sprzedam mieszkanie

 • Bada Nieruchomości

  Nasze Biuro Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem kupna - sprzedaży mieszkań, domów i działek w województwie Mazowieckim. Celem naszej działalności jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego wprowadziliśmy kompleksową obsługę. Nasi specjaliści będą czuwać nad bezpieczeństwem i dobrą organizacją całego procesu związanego ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Pomogą w zebraniu potrzebnych dokumentów do Notariusza i do Sądu Wydziału Ksiąg Wieczystych. Poinformują o kosztach notarialnych, sądowych i podatkowych, wybierając optymalny dla Państwa wariant. Bezpłatnie pomogą w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki kompleksowej obsłudze przez jednego doradcę transakcja będzie bezpieczniejsza i łatwiej będzie można zgrać wszystkie terminy. Osoby chcące budować dom samodzielnie na zakupionej działce znajdą u nas setki propozycji gotowych projektów domów z największych Biur Projektowych w Polsce. Biuro Nieruchomości Bada współpracuje z Architektami, Projektantami, Kierownikami Budowy, Geodetami i innymi osobami z uprawnieniami budowlanymi. Zapraszamy do nas do Biura Nieruchomości w Pruszkowie lub na naszą stronę internetową na której mamy setki aktualnych ofert sprzedaży nieruchomości. Mamy poszukiwane tanie dwupokojowe mieszkania w różnych dzielnicach Warszawy. Mamy też domy pod Warszawą. Wybudowana obwodnica Warszawy znacznie poprawiła dojazd do centrum Stolicy z Ożarowa Mazowieckiego, Piastowa i wielu innych okolicznych miejscowości.

 • Żagiel Nieruchomości

  Zaufaj firmie z certyfikatem jakości ISO 9001-2008.

  Współpraca odbywa się zgodnie z Zasadami Etyki i Standardami Zawodowymi zatwierdzonymi przez Ministerstwo Budownictwa. Dodatkowo obsługa przez naszych maklerów jest na najwyższym z aktualnie możliwych poziomów - zgodnie z normą ISO 9001-2008. Pracujemy zgodnie ze standardami Systemu Zarządzania Jakością w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy sprawnie i efektywnie. Jakość naszej pracy jest systematycznie kontrolowana przez zewnętrznych auditorów. Nasze działania są zgodne z przepisami prawa. Zapewniamy bezpieczeństwo Twojej transakcji. To wszystko, by zapewnić Ci najlepszą usługę.
  Żaneta Schulz - Właściciel, licencja zawodowa nr 1036
  specjalista ds. zarządzania jakością.

 • DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości

  Jesteśmy jednym z najbardziej znanych i skutecznych w działaniu biur nieruchomości we Wrocławiu. Cieszymy się ogromną rozpoznawalnością marki w regionie. Sprzedaliśmy ponad tysiąc nieruchomości, skutecznie pomagając naszym klientom. Wysoka jakość obsługi i gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie to ogromne zobowiązanie. Wiemy, że przy kupnie lub sprzedaży nieruchomości chodzi często o dorobek życia. Współpracujemy ze wszystkimi licencjonowanymi pośrednikami zrzeszonymi przy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nasze rozwiązania logistyczne, organizacyjne i marketingowe skutecznie pomagają w sprzedaży niemal każdej nieruchomości. Gwarantują, że złożone u nas oferty nieruchomości są jednymi z najbardziej dostępnych na rynku.
  Kupujący ma wybór oraz pewność informacji. Wiemy też, co jest najważniejsze. Mamy wielu zadowolonych klientów. Nieruchomości pod kontrolą – to motto naszej codziennej pracy.

 • Noster Nieruchomości

  Biuro Noster Nieruchomości spełniające wszystkie wymogi formalne (licencja, ubezpieczenie) oraz Agencja Promocyjna Noster świadczą kompleksowe usługi związane z obrotem nieruchomościami. Głównym obszarem naszego działania jest teren Warszawy i najbliższych okolic.
  W swojej ofercie mamy działki/rolne, budowlane, inwestycyjne, deweloperskie, siedliskowe, oraz domy i mieszkania zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego dzięki współpracy z renomowanymi deweloperami (część nieruchomości znajduje się w już ukończonych i oddanych inwestycjach). Dodatkowo w ofercie mamy nieruchomości (domy, mieszkania, apartamenty) na wynajem w tym na wynajem krótkoterminowy nawet w czasie EURO2012 gdzie już prowadzimy rezerwację. Dodatkową formą sprzedaży i wynajmu nieruchomości jest ich obrót poprzez aukcje internetową na specjalnie, zgodnie z polskim prawem, stworzoną platform internetową. Wszelkie informacje dodatkowe oraz zaprezentowanie całej gamy usług dodatkowych są zamieszczone na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.

 • Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT – Krzysztof Filipek

  Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT – Krzysztof Filipek, to licencjonowana firma, prowadząca działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, na terenie Bielska i okolic. Wyróżnia nas rzetelność i profesjonalizm. Skuteczność i najwyższa jakość oferowanych usług, to podstawowe przesłanki, dla których warto podjąć z nami współpracę. Zapewniamy kompleksowość działania, pełną obsługę prawno-organizacyjną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami. Dzięki najwyższym kwalifikacjom naszych agentów, skutecznie przeprowadzamy Klienta przez labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które nierzadko pojawiają się na drodze ku pozytywnej finalizacji transakcji. Dewiza biura – DLA CIEBIE-DLA RODZINY motywuje nas do ciągłego rozwoju, nie tylko poprzez zdobywanie najaktualniejszych ofert, ale również dbałość o kształcenie agentów. Szkolenia, dzięki którym nasi pracownicy nabywają nowe doświadczenia w zakresie pośrednictwa, zapewniają fachowe, szybkie i rzetelne wykonanie każdego powierzonego zadania. Dzięki temu, że praca jest naszą pasją, a zadowolenie Klienta priorytetem, budujemy fundamenty trwałej i owocnej współpracy. ZAPRASZAMY. http://www.bbn-efekt.plKrzysztof Filipek

 • Pasja Nieruchomości, Doradztwo

  Szanowni Państwo

  PASJA Nieruchomości, Doradztwo jest firmą działającą na lokalnym rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  Pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu: mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek zarówno w Płocku jak i w okolicach.

  Na rynku działamy dopiero od 2005 roku, lecz możemy poszczycić się wieloma udanymi przedsięwzięciami oraz grupą zadowolonych Klientów oraz skutecznie służymy płocczanom i mieszkańcom naszego regionu poradą oraz pomocą przy podejmowaniu decyzji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

  Zakres naszej działalności to:
  profesjonalna i kompleksowa obsługa prawna realizowanych transakcji,
  prezentacja nieruchomości i pomoc w negocjacjach
  doradztwo prawne przy zawieraniu transakcji,
  regulacja stanów prawnych nieruchomości
  doradztwo w zakresie prawa
  pośrednictwo w uzyskaniu kredytu,
  wyszukanie ofert na zlecenia klienta
  współpraca z wieloma płockimi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  współpraca z biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z terenu kraju
  współpraca z renomowanymi kancelariami notarialnymi oraz geodetami, projektantami i rzeczoznawcami.
  współpraca z agencjami promocji i reklamy
  Znajomość lokalnego rynku nieruchomości, oszczędza Państwa cenny czas a jednocześnie kompleksowa i profesjonalna obsługa zapewnia zadowolenie z przeprowadzonej transakcji.

  Krąg naszych klientów stale się poszerza a więc zostań również jednym z nich.

  Polisa z tytułu odpowiedzialności cywilnej za szkody które mogą wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Warta - polisa nr 905900026591

  Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomości nr 7365 wydana przez Ministerstwo Budownictwa

  Serdecznie Zapraszamy

 • MS Nieruchomosci

  Kim jesteśmy: MS Nieruchomości zapewnia Klientom najwyższej jakości indywidualną obsługę oraz gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo transakcji. Bazując na posiadanym doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach proponujemy Klientom pośrednictwo, pomoc i doradztwo we wszystkich transakcjach, których przedmiotem jest nieruchomość. Nasza oferta: Wysoce wykwalifikowani specjaliści w obrocie nieruchomościami: bezpiecznie i skutecznie zaprezentują Państwa nieruchomość w celu jej sprzedaży lub wynajmu, sprawnie i szybko wyszukają nieruchomość zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami, przeanalizują rynkową ofertę kredytową i przedłożą najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania finansowe w celu realizacji inwestycji.Nad rzetelnością i bezpieczeństwem wszystkich działań czuwają zawsze licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

 • Sensi Nieruchomości

  Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Główne zadanie SENSI, to pełna satysfakcja klienta. Dlatego też pomożemy również wycenić nieruchomość, doradzimy gdzie i jak zaciągnąć kredyt oraz zorganizować przeprowadzkę. Nasi pracownicy posiadają licencje zawodowe nr. 11631 Ministerstwa Infrastruktury z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania swojej pracy.

 • Agencja Nieruchomości ATUT U.i N.

  Agencja Nieruchomości ATUT U. i N. jest regionalną podwarszawską firmą rodzinną zajmującą się pośrednictwem i doradztwem w obrocie nieruchomościami. Agencja działa na trenie Grodziska Mazowieckiego i powiatu grodziskiego oraz na terenach powiatów pruszkowskiego i żyrardowskiego w paśmie zachodnim woj. mazowieckiego. Klientom naszej Agencji oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami od porady i wyszukania kontrahenta po finalizację transakcji kupna/sprzedaży/najmu nieruchomości. Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę realizowanych transakcji. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, przygotowanie zawodowe oraz znajomość lokalnego rynku nieruchomości, udzielamy naszym klientom fachowych i rzetelnych porad niezbędnych do realizacji najbardziej korzystnych transakcji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. www.agencjaatut.waw.pl Gabriela Kotyńska

 • MOBIL MIX Nieruchomości

  Firma MOBIL MIX została założona w 1994 r. siedziba firmy od początku istnienia mieści się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Łukasińskiego 1. Biuro posiada licencje państwową nr 11887. Nasza firma została stworzona po to by zapewnić Państwu pełną gamę usług w sferze nieruchomości. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu najlepszą obsługę na rynku.Kierujemy się zaangażowaniem w realizacji Państwa życzeń i odpowiemy na każdy kontakt z Waszej strony.
  Gwarantujemy kompleksową i rzetelną obsługę, zapewniamy wysoką jakość usług, bezpieczeństwo transakcji, spokój oraz zadowolenie klientów.

 • Nieruchomości Igiel-Pol

  Zajmujemy się sprzedażą mieszkań, domów, działek na terenie Bytomia i okolic od 1997 roku. Zatrudniamy licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami oraz aby chronić interesy naszych klientów posiadamy rozszerzone ubezpieczenie OC. Współpracujemy z Notariuszami, Rzeczoznawcami Majątkowymi, Doradcami Finansowymi, Geodetami, Architektami i Dekoratorami Wnętrz. Posiadamy najciekwszą i zawsze sprawdzoną bazę nieruchomości. Zapraszamy do współpracy.

 • ALV Centrum Nieruchomości

  Biuro Nieruchomości ALV Centrum Nieruchomości we Włocławku. Kupno, sprzedaż najem nieruchomości.Czynności pośrednictwa wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, Standardami Zawodowymi pośrednika w obrocie nieruchomościami: Licencje nr 11322; 16106 oraz Kodeksem Etyki Pośrednika. Zadowolenie Naszych Klientów jest najważniejszym celem. Z nami bezpiecznie dokonasz transakcji sprzedaży, zakupu, wynajmu, najmu, zamiany.