sprzedaż domów

 • Kontrakt Nieruchomości

  Biuro Kontrakt Nieruchomości Koszalin zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, najmie nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym, pośrednictwem finansowym, sprzedażą typowych projektów budowlanych. Posiadamy w swojej bazie danych setki aktualnych ofert. Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1994 r. Współpracujemy z pośrednikami w Grupie Plus. Razem wydajemy od 2007 r. kwartalnik nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku!

 • Korporacja Mediator

  Korporacja przedsiębiorców pośrednictwa w obrocie nieruchomości Mediator Nieruchomości pokrywa swoim terenem działania południowo-zachodnią Polskę czyli województwa opolskie (domy Opole, działki, lokale i mieszkania Opole), dolnośląskie (mieszkania Wrocław), wielkopolskie ( mieszkania Poznań) i łódzkie (mieszkania Łódź). Obok pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zajmujemy się także wyspecjalizowanym doradztwem rynku nieruchomości, kredytami, administrowaniem nieruchomościami, oceną nieruchomości, doradztwem legislacyjnym, finansowym i inwestycyjnym oraz przeprowadzaniem praktyk zawodowych dla pośredników i zarządców nieruchomości.

  Korporacja Mediator uczestniczy w systemie współpracy pomiędzy pośrednikami nieruchomości MLS który przedstawia na regionalnych systemach, oraz na ogólnopolskiej platformie LocumNet każde posiadane oferty. Chcąc dotrzymywać kroku narastającym żądaniom Klientów i wyzwaniom współczesnego europejskiego rynku nieruchomości Korporacja Mediator ciągle poprawia swoją strukturę organizacyjną i doskonali warsztat oraz narzędzia pracy wdrażając min Korporacyjny System Jakości CQS – 2012.

  Każdy z przedstawicieli i zarządców udzielający się w ramach Korporacji Mediator posiada państwowe licencje. Z kolei uprawnieniami zawodowymi legitymują się rzeczoznawcy majątkowi, projektanci, architekci, geodeci i inżynierowie budownictwa funkcjonujący w ramach Korporacji Mediator. Wszyscy przedstawiciele dysponują obligatoryjnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z racji świadczenia usług pośrednictwa lub zarządzania nieruchomościami. Członkowie Korporacji przynależą do miejscowych i ogólnopolskich stowarzyszeń i federacji Rynku Nieruchomości oraz metodycznie uczestniczą w branżowych szkoleniach, sympozjach, studiach podyplomowych, kursach, kongresach i konferencjach oraz targach krajowych i międzynarodowych.

 • DomProfit

  Agencja nieruchomości DomProfit specjalizuje się w skutecznej i profesjonalnej sprzedaży mieszkań oraz domów.
  Jesteśmy nietypową agencją nieruchomości z Raciborza, ponieważ oferujemy zarówno pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, jak i bez pośrednictwa!

  Pomagamy naszym Klientom profesjonalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży ich nieruchomości, by zwiększyć jej szybkość i skuteczność oraz zmaksymalizować wartość nieruchomości.

  Zapewniamy:
  - Home Stageing,
  - Wycieczki wirtualne po nieruchomości,
  - Sesje fotograficzne,
  - Ogłoszenia,
  - Reklamę.

  Koniecznie wejdź na naszą stronę i zobacz jak działamy! Zapraszamy!

 • Agencja Nieruchomości Guzowski-Gozdecki

  Agencja Nieruchomości Guzowski - Gozdecki spółka jawna została założona w 1991 roku. Jesteśmy jedną z największych i najprężniej działających firm nieruchomościowych w województwie lubelskim. Firma działa nieprzerwanie od swojego założenia do dnia dzisiejszego. Od początku działalności sprzedajemy mieszkania, domy i działki w Lublinie i w jego okolicach. Jesteśmy firmą profesjonalną - posiadamy licencje państwowe pośredników w obrocie nieruchomościami konieczne przy prowadzeniu działalności pośrednictwa w tym zakresie. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem rynku nieruchomości w Lublinie i województwie lubelskim. Przez lata pracy doczekaliśmy się już rzeszy klientów, którzy kilkakrotnie korzystali z naszych usług przy zakupie i sprzedaży nieruchomości w ciągu wielu lat. Jesteśmy członkami - założycielami Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie.

 • Makler Nieruchomości

  Makler Nieruchomości to nowoczesne, w pełni profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami w Łodzi. Standardy naszych działań zostały oparte o najlepsze światowe wzorce. Współpraca z nami to przede wszystkim bezpieczne transakcje na rynku łódzkich nieruchomości i nie tylko.

  Posiadamy atrakcyjne oferty sprzedaży i wynajmu takich nieruchomości jak: domy, kamienice, mieszkania, hotele, działki budowlane, grunty rolne, lokale użytkowe, handlowe i usługowe, stacje paliw. Obszar naszego działania obejmuje województwo łódzkie, ale dzięki współpracy z innymi agencjami możemy także wyszukać dla Państwa nieruchomości na terenie całej Polski i Europy.

  Nasze pośrednictwo nie sprowadza się wyłącznie do kojarzenia stron lecz obejmuje:
  - badanie stanu prawnego nieruchomości,
  - przygotowanie obsługi notarialnej transakcji,
  - pomoc w ustaleniu ceny rynkowej nieruchomości,
  - pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych kredytów na zakup nieruchomości,
  - marketing nieruchomości: promocja na internetowych portalach i reklama w prasie lokalnej.

 • Re Max Peak Nieruchomości

  Agenci naszej firmy pomagają w sprawnej sprzedaży, zakupie, najmie lub wynajmie nieruchomości, której potrzebujesz. Posiadamy w swojej ofercie mieszkania, domy działki, lokale i inne obiekty. Łódź, Pabianice, Zgierz, Stryków, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno i okolice - to najczęściej spotykane lokalizacje naszych ofert. Jako część globalnej sieci biur nieruchomości RE/MAX z ponad 30 letnią tradycją na rynku nieruchomości, zrzesza ponad 7.000 biur i prawie 90.000 agentów w ponad 80 krajach na całym świecie. Pomagamy naszym klientom na całym świecie.Wiemy jak trudną decyzją jest kupno, sprzedaż czy wynajem nieruchomości. Nasi agenci to jednocześnie doradcy, zapewniający sprawną, skuteczną i profesjonalną obsługę Klienta i dążący do Jego maksymalnej satysfakcji. Oferujemy kompleksowy serwis nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach.Za naszym pośrednictwem możecie Państwo sprzedać lub wynająć nieruchomość zlokalizowaną nie tylko w Łodzi lub okolicach, ale w całej Polsce i w wielu innych krajach Świata. Domy, mieszkania, lokale usługowe, działki rolne, leśne, rekreacyjne, budowlane - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 • ABRYS Nieruchomości

  Posiadamy licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami i ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Firma zajmuje specjalistycznymi usługami w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu domów, działek, mieszkań oraz lokali użytkowych. Współpracujemy z zaufanymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami i doświadczonymi doradcami kredytowymi. Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Numer licencji: 11976. Co Nas wyróżnia:Transakcje prowadzone pod opieką prawników.
  Wyszukiwanie ekskluzywnych domów i atrakcyjnych działek.
  Współpraca z liczącymi się developerami oraz wieloma agencjami nieruchomości.
  Kompleksowość usług.
  Szerokie kontakty umożliwiające znalezienie nabywcy na nieruchomość lub wyszukanie nieruchomości, która trafia w indywidualne wymagania klienta.

 • Agencja Nieruchomości Ewa Krawczyk

  AGENCJA NIERUCHOMOŚCI EWA KRAWCZYK nr licencji 4213 posiadamy ubezpieczenie OC.
  Nasza firma świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Warszawy i okolic. Pomagamy naszym Klientom wyszukać dom, mieszkanie, działkę swoich marzeń. Doradzamy jak korzystnie sprzedać nieruchomości. Staramy się w pełni zadowolić naszych klientów.
  Współpracujemy z kilkoma bankami które udzielają Kredytów Hipotecznych na zakup nieruchomości

 • LEADER HOUSE Nieruchomości S.C.

  LEADER HOUSE Nieruchomości jest jedną z bardziej doświadczonych i wszechstronnych firm działających na rynku nieruchomości. Korzystając z doświadczenia i wiedzy finansowej, firma prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W naszej firmie gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług oferując opiekę dwóch licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami. Służymy pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym. Firma kładzie szczególny nacisk na profesjonalne i rzetelne, a jednocześnie indywidualne podejście do każdego Klienta. Pomożemy Państwu sprzedać lub wynająć mieszkanie, kupić nowe na rynku pierwotnym lub wtórnym i uzyskać na nie finansowanie, dbając jednocześnie, aby Państwa zakup stał się dochodową inwestycją.

  LEADER HOUSE Nieruchomości działa w zgodnie z postanowieniami Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. dotyczącymi obowiązku posiadania licencji zawodowej. Transakcje zawarte z udziałem naszej firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

  Aby uzyskać pełne zadowolenie naszych klientów współpracujemy z innymi biurami pośrednictwa, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami i developerami. ZAPRASZAMY!

 • Nieruchomości w Baninie

  Bilders-Developer zakończyło kapitalnie romantyczne miejsce. Banino leśne zacisze to miejsce, w którym szczęśliwi będą młodzi ludzie i rodziny z dziećmi. Osiedle od samego Gdańska dzieli wyłącznie 20 minut trasy. Jest to wystarczająco w oddali by wymknąć się od miastowej szarości po pracy jak i na tyle nieopodal, że wielbiciele zabaw nie będą musieli z nich ustępować. Posiadłości położone są w wyjątkowej, zalesionej okolicy, kapitalnej na wykreowanie swojego schronienia. Nowocześnie zaplanowane budowle do odbioru są w stanie deweloperskim i dostępne w metrażu od 125 do 140 m kw. Umożliwia to na indywidualne zaplanowanie środka oraz spełnienie najbardziej szalonych dekoracyjnych kaprysów.

 • Nieruchomości SPLENDOR

  Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie sprzedaży i wynajmu, proponując klientom tylko i wyłącznie najlepsze oferty w każdym przedziale cenowym.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości krakowskiego rynku nieruchomości mamy łatwość w znajdywaniu idealnych nieruchomości zarówno dla kupujących jak i najemców, zapewniając satysfakcję z dokonanych transakcji.

  Współpracując z notariuszami, prawnikami, agencjami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ubezpieczycielami, pośrednikami kredytowymi oraz spełniając dodatkowe indywidualne życzenia wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.

  Naszą działalność prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami, przyjętymi przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Wszystkie transakcje są nadzorowane przez licencjonowanego pośrednika - licencja nr 14002.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 • DiD Deptuła - pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa

  Agencja Handlu Nieruchomościami DiD jest to agencja zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości na terenie Częstochowy i okolic. Należy do najstarszych agencji w Częstochowie, swoją działalność prowadzi od 1991 roku. Pośrednicząc w obrocie nieruchomościami Agencja DiD Sławomir Deptuła oferuje Państwu szeroki wybór domów i mieszkań pod wynajem lub na sprzedaż, lokali, jak również działek przeznaczonych pod budowę lub rekreacyjnych. Agencja obsługuje zarówno nabywców indywidualnych, a także instytucjonalnych. Posiada licencję 699 wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa Rozwoju Miast, dzięki czemu mają państwo gwarancję niezawodności. Dodatkowo firma należy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, to najliczniejsze, po warszawskim Stowarzyszenie Pośredników w kraju. Zapewnia to między innymi udział w szkoleniach dotyczących rynku nieruchomości. Zapewnia wysokiej klasy doradztwo współpracując z najlepszymi biurami, rzeczoznawcami, doradcami finansowymi, bankami i kancelariami notarialnymi. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanych pracowników, otrzymają Państwo w pełni wysokiej klasy obsługę.