wynajem nieruchomości

 • Iwaszczyński Nieruchomości i Projektowanie

  Firma Iwaszczyński Nieruchomości i Projektowanie istnieje od 2007 roku oferując kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami oraz w zakresie projektów budowlanych i projektowania wnętrz, skupiając doświadczonych specjalistów z rynku nieruchomości, architektów, projektantów oraz sprzedawców i wykonawców budowlanych, jak również doradców z zakresu finansów i prawa. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu działek budowlanych oraz doborze odpowiedniego projektu wraz z dopełnieniem wszelkich formalności wymaganych do uzyskania pozwolenia na budowę. Współpracujemy na każdym etapie inwestycji również przy końcowym wykończeniu i aranżacji.Nasza oferta dotyczy również budownictwa wielorodzinnego, gdzie pomagamy w wyborze mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym, a następnie zaprojektowania i wyposażenia jego wnętrza.Zapraszamy do współpracy.

 • EURO-dom.CO Nieruchomości

  Jesteśmy prężnie działającą na rynku firmą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, wzorujemy się na zachodnich standardach zawodowych. Indywidualne podejście do każdej nieruchomości

  Kompleksowa obsługa z zakresu: pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, zamianie wszelkiego rodzaju nieruchomości
  obsługę prawno-administracyjną transakcji
  pozyskiwanie konkretnych nieruchomości na indywidualne zlecenie klienta w tym inwestycyjne

 • Korporacja Mediator

  Korporacja przedsiębiorców pośrednictwa w obrocie nieruchomości Mediator Nieruchomości pokrywa swoim terenem działania południowo-zachodnią Polskę czyli województwa opolskie (domy Opole, działki, lokale i mieszkania Opole), dolnośląskie (mieszkania Wrocław), wielkopolskie ( mieszkania Poznań) i łódzkie (mieszkania Łódź). Obok pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zajmujemy się także wyspecjalizowanym doradztwem rynku nieruchomości, kredytami, administrowaniem nieruchomościami, oceną nieruchomości, doradztwem legislacyjnym, finansowym i inwestycyjnym oraz przeprowadzaniem praktyk zawodowych dla pośredników i zarządców nieruchomości.

  Korporacja Mediator uczestniczy w systemie współpracy pomiędzy pośrednikami nieruchomości MLS który przedstawia na regionalnych systemach, oraz na ogólnopolskiej platformie LocumNet każde posiadane oferty. Chcąc dotrzymywać kroku narastającym żądaniom Klientów i wyzwaniom współczesnego europejskiego rynku nieruchomości Korporacja Mediator ciągle poprawia swoją strukturę organizacyjną i doskonali warsztat oraz narzędzia pracy wdrażając min Korporacyjny System Jakości CQS – 2012.

  Każdy z przedstawicieli i zarządców udzielający się w ramach Korporacji Mediator posiada państwowe licencje. Z kolei uprawnieniami zawodowymi legitymują się rzeczoznawcy majątkowi, projektanci, architekci, geodeci i inżynierowie budownictwa funkcjonujący w ramach Korporacji Mediator. Wszyscy przedstawiciele dysponują obligatoryjnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z racji świadczenia usług pośrednictwa lub zarządzania nieruchomościami. Członkowie Korporacji przynależą do miejscowych i ogólnopolskich stowarzyszeń i federacji Rynku Nieruchomości oraz metodycznie uczestniczą w branżowych szkoleniach, sympozjach, studiach podyplomowych, kursach, kongresach i konferencjach oraz targach krajowych i międzynarodowych.

 • Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Rynku Nieruchomości AURUM

  Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Rynku Nieruchomości Aurum swoją siedzibę posiada w Rzeszowie, gdzie świadczy profesjonalne usługi doradcze w zakresie obrotu nieruchomościami. W ramach oferty firmy znajdziecie Państwo mieszkania Rzeszów, domy, lokale oraz hale - zarówno do wynajęcia jak i do sprzedaży. Doświadczeni i licencjonowani pośrednicy służą pomocą na każdym etapie naszej współpracy. Jeśli szukają Państwo firmy, która naprawdę dba o Klienta - o jego dobro i pełną satysfakcję - Aurum Nieruchomości Rzeszów poleca swoje usługi.

 • LEMAN Nieruchomości Finanse

  Serdecznie witamy Państwa na stronach naszego Biura Nieruchomości.Misją naszego biura jest dostarczanie usług odpowiadających na wszystkie problemy związane z transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Jesteśmy po to by doradzić i przeprowadzić naszych Klientów przez każdy fragment procesu. Chcemy stale podnosić standard działania. Od chwili powierzenia nam prowadzenia dowolnej sprawy z zakresu naszej działalności każdy problem i każda czynność staje się wyłącznie naszą troską.Pracownicy firmy posiadają bogate doświadczenie na rynku nieruchomości i finansów. Biuro współpracuje z notariuszami, rzeczoznawcą, geodetą i prawnikami specjalizującymi się w tematyce związanej z nieruchomościami. Zapewniamy pomoc w uregulowaniu stanu prawnego sprzedawanych nieruchomości, służymy doradztwem w zakresie inwestycji, wspieramy w negocjacjach. Proponujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytów mieszkaniowych i hipotecznych w ponad dwudziestu bankach.Właściciel firmy, Ryszard Leman posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5451. Jest absolwentem studiów podyplomowych MBA. Działalność gospodarczą prowadzi od 1990 r. Pośrednictwem - zwłaszcza finansowym zajmuje się od 1997r. zdobywając zaufanie partnerów biznesowych a także instytucji finansowych. Posiada duże doświadczenie w skutecznym przeprowadzaniu transakcji oraz gruntowną znajomość zagadnień związanych z rynkiem nieruchomości i finansów.Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy i instytucje, w tym inwestorów krajowych oraz zagranicznych (obsługa w języku niemieckim i angielskim). Nasze Biuro jest członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie, posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i otrzymało jako pierwsze w Lublinie – EUROPEJSKI CERTYFIKAT JAKOŚCI ISO 9001:2008.

 • Agora nieruchomości

  Nasza firma działa na Polskim rynku nieruchomości od 1997r. Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam profesjonalnie realizować powierzone przez Państwa zadania. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji od strony formalno prawnej. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom.

  Biuro specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości w kupnie i sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości przemysłowych, usługowych, handlowych jak również gruntów pod małe i duże inwestycje na terenie województwa Pomorskiego jak i na terenie całej Polski. Oferujemy również bogatą ofertę domów i mieszkań na terenie Gdańska i okolic.

  Agora nieruchomości ma za sobą znaczące sukcesy na rynku nieruchomości indywidualnych i komercyjnych poparte doświadczeniem zdobytym przy współpracy z wieloma zarówno lokalnymi jak i ogólnopolskimi firmami.Posiadamy również ofertę gotowych projekty domów tanich w budowie i energooszczędnych w eksploatacji. Ponadto oferujemy usługi w zakresie geodezyjnym, projektowania, uzbrojenia oraz kompleksową usługę od projektów do zezwolenia na budowę włącznie z nadzorem wykonawczym. Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi w zakresie projektów i aranżacji wnętrz.
  Gwarancją świadczenia usług wysokiej jakości jest posiadanie licencji państwowych numer 3253, 11224 jak również uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach poświęconych zagadnieniom panującym na rynku nieruchomości organizowanych przez SPPON i PFRN.

  Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu od wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

  Agora nieruchomości jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.

 • Agencja Nieruchomości Lokum

  Agencja Nieruchomości z szesnastoletnim stażem. Stawiająca na uczciwość wobec klienta. Agencja z licencją i ubezpieczeniem działalności. Zajmujemy się sprzedażą domów zarówno w Mławie jak i w okolicach. Większość domów w okolicy znajduje się nad rzeką Wkrą bądź w otulinie leśnej. Firma proponuje również wynajem sklepów w Mławie i lokali produkcyjnych. Pośredniczymi również w sprzedaży nowych mieszkań bezpośrednio od developera. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Nie stosujemy umów na wyłączność.

 • Biuro Nieruchomości Katarzyna Majer

  Nasze biuro nieruchomości pomoże Państwu przejść przez labirynt ofert na rynku nieruchomości. Doradzimy jak wybrać kredyt aby był on jak najmniej odczuwalny dla Państwa kieszeni. Doradzimy na co należy zwracać uwagę przy zakupie domu czy też mieszkania, jakie mogą czyhać niebezpieczeństwa z tym związane.
  Świadczymy również usługę prowadzenia transakcji zakupu nieruchomości wybranej przez Klienta bez naszego pośrednictwa. Bezpieczeństwo transakcji GWARANTUJE NASZE UBEZPIECZENIE od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

 • Biuro Nieruchomości WILD ESTATE Agnieszka Maciela-Andruch

  Jesteśmy lokalnym Biurem nieruchomości z siedzibą w Lesku.Oferujemy usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości na terenie całych Bieszczad. Dysponujemy bogatą ofertą mieszkań i domów, działek budowlanych oraz gruntów rolnych. Powierzane nam oferty są wszechstronnie promowane, z wykorzystaniem różnorodnych form reklamy lokalnej i ogólnopolskiej: od tablic reklamowych i banerów na nieruchomościach, poprzez reklamy i ogłoszenia internetowe i prasowe do prezentacji na targach. Naszymi klientami są osoby indywidualne, instytucje, banki, jak i inwestorzy z całej Polski.Naszą ambicją jest zagwarantowanie Państwu kompleksowej obsługi przeprowadzenia procesu transakcji. Zapewniamy również niezbędną pomoc przy ubieganiu się o kredyty przeznaczone na zakup nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!

 • Agencja Nieruchomości Ewa Krawczyk

  AGENCJA NIERUCHOMOŚCI EWA KRAWCZYK nr licencji 4213 posiadamy ubezpieczenie OC.
  Nasza firma świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Warszawy i okolic. Pomagamy naszym Klientom wyszukać dom, mieszkanie, działkę swoich marzeń. Doradzamy jak korzystnie sprzedać nieruchomości. Staramy się w pełni zadowolić naszych klientów.
  Współpracujemy z kilkoma bankami które udzielają Kredytów Hipotecznych na zakup nieruchomości

 • Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz

  Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Ojczenasz zostało założone w roku 1958 przez Maksymiliana Ojczenasz, od 1984 roku funkcjonowało jako spółka Maksymilian i Bogusław Ojczenasz, a od 1989 roku jest kierowane przez Bogusława Ojczenasz. Właściciel biura jest współzałożycielem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw. Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz zapewnia pełną i kompleksową obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami, świadczoną przez wykwalifikowanych pracowników i agentów. Bogusław Ojczenasz jest posiadaczem licencji zawodowej nr 777.

 • Hobbit Nieruchomości

  Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu. Posiadamy licencję zawodową nr 15691 oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Pracujemy zgodnie ze standardami zawodowymi i kodeksem etyki pośrednika. Zapewniamy obsługę formalno-prawną, pomoc w skompletowaniu i sprawdzeniu dokumentacji nieruchomości oraz pomoc w sporządzeniu umów cywilnoprawnych. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, radcą prawnym, a także z innymi biurami nieruchomości w naszym regionie. Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. www.hobbit.gratka.pl

 • PRONOVO Kordus

  Pronovo to niezależne biura nieruchomości działające pod wspólnym szyldem Pronovo i korzystające z doświadczeń wszystkich członków Pronovo. Naszym "oczkiem w głowie" jest najwyższa jakość obsługi Klientów. Cieszymy się Państwa zaufaniem i przyjaźnią. Pomagamy Klientom Kupującym i Sprzedającym nieruchomości w przeprowadzaniu sprawnych i bezpiecznych transakcji. Oferujemy full service i obsługujemy prawie każdą czynność w procesie kupowania i sprzedawania nieruchomości. Skupiamy się na obszarze woj. zachodniopomorskiego, ale również możemy działać na terenie całego kraju.
  W Szczecinie posiadamy profesjonalnie przygotowaną kadrę. Większość z nas posiada ukończone studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz licencje zawodowe. Odpowiedzialnym za transakcje jest właściciel Piotr Kordus licencja nr. 11433.
  Pomagamy również w uzyskaniu kredytu, współpracujemy z bankami i pośrednikami kredytowymi.
  Po nabyciu nieruchomości możemy pomóc w remoncie i zaopatrzeniu w materiały wykończeniowe i instalacyjne (posiadamy własny sklep).

 • AREA-DOM Biuro Nieruchomości

  AREA-DOM jest licencjonowanym biurem nieruchomości.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji kupna-sprzedaży, najmu-wynajmu nieruchomości. Prowadzimy działalność na terenie Krakowa i okolic. W swojej ofercie posiadamy nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Obsługujemy Klientów indywidualnych i inwestorów. Na życzenie Klienta poszukujemy również nietypowych nieruchomości dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. Działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Dzięki współpracy z doradcami kredytowymi, bankami i kancelariami notarialnymi wspomagamy klienta na każdym etapie transakcji. Dopasowujemy godziny pracy do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości.
  Jesteśmy członkiem MSPON.
  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 • TOM-DOM NIERUCHOMOŚCI

  Mając świadomość, jak ważną jest decyzja o sprzedaży czy kupnie domu, mieszkania, czy innej nieruchomości, jesteśmy z Państwem podczas całego procesu zmierzającego do sprzedaży czy zakupu bądź wynajmu nieruchomości, począwszy od pomocy w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości, negocjowania ceny i innych warunków przedmiotu transakcji, aż do momentu podpisania ostatecznej umowy sprzedaży/najmu u Notariusza. Głównym założeniem TOM-DOM NIERUCHOMOŚCI jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz dyskrecję i indywidualne podejście do każdego z Państwa. Nasza praca to przede wszystkim pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polegające na zawodowym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia umów nabycia lub zbycia prawa własności nieruchomości, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego lub lokalu użytkowego albo prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej, zarówno na rynku pierwotnym, jaki wtórnym, a także wynajem bądź zamiana nieruchomości takich jak: domy, mieszkania, działki gruntu, hotele, lokale użytkowe, obiekty magazynowe czy produkcyjne. Posiadamy państwową licencję zawodową pośrednika (Tomasz Zbigniew Posiła-Działakiewicz - licencja zawodowa nr 9157) i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w Ergo HESTIA S.A. Przy wykonywaniu powierzonych nam czynności stosujemy przepisy prawa i standardy zawodowe, kierując się zasadami etyki zawodowej, jak również zasadami interesu osób, na rzecz których wykonujemy te czynności, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ponadto służymy Państwu doradztwem z zakresu rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości, gdyż naszymi Partnerami są banki i firmy zajmujące się poradnictwem kredytowym. Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami podatkowymi oraz architektami, co szybko i efektywnie pozwala osiągnąć zamierzony przez Państwa cel. Działamy szybko i skutecznie ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Tomasz Z. Posiła - Działakiewicz

 • Krakowska Kancelaria Nieruchomości HomeLex s.c.

  Szanowni Państwo, Krakowska Kancelaria Nieruchomości HomeLex s.c. prowadzi działalność w zakresie obrotu nieruchomościami. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości nie tylko na terenie Krakowa, ale również na obszarze całej Polski. Dbamy o naszych Klientów oferując im doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi i renomowanymi Partnerami gwarantujemy Państwu całkowite bezpieczeństwo transakcji i pełną satysfakcję z oferowanych przez nas usług. Nasza firma jest blisko Klientów i ich potrzeb, dlatego: - doradzamy jak najkorzystniej sprzedać nieruchomość i zwiększyć jej wartość poprzez odpowiednie przygotowanie do transakcji - polecimy sprawdzone firmy do realizacji remontów; - oceniamy stan techniczny oraz adekwatność ceny wybranej przez Państwa nieruchomości przy jej zakupie. Nasi klienci zawsze są pewni, że mają najlepszą transakcję z możliwych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy najwyższe standardy usług - dążąc do satysfakcji zadowolenia naszych Klientów. Interesuje nas każdy rodzaj nieruchomości, w tym nieruchomości komercyjne. Zapraszamy do współpracy.

 • Nieruchomości SPLENDOR

  Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie sprzedaży i wynajmu, proponując klientom tylko i wyłącznie najlepsze oferty w każdym przedziale cenowym.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości krakowskiego rynku nieruchomości mamy łatwość w znajdywaniu idealnych nieruchomości zarówno dla kupujących jak i najemców, zapewniając satysfakcję z dokonanych transakcji.

  Współpracując z notariuszami, prawnikami, agencjami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ubezpieczycielami, pośrednikami kredytowymi oraz spełniając dodatkowe indywidualne życzenia wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.

  Naszą działalność prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami, przyjętymi przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Wszystkie transakcje są nadzorowane przez licencjonowanego pośrednika - licencja nr 14002.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!