dolnego Śląska. Każdy z nich jest unikalnie zaprojektowany i zlokalizowany w wyjątkowych miejscach. Serwis jest jednocześnie nowoczesną platformą gdzie można zgłosić nieruchomość na sprzedaż lu zlecić poszukiwanie kupna. W dziale finansowanie otrzymają Państwo informacje na temat naszych usług. Dział porady adresowany jest do osób nie mających jeszcze styczności z rynkiem nieruchomości. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 05 12 2013
 • IPM Nieruchomości Kredyty

  IPM Nieruchomości Kredyty

  Specjalizacją naszej firmy jest kompleksowa, rzetelna usługa z której klient otrzymuje maksymalną korzyść, wygodę i bezpieczeństwo. Informacje o naszej działalności: Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy na rynku od 2001r. Współpracujemy z wieloma bankami i innymi instytucjami finansowymi co daje nam dużą możliwość dostosowania się do potrzeb klienta. Stosujemy niekonwencjonalne rozwiązania z których niemożliwe staje się możliwe. Jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z dużym dostępem do wielu nieruchomości nr licencji 6704.

  Data dodania: 18 02 2013
 • Czajczyński Nieruchomości

  Czajczyński Nieruchomości

  CZAJCZYŃSKI NIERUCHOMOŚCI to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferujemy wsparcie w sprzedaży, kupnie, najmie, dzierżawie oraz zamianie nieruchomości. W naszej ofercie znajdują się zarówno nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalnym, jak i użytkowym: domy, mieszkania, lokale biurowe i usługowe, grunty, hale produkcyjne, magazyny, nieruchomości luksusowe, itp. Działalność biura jest kierowana i nadzorowana przez licencjonowanego pośrednika Piotra Czajczyńskiego - numer licencji 10273. W naszej pracy, z najwyższą starannością, stosujemy się do zasad etyki, przepisów prawa i standardów zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę polegającą na:szybkim i efektywnym działaniu zmierzającym do zawarcia transakcji,
  przygotowaniu do transakcji i wsparciu w negocjacjach,
  bezpieczeństwie transakcji,
  współpracy z biurami nieruchomości, portalami branżowymi oraz prasą fachową na terenie całego kraju,
  doradztwie prawnym przy współpracy z kancelariami notarialnymi, radcowskimi i adwokackimi,
  pomocy w ustaleniu realnej wartości nieruchomości przez rzeczoznawców majątkowych,
  wsparciu w uzyskaniu finansowania.

  Data dodania: 29 03 2012
 • Perfect Place

  Perfect Place

  Perfect Place to idealne miejsce dla Ciebie. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi wszystkim Klientom tak aby ułatwić formalności związane z obrotem nieruchomości, kredytowaniem i ubezpieczeniami.

  Jeśli szukasz nieruchomości we Wrocławiu, chcesz kupić dom, mieszkanie lub znaleźć idealny lokal na rozpoczęcie swojej działalności trafiłeś idealnie. Pomożemy Ci nie tylko znaleźć idealną nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb ale załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i zweryfikujemy stan prawny nieruchomości.

  Od dnia rozpoczęcia współpracy do chwili transakcji służymy Ci swoją pomocą i radą. Chcesz szybko i sprawnie znaleźć mieszkanie do wynajęcia? W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Chcesz wybudować dom we Wrocławiu lub na jego obrzeżach? Pomożemy Ci zdecydować jaka działka spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Spośród wielu miejsc odszukamy najlepsze na budowę Twojego wymarzonego domu.

  Chcesz sprzedać, wynająć swoją nieruchomość, bez problemów i długiego czekania na kupującego? Zgłoś się do nas! Profesjonalnie zajmiemy się sprzedażą i wynajmem Twojej nieruchomości. Nieruchomości naszych Klientów reklamujemy na najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych portalach ogłoszeniowych, wykonujemy profesjonalne zdjęcia i organizujemy prezentacje nieruchomości w dogodnym terminie dla obu stron.

  Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

  Data dodania: 09 03 2012
 • ASK Home & Office

  ASK Home & Office

  ASK jest firmą młodą i dynamiczną. Zaletą tego biura jest duża elastyczność w działaniu i indywidualne podejście do każdego Klienta. Doświadczenie zdobyte u najlepszych praktyków w dziedzinie obrotu nieruchomościami na rynku wrocławskim i kwalifikacje poparte stosownymi studiami zaowocowały nawiązaniem dobrych i długotrwałych kontaktów z wieloma Klientami.

  Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji.

  Współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi oraz doradcami kredytowymi i rzeczoznawcami.

  Posiadamy Państwową licencję zawodową nr 16519 oraz aktualne ubezpieczenie OC. Celem przewodnim firmy jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów, wspieranie ich w kolejnych etapach realizacji transakcji, a także możliwie szybkie i korzystne świadczenie usług.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Agenda Sp. z o.o.

  Agenda Sp. z o.o.

  Agenda Sp z o.o. to nieruchomości dla Biznesu, a szczególnie: lokale handlowe i usługowe dla prowadzenia działalności,
  grunty dla deweloperów
  działki dla inwestorów indywidualnych
  obiekty na siedzibę firmy
  gotowe domy w systemie szkieletowo-keramzytowym Perfekko
  kierownik budowy, inspektor nadzoru
  przygotowanie działki do sprzedaży, zarówno od strony prawnej (dokumenty), jak i wizualnej, np. koszenie, uzbrojenie terenu, drogi dojazdowe itp.

  Data dodania: 05 12 2011
 • MS Nieruchomosci

  MS Nieruchomosci

  Kim jesteśmy: MS Nieruchomości zapewnia Klientom najwyższej jakości indywidualną obsługę oraz gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo transakcji. Bazując na posiadanym doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach proponujemy Klientom pośrednictwo, pomoc i doradztwo we wszystkich transakcjach, których przedmiotem jest nieruchomość. Nasza oferta: Wysoce wykwalifikowani specjaliści w obrocie nieruchomościami: bezpiecznie i skutecznie zaprezentują Państwa nieruchomość w celu jej sprzedaży lub wynajmu, sprawnie i szybko wyszukają nieruchomość zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami, przeanalizują rynkową ofertę kredytową i przedłożą najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania finansowe w celu realizacji inwestycji.Nad rzetelnością i bezpieczeństwem wszystkich działań czuwają zawsze licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

  Data dodania: 03 12 2011
 • DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości

  DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości

  Jesteśmy jednym z najbardziej znanych i skutecznych w działaniu biur nieruchomości we Wrocławiu. Cieszymy się ogromną rozpoznawalnością marki w regionie. Sprzedaliśmy ponad tysiąc nieruchomości, skutecznie pomagając naszym klientom. Wysoka jakość obsługi i gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie to ogromne zobowiązanie. Wiemy, że przy kupnie lub sprzedaży nieruchomości chodzi często o dorobek życia. Współpracujemy ze wszystkimi licencjonowanymi pośrednikami zrzeszonymi przy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nasze rozwiązania logistyczne, organizacyjne i marketingowe skutecznie pomagają w sprzedaży niemal każdej nieruchomości. Gwarantują, że złożone u nas oferty nieruchomości są jednymi z najbardziej dostępnych na rynku.
  Kupujący ma wybór oraz pewność informacji. Wiemy też, co jest najważniejsze. Mamy wielu zadowolonych klientów. Nieruchomości pod kontrolą – to motto naszej codziennej pracy.

  Data dodania: 01 12 2011

Wrocław - nowa strona:

Adres: