sprzedaż nieruchomości

 • Iwaszczyński Nieruchomości i Projektowanie

  Firma Iwaszczyński Nieruchomości i Projektowanie istnieje od 2007 roku oferując kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami oraz w zakresie projektów budowlanych i projektowania wnętrz, skupiając doświadczonych specjalistów z rynku nieruchomości, architektów, projektantów oraz sprzedawców i wykonawców budowlanych, jak również doradców z zakresu finansów i prawa. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu działek budowlanych oraz doborze odpowiedniego projektu wraz z dopełnieniem wszelkich formalności wymaganych do uzyskania pozwolenia na budowę. Współpracujemy na każdym etapie inwestycji również przy końcowym wykończeniu i aranżacji.Nasza oferta dotyczy również budownictwa wielorodzinnego, gdzie pomagamy w wyborze mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym, a następnie zaprojektowania i wyposażenia jego wnętrza.Zapraszamy do współpracy.

 • Art-Centrum Nieruchomości

  Agencja nieruchomości Art-Centrum Nieruchomości na kujawsko - pomorskim rynku nieruchomości istnieje już od kilkunastu lat. Jej podstawową działalnością jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Organizuje więc ona wszystkie sprawy związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Na swojej stronie internetowej Art-Centrum Nieruchomości prezentuje oferty nieruchomości, które można kupić lub wynająć. Ponadto za pośrednictwem strony www firmy każdy może zgłosić chęć sprzedaży swojego domu, działki, mieszkania czy też innej nieruchomości w Kujaw i Pomorza. Art-Centrum Nieruchomości świadczy również usługi bankowe związane z pozyskiwaniem kredytów mieszkaniowych i hipotecznych oraz usługi ubezpieczeniowe polegające na ubezpieczaniu nieruchomości. Firma zajmuje się też zarządzaniem (administracją) nieruchomości. Ostatnio duże grono ludzi na obrzeżach miast kupuje działki, by wybudować na nich domki. Art-Centrum Nieruchomości oferuje swoje doradztwo i pomoc w organizacji i realizacji budowy domu. Więcej szczegółów na stronie internetowej. Zapraszamy!

 • Biuro Nieruchomości Zaleski

  Profesjonalne Biuro Nieruchomości Zaleski oferuje mieszkania, lokale użytkowe, domy oraz działki na sprzedaż i wynajem. Oferta biura obejmuje nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Doświadczony zespół Biura zapewnia kompleksową obsługę: wycena, doradztwo, pośrednictwo w kupnie i sprzedaży, formalne przygotowanie transakcji. Dzięki wydłużonym godzinom pracy, specjaliści z Biura Nieruchomości Zaleski są do dyspozycji klientów niemal przez cały czas.

  Nasza baza ofert to ponad 3000 domów, mieszkań, działek i lokali użytkowych na sprzedaż oraz blisko 2000 nieruchomości do wynajęcia lub dzierżawy – Gdańsk, Sopot, Gdynia. Tylko aktualne oferty.

 • Biuro Nieruchomości KLAR

  Firma „KLAR” s.c. została założona w 1999 roku, natomiast od 2004 roku specjalizuje się na małopolskim rynku w obrocie nieruchomościami jako Biuro Nieruchomości „KLAR”. Właścicielem biura jest licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Violetta Wojas (licencja zawodowa nr 4205).

  Długi czas działania na rynku oraz bogate doświadczenie zdobyte przez te lata daje gwarancję rzetelności i solidności działania biura w kontaktach z klientami, gwarantując im bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

  Biuro posiada bogatą ofertę mieszkań, domów, działek i lokali będących przedmiotem sprzedaży, kupna bądź wynajmu .Obszerna licząca ponad 200 pozycji baza jest na bieżąco aktualizowana,zawiera dokładne opisy prezentowanych nieruchomości oraz dokumentację zdjęciową.

 • EURO-dom.CO Nieruchomości

  Jesteśmy prężnie działającą na rynku firmą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, wzorujemy się na zachodnich standardach zawodowych. Indywidualne podejście do każdej nieruchomości

  Kompleksowa obsługa z zakresu: pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, zamianie wszelkiego rodzaju nieruchomości
  obsługę prawno-administracyjną transakcji
  pozyskiwanie konkretnych nieruchomości na indywidualne zlecenie klienta w tym inwestycyjne

 • Kontrakt Nieruchomości

  Biuro Kontrakt Nieruchomości Koszalin zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, najmie nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym, pośrednictwem finansowym, sprzedażą typowych projektów budowlanych. Posiadamy w swojej bazie danych setki aktualnych ofert. Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1994 r. Współpracujemy z pośrednikami w Grupie Plus. Razem wydajemy od 2007 r. kwartalnik nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku!

 • DomProfit

  Agencja nieruchomości DomProfit specjalizuje się w skutecznej i profesjonalnej sprzedaży mieszkań oraz domów.
  Jesteśmy nietypową agencją nieruchomości z Raciborza, ponieważ oferujemy zarówno pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, jak i bez pośrednictwa!

  Pomagamy naszym Klientom profesjonalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży ich nieruchomości, by zwiększyć jej szybkość i skuteczność oraz zmaksymalizować wartość nieruchomości.

  Zapewniamy:
  - Home Stageing,
  - Wycieczki wirtualne po nieruchomości,
  - Sesje fotograficzne,
  - Ogłoszenia,
  - Reklamę.

  Koniecznie wejdź na naszą stronę i zobacz jak działamy! Zapraszamy!

 • Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Rynku Nieruchomości AURUM

  Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Rynku Nieruchomości Aurum swoją siedzibę posiada w Rzeszowie, gdzie świadczy profesjonalne usługi doradcze w zakresie obrotu nieruchomościami. W ramach oferty firmy znajdziecie Państwo mieszkania Rzeszów, domy, lokale oraz hale - zarówno do wynajęcia jak i do sprzedaży. Doświadczeni i licencjonowani pośrednicy służą pomocą na każdym etapie naszej współpracy. Jeśli szukają Państwo firmy, która naprawdę dba o Klienta - o jego dobro i pełną satysfakcję - Aurum Nieruchomości Rzeszów poleca swoje usługi.

 • LEMAN Nieruchomości Finanse

  Serdecznie witamy Państwa na stronach naszego Biura Nieruchomości.Misją naszego biura jest dostarczanie usług odpowiadających na wszystkie problemy związane z transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Jesteśmy po to by doradzić i przeprowadzić naszych Klientów przez każdy fragment procesu. Chcemy stale podnosić standard działania. Od chwili powierzenia nam prowadzenia dowolnej sprawy z zakresu naszej działalności każdy problem i każda czynność staje się wyłącznie naszą troską.Pracownicy firmy posiadają bogate doświadczenie na rynku nieruchomości i finansów. Biuro współpracuje z notariuszami, rzeczoznawcą, geodetą i prawnikami specjalizującymi się w tematyce związanej z nieruchomościami. Zapewniamy pomoc w uregulowaniu stanu prawnego sprzedawanych nieruchomości, służymy doradztwem w zakresie inwestycji, wspieramy w negocjacjach. Proponujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytów mieszkaniowych i hipotecznych w ponad dwudziestu bankach.Właściciel firmy, Ryszard Leman posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5451. Jest absolwentem studiów podyplomowych MBA. Działalność gospodarczą prowadzi od 1990 r. Pośrednictwem - zwłaszcza finansowym zajmuje się od 1997r. zdobywając zaufanie partnerów biznesowych a także instytucji finansowych. Posiada duże doświadczenie w skutecznym przeprowadzaniu transakcji oraz gruntowną znajomość zagadnień związanych z rynkiem nieruchomości i finansów.Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy i instytucje, w tym inwestorów krajowych oraz zagranicznych (obsługa w języku niemieckim i angielskim). Nasze Biuro jest członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie, posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i otrzymało jako pierwsze w Lublinie – EUROPEJSKI CERTYFIKAT JAKOŚCI ISO 9001:2008.

 • Agencja Nieruchomości Lokum

  Agencja Nieruchomości z szesnastoletnim stażem. Stawiająca na uczciwość wobec klienta. Agencja z licencją i ubezpieczeniem działalności. Zajmujemy się sprzedażą domów zarówno w Mławie jak i w okolicach. Większość domów w okolicy znajduje się nad rzeką Wkrą bądź w otulinie leśnej. Firma proponuje również wynajem sklepów w Mławie i lokali produkcyjnych. Pośredniczymi również w sprzedaży nowych mieszkań bezpośrednio od developera. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Nie stosujemy umów na wyłączność.

 • Biuro Nieruchomości Katarzyna Majer

  Nasze biuro nieruchomości pomoże Państwu przejść przez labirynt ofert na rynku nieruchomości. Doradzimy jak wybrać kredyt aby był on jak najmniej odczuwalny dla Państwa kieszeni. Doradzimy na co należy zwracać uwagę przy zakupie domu czy też mieszkania, jakie mogą czyhać niebezpieczeństwa z tym związane.
  Świadczymy również usługę prowadzenia transakcji zakupu nieruchomości wybranej przez Klienta bez naszego pośrednictwa. Bezpieczeństwo transakcji GWARANTUJE NASZE UBEZPIECZENIE od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

 • Biuro Nieruchomości WILD ESTATE Agnieszka Maciela-Andruch

  Jesteśmy lokalnym Biurem nieruchomości z siedzibą w Lesku.Oferujemy usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości na terenie całych Bieszczad. Dysponujemy bogatą ofertą mieszkań i domów, działek budowlanych oraz gruntów rolnych. Powierzane nam oferty są wszechstronnie promowane, z wykorzystaniem różnorodnych form reklamy lokalnej i ogólnopolskiej: od tablic reklamowych i banerów na nieruchomościach, poprzez reklamy i ogłoszenia internetowe i prasowe do prezentacji na targach. Naszymi klientami są osoby indywidualne, instytucje, banki, jak i inwestorzy z całej Polski.Naszą ambicją jest zagwarantowanie Państwu kompleksowej obsługi przeprowadzenia procesu transakcji. Zapewniamy również niezbędną pomoc przy ubieganiu się o kredyty przeznaczone na zakup nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!

 • Krowoderskie Biuro Nieruchomości SMOK

  KBN SMOK to młode, lecz z dużym doświadczeniem biuro nieruchomości. Pragniemy zaoferować swoim klientom serwis oparty na bogatej ofercie, skutecznym działaniu, przejrzystych warunkach współpracy oraz co najważniejsze indywidualnym podejściu do klienta.

  Specjalizujemy się w sprzedaży domów i sprzedażach wiązanych. Pomagamy w szybkiej sprzedaży mieszkań. Spełniając oczekiwania klientów rzetelnie weryfikujemy przedmiot sprzedaży, udzielamy pomocy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.

 • PRONOVO Kordus

  Pronovo to niezależne biura nieruchomości działające pod wspólnym szyldem Pronovo i korzystające z doświadczeń wszystkich członków Pronovo. Naszym "oczkiem w głowie" jest najwyższa jakość obsługi Klientów. Cieszymy się Państwa zaufaniem i przyjaźnią. Pomagamy Klientom Kupującym i Sprzedającym nieruchomości w przeprowadzaniu sprawnych i bezpiecznych transakcji. Oferujemy full service i obsługujemy prawie każdą czynność w procesie kupowania i sprzedawania nieruchomości. Skupiamy się na obszarze woj. zachodniopomorskiego, ale również możemy działać na terenie całego kraju.
  W Szczecinie posiadamy profesjonalnie przygotowaną kadrę. Większość z nas posiada ukończone studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz licencje zawodowe. Odpowiedzialnym za transakcje jest właściciel Piotr Kordus licencja nr. 11433.
  Pomagamy również w uzyskaniu kredytu, współpracujemy z bankami i pośrednikami kredytowymi.
  Po nabyciu nieruchomości możemy pomóc w remoncie i zaopatrzeniu w materiały wykończeniowe i instalacyjne (posiadamy własny sklep).

 • AREADOM

  AREADOM więcej niż profesjonalizm Nieruchomości kupno - sprzedaż - wynajem: domy, mieszkania, działki, lokale. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Najwyższy standard wykonywania usług. Partnerstwo w ramach współpracy. Umowy z klauzulą wyłączności - gwarancją skoncentrowanego, zaangażowanego działania pośrednika oraz najdogodniejszą i najskuteczniejszą metodą zbycia nieruchomości dla sprzedającego.

 • BIUROMIX nieruchomości profesjonalnie

  Zajmujemy się obsługą rynku nieruchomości od 1998r. Naszą najlepszą reklamą są nasi Zadowoleni Klienci. Zostań nim i Ty.
  Świadczymy usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi oraz mieszkaniami w pełnym zakresie.

  Zajmiemy się Twoją nieruchomością profesjonalnie. Współpracujemy z notariuszami, prawnikami, architektami i dekoratorami wnętrz i ekipą remontową. Pomożemy również przy przeprowadzce. Z nami jesteś bezpieczny i wyręczony we wszystkich uciążliwych zajęciach, związanych ze sprzedażą, zakupem lub wynajmem nieruchomości.

 • KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI DOROTA KUKLIŃSKA

  KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI DOROTA KUKLIŃSKA świadczy szeroki wachlarz usług związanych z rynkiem nieruchomości (pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami, wycena nieruchomości, audyting energetyczny, nadzory budowlane, architektura wnętrz i ogrodów).

  Nasza działalność obejmuje obsługę następujących sektorów:
  • mieszkalnego ( mieszkania, domy)
  • komercyjnego ( biura, lokale handlowe i usługowe)
  • przemysłowego ( hale, magazyny)
  • nieruchomości gruntowe

  Oferujemy jedynie obiekty, na które mamy ważną umowę pośrednictwa.
  Gwarantujemy rzetelną obsługę i realizację zamówień.

  Współpracujemy z:
  • innymi biurami nieruchomości
  • bankami oferującymi korzystne kredyty mieszkaniowe/ hipoteczne
  • radcami prawnymi
  • doradcami finansowymi
  • kancelariami notarialnymi
  • architektami
  • geodetami

  Działamy w oparciu o licencję zawodową nr 18408 w zakresie posrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz licencję zawodową nr 20711 w zakresie zarządzania nieruchomościami.

  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

  Bezpłatnie pomagamy w doborze i formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup wybranej nieruchomości.

  Zapraszamy na stronę Naszego biura:
  www.kbnieruchomosci.pl
  www.bochnia-nieruchomosci.pl
  www.bochnia-nieruchomosci.eu

  Mamy szczerą nadzieję, że dołączycie Państwo do grona zadowolonych klientów.

 • AREA-DOM Biuro Nieruchomości

  AREA-DOM jest licencjonowanym biurem nieruchomości.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji kupna-sprzedaży, najmu-wynajmu nieruchomości. Prowadzimy działalność na terenie Krakowa i okolic. W swojej ofercie posiadamy nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Obsługujemy Klientów indywidualnych i inwestorów. Na życzenie Klienta poszukujemy również nietypowych nieruchomości dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. Działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Dzięki współpracy z doradcami kredytowymi, bankami i kancelariami notarialnymi wspomagamy klienta na każdym etapie transakcji. Dopasowujemy godziny pracy do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości.
  Jesteśmy członkiem MSPON.
  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 • Agencja Nieruchomości Nasz Dom

  Działając w imieniu naszych Szanownych Klientów, zajmujemy się obrotem nieruchomościami, w swojej ofercie mamy nieruchomości z całego kraju i ciągle pracujemy nad powiększaniem tej bazy by móc jak najlepiej służyć Państwu. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy zawsze pomagają rozwiązać wszelkie problemy związane z rynkiem nieruchomości. Współpracujemy również z fachowcami ze wszystkich dziedzin związanych z tym rynkiem. Dbamy o bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę transakcji naszych klientów, od tego przecież zależy nasz wizerunek. Postawiliśmy na partnerstwo, wzajemną współpracę, szacunek klientów oraz budowanie naszej marki. Stosujemy Kartę Praw Klienta. Wszystko to zapewnia naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. Właścicielem agencji jest Stanisław Wierny, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami z wieloletnim stażem na rynku nieruchomości w zakresie pośrednictwa i doradztwa (licencja zawodowa nr 6735, uzyskana w drodze pełnej procedury ze zdanym egzaminem państwowym). Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości oraz Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. NASZ DOM to profesjonalny, godny zaufania partner zawsze stawiający jakość na pierwszym miejscu.
  Za nami dobrze sprzedasz, tanio kupisz i bezpiecznie wynajmiesz każdą nieruchomość.
  Wykonujemy usługi w zakresie obrotu i doradztwa w obrocie nieruchomościami:
  Prowadzimy kompleksową obsługę sprzedaży, kupna i wynajmu wszystkich nieruchomości, przygotowujemy transakcję. Nasze usługi są profesjonalne, rzetelne i kompleksowe.
  Fachowo doradzamy.
  Pomagamy w dokonywaniu wycen nieruchomości i sporządzaniu certyfikatów energetycznych obiektów.
  Pomagamy w dokonywaniu podziałów geodezyjnych nieruchomości i wydzielaniu niezależnych lokali.
  Pomagamy w kredytowaniu zakupów.
  Pomagamy w regulacji stanów prawnych nieruchomości (postępowania spadkowe i inne).
  Zawsze jesteśmy Państwa partnerem w interesach i solidnie wykonywaną pracą zyskaliśmy uznanie i zaufanie, które chcemy stale umacniać. Serdecznie zapraszamy do naszego biura.

 • TOM-DOM NIERUCHOMOŚCI

  Mając świadomość, jak ważną jest decyzja o sprzedaży czy kupnie domu, mieszkania, czy innej nieruchomości, jesteśmy z Państwem podczas całego procesu zmierzającego do sprzedaży czy zakupu bądź wynajmu nieruchomości, począwszy od pomocy w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości, negocjowania ceny i innych warunków przedmiotu transakcji, aż do momentu podpisania ostatecznej umowy sprzedaży/najmu u Notariusza. Głównym założeniem TOM-DOM NIERUCHOMOŚCI jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz dyskrecję i indywidualne podejście do każdego z Państwa. Nasza praca to przede wszystkim pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polegające na zawodowym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia umów nabycia lub zbycia prawa własności nieruchomości, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego lub lokalu użytkowego albo prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej, zarówno na rynku pierwotnym, jaki wtórnym, a także wynajem bądź zamiana nieruchomości takich jak: domy, mieszkania, działki gruntu, hotele, lokale użytkowe, obiekty magazynowe czy produkcyjne. Posiadamy państwową licencję zawodową pośrednika (Tomasz Zbigniew Posiła-Działakiewicz - licencja zawodowa nr 9157) i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w Ergo HESTIA S.A. Przy wykonywaniu powierzonych nam czynności stosujemy przepisy prawa i standardy zawodowe, kierując się zasadami etyki zawodowej, jak również zasadami interesu osób, na rzecz których wykonujemy te czynności, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ponadto służymy Państwu doradztwem z zakresu rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości, gdyż naszymi Partnerami są banki i firmy zajmujące się poradnictwem kredytowym. Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami podatkowymi oraz architektami, co szybko i efektywnie pozwala osiągnąć zamierzony przez Państwa cel. Działamy szybko i skutecznie ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Tomasz Z. Posiła - Działakiewicz

1 · 2 · następna strona »