Legnica

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe LIZENA

  Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe LIZENA

  P. H. U. "LIZENA" to deweloper, który oferuje nowe mieszkania na sprzedaż (Legnica) w nowo powstałym osiedlu w Legnickim Polu. Osiedle „Pod Lipami” zostało zaaranżowane dla wszystkich, którzy próbują znaleźć własnego azylu w przytulnej oraz bezpiecznej okolicy.
  Placówka działalność zaczęła w 1983 roku w Legnicy. Od owego czasu nieustannie się rozwijamy i zwiększamy naszą działalność wychodząc naprzeciw swoim Klientom. Stosowne zaplecze sprzętowe i kadra pracownicza zapewniają profesjonalne działanie we wszystkich warunkach. Nasza wieloletnia działalność i zdobyte doświadczenie pozwalają sprostać najbardziej wymagającym Klientom.

  Data dodania: 30 08 2013
 • Dolnośląska Giełda Nieruchomości

  Dolnośląska Giełda Nieruchomości

  Dolnośląska Giełda Nieruchomości to profesjonalne legnickie biuro nieruchomości. Nasze biuro zapewnia profesjonalną obsługę i wsparcie w trakcie procesu podejmowania decyzji o zakupie konkretnej nieruchomości. DGN obsługuje klientów z obszaru miasta Legnica i okolicznych miejscowości. Nasza oferta została przygotowana zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla komercyjnych. Dlatego w ofercie znajdują się domy, mieszkania, działki budowlane oraz nieruchomości komercyjne jak np. hale magazynowe. Mieszkania, które znajdują się w naszej ofercie pochodzą zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego, w tym w stanie deweloperskim. Podobnie wygląda sytuacja z domami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem dgn.com.pl. Znajdą tam Państwo wirtualne wycieczki po nieruchomościach znajdujących się w naszej ofercie. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 02 2012

Legnica - nowa strona:

Adres: