dolnośląskie

 • DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  DARMOWE OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI - ALELOKUM.PL

  Portal Darmowych Ogłoszeń Nieruchomości AleLokum.pl powstał dla osób szukających oraz zamieszczających oferty nieruchomości w internecie. Nieograniczoną ich ilość mogą prezentować firmy oraz osoby prywatne.

  Dodatkowo biura nieruchomości i deweloperzy otrzymają:

  Zamieszczenie za darmo nieograniczoną ilość ofert poprzez automatyczny import ogłoszeń.
  Własną stronę WWW nazwa.alelokum.pl z pełną prezentacją ofert.
  Wizytówkę firmy w katalogu biur nieruchomości i deweloperów.
  Bezpłatną subskrypcję nowych ofert zamieszczanych w serwisie według własnych kryteriów.
  Dostęp do indywidualnych promocji ogłoszeń.
  500 gratisowych punktów dla podbijania ogłoszeń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 09 07 2015
 • Nieruchomości Wrocław

  Nieruchomości Wrocław

  Serwis poświęcony nieruchomościom, inwestowaniu w nieruchomości a także stylowym wyszukanym apartamentom. Oferujemy dostęp do stylowych apartamentów zlokalizowanych w stolicy Dolnego Śląska. Każdy z nich jest unikalnie zaprojektowany i zlokalizowany w wyjątkowych miejscach. Serwis jest jednocześnie nowoczesną platformą gdzie można zgłosić nieruchomość na sprzedaż lu zlecić poszukiwanie kupna. W dziale finansowanie otrzymają Państwo informacje na temat naszych usług. Dział porady adresowany jest do osób nie mających jeszcze styczności z rynkiem nieruchomości. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 05 12 2013
 • Makowscy

  Makowscy

  Zakupienie nieruchomości nie jest prostą czynnością. Inwestujemy oszczędności swojego życia albo decydujemy się na zobowiązania kredytowe na wiele długich lat. Być może wybór mieszkania lub domu będzie jedną z najważniejszych postanowień, z jaką przyjdzie nam się zmierzyć. Powinno być tak, by zakup stał się przede wszystkim powodem do radości, jakkolwiek był także pozbawiaony błędów, które można zrobić na każdych etapach transakcji. Naszym klientom gwarantujemy: odpowiednie nieruchomości, kompleksową obsługę, odpowiednią ofertę, profesjonalną prezentację z planem pomieszczeń, pomoc na wszystkich etapach transakcji, doradztwo kredytowe bez ukrytych opłat,poprawne przygotowanie dokumentacji do aktu notarialnego, protokolarne przekazanie mieszkania.

  Data dodania: 21 11 2013
 • Provis

  Provis

  Współdziałamy z 18 towarzystwami ubezpieczeniowymi z całej Polski. Mamy w ofercie najtańsze polisy z możliwie najszerszym spektrum ochrony ubezpieczeniowej. Nasza bogata oferta da możliwość Państwu ochronę dóbr osobistych oraz aktywów i nieruchomości prywatny choraz firmowych. Dodatkowo oferujemy polisy odpowiedzialności cywilnej w różnych sytuacjach życiowych. Bezpłatnie dobierzemy ubezpieczenie dla każdego i na każdą kieszeń. Współdziałanie z nami to minimum formalności oraz maksymalne korzyści – szanujemy Państwa czas i pieniądze. Kalkulacje składek prowadzimy w oparciu o taryfikatory towarzystw ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 12 09 2013
 • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe LIZENA

  Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe LIZENA

  P. H. U. "LIZENA" to deweloper, który oferuje nowe mieszkania na sprzedaż (Legnica) w nowo powstałym osiedlu w Legnickim Polu. Osiedle „Pod Lipami” zostało zaaranżowane dla wszystkich, którzy próbują znaleźć własnego azylu w przytulnej oraz bezpiecznej okolicy.
  Placówka działalność zaczęła w 1983 roku w Legnicy. Od owego czasu nieustannie się rozwijamy i zwiększamy naszą działalność wychodząc naprzeciw swoim Klientom. Stosowne zaplecze sprzętowe i kadra pracownicza zapewniają profesjonalne działanie we wszystkich warunkach. Nasza wieloletnia działalność i zdobyte doświadczenie pozwalają sprostać najbardziej wymagającym Klientom.

  Data dodania: 30 08 2013
 • WGN Lubin

  WGN Lubin

  WGN to światowy Koncern Obrotu Nieruchomościami. Jest największym koncernem obrotu nieruchomościami w Polsce i jednym z największych w Europie. Swoja działalność rozpoczął w 1990 roku i przez ten czas zdążył osiągnąć sobie stabilną pozycje na rynku oraz pozyskać zaufanie klientów, którym oferuje usługi m. in przeprowadzania analiz rynkowych, pomocy formalno - prawnej. Dzięki dużemu wachlarzowi usług oraz profesjonalizmowi swoich partnerów, WGN utworzyła Grupę WGN, największą krajową sieć, w której dla klientów pracuje ponad 500 osób.

  Data dodania: 30 08 2013
 • IPM Nieruchomości Kredyty

  IPM Nieruchomości Kredyty

  Specjalizacją naszej firmy jest kompleksowa, rzetelna usługa z której klient otrzymuje maksymalną korzyść, wygodę i bezpieczeństwo. Informacje o naszej działalności: Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy na rynku od 2001r. Współpracujemy z wieloma bankami i innymi instytucjami finansowymi co daje nam dużą możliwość dostosowania się do potrzeb klienta. Stosujemy niekonwencjonalne rozwiązania z których niemożliwe staje się możliwe. Jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z dużym dostępem do wielu nieruchomości nr licencji 6704.

  Data dodania: 18 02 2013
 • Czajczyński Nieruchomości

  Czajczyński Nieruchomości

  CZAJCZYŃSKI NIERUCHOMOŚCI to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferujemy wsparcie w sprzedaży, kupnie, najmie, dzierżawie oraz zamianie nieruchomości. W naszej ofercie znajdują się zarówno nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalnym, jak i użytkowym: domy, mieszkania, lokale biurowe i usługowe, grunty, hale produkcyjne, magazyny, nieruchomości luksusowe, itp. Działalność biura jest kierowana i nadzorowana przez licencjonowanego pośrednika Piotra Czajczyńskiego - numer licencji 10273. W naszej pracy, z najwyższą starannością, stosujemy się do zasad etyki, przepisów prawa i standardów zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę polegającą na:szybkim i efektywnym działaniu zmierzającym do zawarcia transakcji,
  przygotowaniu do transakcji i wsparciu w negocjacjach,
  bezpieczeństwie transakcji,
  współpracy z biurami nieruchomości, portalami branżowymi oraz prasą fachową na terenie całego kraju,
  doradztwie prawnym przy współpracy z kancelariami notarialnymi, radcowskimi i adwokackimi,
  pomocy w ustaleniu realnej wartości nieruchomości przez rzeczoznawców majątkowych,
  wsparciu w uzyskaniu finansowania.

  Data dodania: 29 03 2012
 • Perfect Place

  Perfect Place

  Perfect Place to idealne miejsce dla Ciebie. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi wszystkim Klientom tak aby ułatwić formalności związane z obrotem nieruchomości, kredytowaniem i ubezpieczeniami.

  Jeśli szukasz nieruchomości we Wrocławiu, chcesz kupić dom, mieszkanie lub znaleźć idealny lokal na rozpoczęcie swojej działalności trafiłeś idealnie. Pomożemy Ci nie tylko znaleźć idealną nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb ale załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i zweryfikujemy stan prawny nieruchomości.

  Od dnia rozpoczęcia współpracy do chwili transakcji służymy Ci swoją pomocą i radą. Chcesz szybko i sprawnie znaleźć mieszkanie do wynajęcia? W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Chcesz wybudować dom we Wrocławiu lub na jego obrzeżach? Pomożemy Ci zdecydować jaka działka spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Spośród wielu miejsc odszukamy najlepsze na budowę Twojego wymarzonego domu.

  Chcesz sprzedać, wynająć swoją nieruchomość, bez problemów i długiego czekania na kupującego? Zgłoś się do nas! Profesjonalnie zajmiemy się sprzedażą i wynajmem Twojej nieruchomości. Nieruchomości naszych Klientów reklamujemy na najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych portalach ogłoszeniowych, wykonujemy profesjonalne zdjęcia i organizujemy prezentacje nieruchomości w dogodnym terminie dla obu stron.

  Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

  Data dodania: 09 03 2012
 • Biuro Obrotu Nieruchomosciami DS Sp. z o.o.

  Biuro Obrotu Nieruchomosciami DS Sp. z o.o.

  Biuro Obrotu Nieruchomościami Sp.z o.o. powstało w 1996r. - zespół tworzą osoby z kilkuletnią praktyką. Od wielu lat specjalizujemy się w nieruchomościach gruntowych, pierwotnym i wtórnym rynku mieszkaniowym oraz sprzedaży domów. Posiadamy olbrzymią wiedzę na temat gruntów deweloperskich we Wrocławiu i okolicach.
  Kontakty z klientami, poznawanie ich potrzeb, obsługa notarialna transakcji, pomoc w uzyskaniu kredytu - są to działania, które powinny naszym klientom dać komfort przy realizacji tak ważnej inwestycji jak zakup nieruchomości.

  Nasza oferta: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
  Pośrednictwo w sprzedaży projektów budowlanych.
  Pośrednictwo w uzyskaniu kredytów hipotecznych.

  Data dodania: 09 03 2012
 • MCP NIERUCHOMOSCI

  MCP NIERUCHOMOSCI

  Nasza firma powstała w 2003 roku.NR LICENCJI 5340. Jest jednym z bardziej operatywnych i skutecznych biur obrotu nieruchomościami w Kotlinie Kłodzkiej. Świadczymy usługi w zakresie: pośrednictwo w sprzedażny -kupnie-wynajmie działek budowlanych, działek rolnych, pensjonatów, domów, mieszkań. Oferujemy również wykonawstwo budowlane:usługi geodezyjne
  kredyty doradztwo
  pomoc w załatwieniu spraw administracyjnych

  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 03 2012
 • ASK Home & Office

  ASK Home & Office

  ASK jest firmą młodą i dynamiczną. Zaletą tego biura jest duża elastyczność w działaniu i indywidualne podejście do każdego Klienta. Doświadczenie zdobyte u najlepszych praktyków w dziedzinie obrotu nieruchomościami na rynku wrocławskim i kwalifikacje poparte stosownymi studiami zaowocowały nawiązaniem dobrych i długotrwałych kontaktów z wieloma Klientami.

  Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji.

  Współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi oraz doradcami kredytowymi i rzeczoznawcami.

  Posiadamy Państwową licencję zawodową nr 16519 oraz aktualne ubezpieczenie OC. Celem przewodnim firmy jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów, wspieranie ich w kolejnych etapach realizacji transakcji, a także możliwie szybkie i korzystne świadczenie usług.

  Data dodania: 08 03 2012
 • Dolnośląska Giełda Nieruchomości

  Dolnośląska Giełda Nieruchomości

  Dolnośląska Giełda Nieruchomości to profesjonalne legnickie biuro nieruchomości. Nasze biuro zapewnia profesjonalną obsługę i wsparcie w trakcie procesu podejmowania decyzji o zakupie konkretnej nieruchomości. DGN obsługuje klientów z obszaru miasta Legnica i okolicznych miejscowości. Nasza oferta została przygotowana zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla komercyjnych. Dlatego w ofercie znajdują się domy, mieszkania, działki budowlane oraz nieruchomości komercyjne jak np. hale magazynowe. Mieszkania, które znajdują się w naszej ofercie pochodzą zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego, w tym w stanie deweloperskim. Podobnie wygląda sytuacja z domami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem dgn.com.pl. Znajdą tam Państwo wirtualne wycieczki po nieruchomościach znajdujących się w naszej ofercie. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 02 2012
 • Agenda Sp. z o.o.

  Agenda Sp. z o.o.

  Agenda Sp z o.o. to nieruchomości dla Biznesu, a szczególnie: lokale handlowe i usługowe dla prowadzenia działalności,
  grunty dla deweloperów
  działki dla inwestorów indywidualnych
  obiekty na siedzibę firmy
  gotowe domy w systemie szkieletowo-keramzytowym Perfekko
  kierownik budowy, inspektor nadzoru
  przygotowanie działki do sprzedaży, zarówno od strony prawnej (dokumenty), jak i wizualnej, np. koszenie, uzbrojenie terenu, drogi dojazdowe itp.

  Data dodania: 05 12 2011
 • MS Nieruchomosci

  MS Nieruchomosci

  Kim jesteśmy: MS Nieruchomości zapewnia Klientom najwyższej jakości indywidualną obsługę oraz gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo transakcji. Bazując na posiadanym doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach proponujemy Klientom pośrednictwo, pomoc i doradztwo we wszystkich transakcjach, których przedmiotem jest nieruchomość. Nasza oferta: Wysoce wykwalifikowani specjaliści w obrocie nieruchomościami: bezpiecznie i skutecznie zaprezentują Państwa nieruchomość w celu jej sprzedaży lub wynajmu, sprawnie i szybko wyszukają nieruchomość zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami, przeanalizują rynkową ofertę kredytową i przedłożą najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania finansowe w celu realizacji inwestycji.Nad rzetelnością i bezpieczeństwem wszystkich działań czuwają zawsze licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

  Data dodania: 03 12 2011
 • DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości

  DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości

  Jesteśmy jednym z najbardziej znanych i skutecznych w działaniu biur nieruchomości we Wrocławiu. Cieszymy się ogromną rozpoznawalnością marki w regionie. Sprzedaliśmy ponad tysiąc nieruchomości, skutecznie pomagając naszym klientom. Wysoka jakość obsługi i gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie to ogromne zobowiązanie. Wiemy, że przy kupnie lub sprzedaży nieruchomości chodzi często o dorobek życia. Współpracujemy ze wszystkimi licencjonowanymi pośrednikami zrzeszonymi przy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nasze rozwiązania logistyczne, organizacyjne i marketingowe skutecznie pomagają w sprzedaży niemal każdej nieruchomości. Gwarantują, że złożone u nas oferty nieruchomości są jednymi z najbardziej dostępnych na rynku.
  Kupujący ma wybór oraz pewność informacji. Wiemy też, co jest najważniejsze. Mamy wielu zadowolonych klientów. Nieruchomości pod kontrolą – to motto naszej codziennej pracy.

  Data dodania: 01 12 2011