sprzedaz mieszkan

 • Lwy Nieruchomości s.c.

  Nasza firma zajmuje się pośredniczeniem i doradzaniem z zakresu obrotu nieruchomościami. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań,domów a także działek. Pomagamy dobrać indywidualny kredyt dla Państwa na zakup własnej nieruchomości, jest to możliwe dzięki naszej współpracy z wieloma bankami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Działamy energicznie i elastycznie walcząc o interesy i zadowolenie naszych klientów jak... LWY.

 • Kontrakt Nieruchomości

  Biuro Kontrakt Nieruchomości Koszalin zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, najmie nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym, pośrednictwem finansowym, sprzedażą typowych projektów budowlanych. Posiadamy w swojej bazie danych setki aktualnych ofert. Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1994 r. Współpracujemy z pośrednikami w Grupie Plus. Razem wydajemy od 2007 r. kwartalnik nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku!

 • Korporacja Mediator

  Korporacja przedsiębiorców pośrednictwa w obrocie nieruchomości Mediator Nieruchomości pokrywa swoim terenem działania południowo-zachodnią Polskę czyli województwa opolskie (domy Opole, działki, lokale i mieszkania Opole), dolnośląskie (mieszkania Wrocław), wielkopolskie ( mieszkania Poznań) i łódzkie (mieszkania Łódź). Obok pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zajmujemy się także wyspecjalizowanym doradztwem rynku nieruchomości, kredytami, administrowaniem nieruchomościami, oceną nieruchomości, doradztwem legislacyjnym, finansowym i inwestycyjnym oraz przeprowadzaniem praktyk zawodowych dla pośredników i zarządców nieruchomości.

  Korporacja Mediator uczestniczy w systemie współpracy pomiędzy pośrednikami nieruchomości MLS który przedstawia na regionalnych systemach, oraz na ogólnopolskiej platformie LocumNet każde posiadane oferty. Chcąc dotrzymywać kroku narastającym żądaniom Klientów i wyzwaniom współczesnego europejskiego rynku nieruchomości Korporacja Mediator ciągle poprawia swoją strukturę organizacyjną i doskonali warsztat oraz narzędzia pracy wdrażając min Korporacyjny System Jakości CQS – 2012.

  Każdy z przedstawicieli i zarządców udzielający się w ramach Korporacji Mediator posiada państwowe licencje. Z kolei uprawnieniami zawodowymi legitymują się rzeczoznawcy majątkowi, projektanci, architekci, geodeci i inżynierowie budownictwa funkcjonujący w ramach Korporacji Mediator. Wszyscy przedstawiciele dysponują obligatoryjnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z racji świadczenia usług pośrednictwa lub zarządzania nieruchomościami. Członkowie Korporacji przynależą do miejscowych i ogólnopolskich stowarzyszeń i federacji Rynku Nieruchomości oraz metodycznie uczestniczą w branżowych szkoleniach, sympozjach, studiach podyplomowych, kursach, kongresach i konferencjach oraz targach krajowych i międzynarodowych.

 • DomProfit

  Agencja nieruchomości DomProfit specjalizuje się w skutecznej i profesjonalnej sprzedaży mieszkań oraz domów.
  Jesteśmy nietypową agencją nieruchomości z Raciborza, ponieważ oferujemy zarówno pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, jak i bez pośrednictwa!

  Pomagamy naszym Klientom profesjonalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży ich nieruchomości, by zwiększyć jej szybkość i skuteczność oraz zmaksymalizować wartość nieruchomości.

  Zapewniamy:
  - Home Stageing,
  - Wycieczki wirtualne po nieruchomości,
  - Sesje fotograficzne,
  - Ogłoszenia,
  - Reklamę.

  Koniecznie wejdź na naszą stronę i zobacz jak działamy! Zapraszamy!

 • ZAP Nieruchomosci

  ZAP Nieruchomości to: Zadowolenie Atutem Profesjonalistów
  KUPUJESZ
  SPRZEDAJESZ
  WYNAJMUJESZ
  SZUKASZ:
  DO KUPNA
  SPRZEDAŻY
  WYNAJMU
  Mieszkań w Krakowie
  Misja naszej firmy to "Spełnienie Waszych Pragnień" poprzez: Zadowolenie - Autentyczność - Profesjonalizm. Pełna obsługa w kupnie, sprzedaży, najmie nieruchomości dla firm i osób fizycznych. Poczynając od określenia wielkości kredytu, poprzez wycenę nieruchomości, kończąc na wyborze najlepszych kancelarii notarialnych. Jesteśmy z Państwem od podjęcia decyzji do spełnienia wymarzonego pragnienia. Posiadamy uprawnienia zawodowe oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za świadczone usługi. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, gotowi udzielić wszystkich informacji oraz przedstawić pełną ofertę. Szukasz mieszkania, pomieszczenia biurowego lub magazynu? Chcesz sprzedać dom lub wynająć garaż? Pomożemy Ci szybko i skutecznie przeprowadzić transakcje. Działamy niezawodnie i profesjonalnie, największą wartością jest dla nas zadowolenie klienta. Poprowadzimy Cię przez skomplikowane procedury formalno - prawne transakcji, wskażemy optymalne rozwiązania w zakresie sprzedaży, kupna i wynajmu, pomożemy wybrać najlepszą opcję kredytową. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, w każdej chwili służymy profesjonalną poradą i pomocą notariusza oraz rzeczoznawcy majątkowego. Zawsze Aktualne Propozycje. Ogłoszenia zamieszczone na naszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Korzyści: U Nas Zadowolenie Atutem Profesjonalnie wykonanej usługi to najważniejsze rzeczy, które określają nasze dążenia do realizacji Państwa pragnień. Sposób wykonania, zasięg: Kraków i okolice Gwarancja Jakości Usługi: Posiadamy uprawnienia zawodowe oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za świadczone usługi. Promocje i rabaty: Nie pracujemy za 0% - ale gwarantujemy Spełnienie Waszych Pragnień przez Wysoką Jakość Naszych Usług Termin wykonania: 24 godziny lub do oczekiwanego skutku Jak zamówić: Zadzwoń, napisz e-mail. My zrobimy resztę. Cena (na 100% lepsza niż konkurencja): Do uzgodnienia i zawsze podlega negocjacji.

 • Dom & House SC

  Zajmujemy się obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Świadczymy również usługi dla firm i osób prywatnych m.in. w zakresie wyceny, analiz rynku, opiniowania projektów, urządzania mieszkań. Współpracujemy z deweloperami oraz Klientami indywidualnymi. Kierujemy się zasadą wszechstronnej i rzetelnej obsługi Klienta. Analizujemy jego potrzeby, pomagamy w wyszukiwaniu indywidualnie dopasowanych, aktualnych ofert i służymy radą przy podejmowaniu decyzji. Zależy nam, żeby maksymalnie odciążyć naszego Klienta w załatwianiu formalności związanych z obrotem nieruchomościami. Chcemy, aby miał poczucie, że jest kimś wyjątkowym oraz, że jego sprawa jest istotna dla nas tak samo jak dla niego.Naszą pracę wykonujemy z pasją mając świadomość jak wiele znaczy ona dla tych, którzy ją nam zlecili. Uważamy, że tylko rzetelność i równowaga stron mogą dać zadowolenie i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji.Zespół Dom & House to profesjonaliści, którzy swoją wiedzę zdobywali w trakcie wieloletniej obecności na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Zdobyte doświadczenie pozwala na pragmatyczne i wszechstronne spojrzenie na aspekty związane z rynkiem nieruchomości. Tą wiedzą chcemy się podzielić w sposób obiektywny i bezstronny.

 • Agencja Nieruchomości Guzowski-Gozdecki

  Agencja Nieruchomości Guzowski - Gozdecki spółka jawna została założona w 1991 roku. Jesteśmy jedną z największych i najprężniej działających firm nieruchomościowych w województwie lubelskim. Firma działa nieprzerwanie od swojego założenia do dnia dzisiejszego. Od początku działalności sprzedajemy mieszkania, domy i działki w Lublinie i w jego okolicach. Jesteśmy firmą profesjonalną - posiadamy licencje państwowe pośredników w obrocie nieruchomościami konieczne przy prowadzeniu działalności pośrednictwa w tym zakresie. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem rynku nieruchomości w Lublinie i województwie lubelskim. Przez lata pracy doczekaliśmy się już rzeszy klientów, którzy kilkakrotnie korzystali z naszych usług przy zakupie i sprzedaży nieruchomości w ciągu wielu lat. Jesteśmy członkami - założycielami Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie.

 • Biuro nieruchomości 4Ściany

  O ile poszukujesz mieszkania, domu, działki zapraszamy cię na naszą stronę internetową która zawiera wielką liczbę ogłoszeń nieruchomości i rejonów na sprzedaż lub wynajem, stąd niewątpliwie wolno tam znaleźć ciekawe propozycje. Ciągle współdziałamy z projektantami, doradcami finansowymi, ekipami budowlanymi oraz kancelariami notarialnymi, więc jesteśmy w stanie wspomóc w wszelkiej kwestii. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości co wspomaga nam świadczyć usługi na wysokim poziomie.

 • Makler Nieruchomości

  Makler Nieruchomości to nowoczesne, w pełni profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami w Łodzi. Standardy naszych działań zostały oparte o najlepsze światowe wzorce. Współpraca z nami to przede wszystkim bezpieczne transakcje na rynku łódzkich nieruchomości i nie tylko.

  Posiadamy atrakcyjne oferty sprzedaży i wynajmu takich nieruchomości jak: domy, kamienice, mieszkania, hotele, działki budowlane, grunty rolne, lokale użytkowe, handlowe i usługowe, stacje paliw. Obszar naszego działania obejmuje województwo łódzkie, ale dzięki współpracy z innymi agencjami możemy także wyszukać dla Państwa nieruchomości na terenie całej Polski i Europy.

  Nasze pośrednictwo nie sprowadza się wyłącznie do kojarzenia stron lecz obejmuje:
  - badanie stanu prawnego nieruchomości,
  - przygotowanie obsługi notarialnej transakcji,
  - pomoc w ustaleniu ceny rynkowej nieruchomości,
  - pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych kredytów na zakup nieruchomości,
  - marketing nieruchomości: promocja na internetowych portalach i reklama w prasie lokalnej.

 • Neodom sp. z o.o.

  NEODOM.PL - nieruchomości których szukacie. Szeroka oferta nieruchomości do sprzedaży lub do wynajęcia: mieszkania, domy, biura, magazyny, hale, działki, kamienice na terenie Krakowa i województwa małopolskiego i nie tylko. Na stronie www.neodom.pl znajdziesz oferty nowych mieszkań z rynku pierwotnego. Mieszkania na rynku pierwotnym sprzedajemy zawsze w cenie dewelopera bez prowizji od klienta kupującego! Na stronie www.neodom.pl znajdziesz również oferty nieruchomości BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Intuicyjna wyszukiwarka nieruchomości pomaga poruszaniu się po naszej stronie!Agencja Nieruchomości NEODOM spółka z o.o. specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiadamy licencje zawodowe oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w TUiR WARTA S.A. Celem firmy NEODOM jest skuteczne zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych klientów. Oferujemy nową jakość w obrocie nieruchomościami. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie: mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Posiadamy bogatą ofertę skierowaną nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do inwestorów (krajowych i zagranicznych). To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy dział inwestycje. Nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne. Nasza strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana, codziennie pozyskujemy nowe oferty domów, mieszkań, działek i lokali. Szczegółowe opisy, plany, zdjęcia nieruchomości pozwalają naszym klientom zaoszczędzić czas i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

 • Re Max Peak Nieruchomości

  Agenci naszej firmy pomagają w sprawnej sprzedaży, zakupie, najmie lub wynajmie nieruchomości, której potrzebujesz. Posiadamy w swojej ofercie mieszkania, domy działki, lokale i inne obiekty. Łódź, Pabianice, Zgierz, Stryków, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno i okolice - to najczęściej spotykane lokalizacje naszych ofert. Jako część globalnej sieci biur nieruchomości RE/MAX z ponad 30 letnią tradycją na rynku nieruchomości, zrzesza ponad 7.000 biur i prawie 90.000 agentów w ponad 80 krajach na całym świecie. Pomagamy naszym klientom na całym świecie.Wiemy jak trudną decyzją jest kupno, sprzedaż czy wynajem nieruchomości. Nasi agenci to jednocześnie doradcy, zapewniający sprawną, skuteczną i profesjonalną obsługę Klienta i dążący do Jego maksymalnej satysfakcji. Oferujemy kompleksowy serwis nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach.Za naszym pośrednictwem możecie Państwo sprzedać lub wynająć nieruchomość zlokalizowaną nie tylko w Łodzi lub okolicach, ale w całej Polsce i w wielu innych krajach Świata. Domy, mieszkania, lokale usługowe, działki rolne, leśne, rekreacyjne, budowlane - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 • Agencja Nieruchomości Ewa Krawczyk

  AGENCJA NIERUCHOMOŚCI EWA KRAWCZYK nr licencji 4213 posiadamy ubezpieczenie OC.
  Nasza firma świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Warszawy i okolic. Pomagamy naszym Klientom wyszukać dom, mieszkanie, działkę swoich marzeń. Doradzamy jak korzystnie sprzedać nieruchomości. Staramy się w pełni zadowolić naszych klientów.
  Współpracujemy z kilkoma bankami które udzielają Kredytów Hipotecznych na zakup nieruchomości

 • Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz

  Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Ojczenasz zostało założone w roku 1958 przez Maksymiliana Ojczenasz, od 1984 roku funkcjonowało jako spółka Maksymilian i Bogusław Ojczenasz, a od 1989 roku jest kierowane przez Bogusława Ojczenasz. Właściciel biura jest współzałożycielem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw. Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz zapewnia pełną i kompleksową obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami, świadczoną przez wykwalifikowanych pracowników i agentów. Bogusław Ojczenasz jest posiadaczem licencji zawodowej nr 777.

 • Czajczyński Nieruchomości

  CZAJCZYŃSKI NIERUCHOMOŚCI to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferujemy wsparcie w sprzedaży, kupnie, najmie, dzierżawie oraz zamianie nieruchomości. W naszej ofercie znajdują się zarówno nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalnym, jak i użytkowym: domy, mieszkania, lokale biurowe i usługowe, grunty, hale produkcyjne, magazyny, nieruchomości luksusowe, itp. Działalność biura jest kierowana i nadzorowana przez licencjonowanego pośrednika Piotra Czajczyńskiego - numer licencji 10273. W naszej pracy, z najwyższą starannością, stosujemy się do zasad etyki, przepisów prawa i standardów zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę polegającą na:szybkim i efektywnym działaniu zmierzającym do zawarcia transakcji,
  przygotowaniu do transakcji i wsparciu w negocjacjach,
  bezpieczeństwie transakcji,
  współpracy z biurami nieruchomości, portalami branżowymi oraz prasą fachową na terenie całego kraju,
  doradztwie prawnym przy współpracy z kancelariami notarialnymi, radcowskimi i adwokackimi,
  pomocy w ustaleniu realnej wartości nieruchomości przez rzeczoznawców majątkowych,
  wsparciu w uzyskaniu finansowania.

 • LEADER HOUSE Nieruchomości S.C.

  LEADER HOUSE Nieruchomości jest jedną z bardziej doświadczonych i wszechstronnych firm działających na rynku nieruchomości. Korzystając z doświadczenia i wiedzy finansowej, firma prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W naszej firmie gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług oferując opiekę dwóch licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami. Służymy pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym. Firma kładzie szczególny nacisk na profesjonalne i rzetelne, a jednocześnie indywidualne podejście do każdego Klienta. Pomożemy Państwu sprzedać lub wynająć mieszkanie, kupić nowe na rynku pierwotnym lub wtórnym i uzyskać na nie finansowanie, dbając jednocześnie, aby Państwa zakup stał się dochodową inwestycją.

  LEADER HOUSE Nieruchomości działa w zgodnie z postanowieniami Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. dotyczącymi obowiązku posiadania licencji zawodowej. Transakcje zawarte z udziałem naszej firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

  Aby uzyskać pełne zadowolenie naszych klientów współpracujemy z innymi biurami pośrednictwa, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami i developerami. ZAPRASZAMY!

 • Mieszkania prosto od dewelopera Zielona Góra

  W Zielonej Górze pojawiły się nowe mieszkania na rynku nieruchomości. Zobacz ofertę mieszkań deweloperskich na Osiedlu Mazurskim w Zielonej Górze.

  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w spokojnej okolicy, koniecznie poznaj ofertę mieszkaniową dewelopera PKM Zachód. Oferujemy mieszkania już na pierwszym etapie realizacji.

  Mieszkania na Osiedlu Mazurskim to obecnie najlepsza oferta nieruchomości w Zielonej Górze. Czekamy na Wasze telefony.

 • Biuro Nieruchomości INDEXO

  Proponujemy Państwu nasze usługi na zasadzie partnerskiej współpracy, dbając o Państwa interes jak o własny. Specjalizujemy się w obsłudze rynku Katowic i okolic, gdzie skutecznie działamy w zakresie pośrednictwa kupna/sprzedaży nieruchomości. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalną pomoc w zakresie znalezienia nabywcy lub nieruchomości oraz zapewniamy kompleksową obsługę transakcji (udział przy pertraktacjach, umowach i rozliczeniach stron).
  Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie oraz licencję zawodową (5775).


  Wykonujemy

  ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ dla budynków istniejących jak również charakterystyki energetyczne dla budynków w trakcie projektowania:
  dla budynków i lokali oddawanych do użytkowania po zakończeniu budowy,
  dla budynków i lokali oddawanych do użytkowania po remoncie lub modernizacji,
  dla budynków i lokali przy sprzedaży lub najmie.

  Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju prowadzi listę osób uprawnionych do sporządzania świadectw.
  Nr wpisu do rejestru 2117

  Zbudowaliśmy Zespół specjalistów, ludzi kreatywnych, z wyobraźnią i rozumiejących potrzeby innych, odpowiedzialnych i zaangażowanych. Zgrany zespół to podstawa zaufania. Jesteśmy indywidualistami, ale świetnie się rozumiemy. Prowadzimy naszych klientów na każdym etapie sprzedaży czy zakupu, jesteśmy z Wami i realizujemy Wasze marzenia. Nasza praca jest pasją, z której zbudujemy Twój sukces.

 • Nieruchomości SPLENDOR

  Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie sprzedaży i wynajmu, proponując klientom tylko i wyłącznie najlepsze oferty w każdym przedziale cenowym.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości krakowskiego rynku nieruchomości mamy łatwość w znajdywaniu idealnych nieruchomości zarówno dla kupujących jak i najemców, zapewniając satysfakcję z dokonanych transakcji.

  Współpracując z notariuszami, prawnikami, agencjami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ubezpieczycielami, pośrednikami kredytowymi oraz spełniając dodatkowe indywidualne życzenia wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.

  Naszą działalność prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami, przyjętymi przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Wszystkie transakcje są nadzorowane przez licencjonowanego pośrednika - licencja nr 14002.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 • DiD Deptuła - pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa

  Agencja Handlu Nieruchomościami DiD jest to agencja zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości na terenie Częstochowy i okolic. Należy do najstarszych agencji w Częstochowie, swoją działalność prowadzi od 1991 roku. Pośrednicząc w obrocie nieruchomościami Agencja DiD Sławomir Deptuła oferuje Państwu szeroki wybór domów i mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż, lokali, jak również działek przeznaczonych pod budowę lub rekreacyjnych. Agencja obsługuje zarówno nabywców indywidualnych, a także instytucjonalnych. Posiada licencję 699 wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa Rozwoju Miast, dzięki czemu mają państwo gwarancję niezawodności. Dodatkowo firma należy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, to najliczniejsze, po warszawskim Stowarzyszenie Pośredników w kraju. Zapewnia to między innymi udział w szkoleniach dotyczących rynku nieruchomości. Zapewnia wysokiej klasy doradztwo współpracując z najlepszymi biurami, rzeczoznawcami, doradcami finansowymi, bankami i kancelariami notarialnymi. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanych pracowników, otrzymają Państwo w pełni wysokiej klasy obsługę.