Lubin

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Makowscy

  Makowscy

  Zakupienie nieruchomości nie jest prostą czynnością. Inwestujemy oszczędności swojego życia albo decydujemy się na zobowiązania kredytowe na wiele długich lat. Być może wybór mieszkania lub domu będzie jedną z najważniejszych postanowień, z jaką przyjdzie nam się zmierzyć. Powinno być tak, by zakup stał się przede wszystkim powodem do radości, jakkolwiek był także pozbawiaony błędów, które można zrobić na każdych etapach transakcji. Naszym klientom gwarantujemy: odpowiednie nieruchomości, kompleksową obsługę, odpowiednią ofertę, profesjonalną prezentację z planem pomieszczeń, pomoc na wszystkich etapach transakcji, doradztwo kredytowe bez ukrytych opłat,poprawne przygotowanie dokumentacji do aktu notarialnego, protokolarne przekazanie mieszkania.

  Data dodania: 21 11 2013
 • WGN Lubin

  WGN Lubin

  WGN to światowy Koncern Obrotu Nieruchomościami. Jest największym koncernem obrotu nieruchomościami w Polsce i jednym z największych w Europie. Swoja działalność rozpoczął w 1990 roku i przez ten czas zdążył osiągnąć sobie stabilną pozycje na rynku oraz pozyskać zaufanie klientów, którym oferuje usługi m. in przeprowadzania analiz rynkowych, pomocy formalno - prawnej. Dzięki dużemu wachlarzowi usług oraz profesjonalizmowi swoich partnerów, WGN utworzyła Grupę WGN, największą krajową sieć, w której dla klientów pracuje ponad 500 osób.

  Data dodania: 30 08 2013

Lubin - nowa strona:

Adres: