nieruchomości Poznań

 • Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor

  Biura nieruchomości czy też inaczej agencje nieruchomości, to zawodowo zainteresowani nieruchomościami, wykwalifikowani specjaliści, dzięki którym możesz bezpiecznie kupić lub dobrze sprzedać, wynająć nieruchomość w Poznaniu lub okolicy Poznania. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości i wieloletnie doświadczenie w branży pośrednictwa nieruchomościami mają znaczenie. Dlatego warto powierzyć swoje sprawy dobremu pośrednikowi nieruchomości, kierując się opinią znajomych lub referencjami klientów pośrednika nieruchomości udostępnianymi przez media.

 • EURO-dom.CO Nieruchomości

  Jesteśmy prężnie działającą na rynku firmą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, wzorujemy się na zachodnich standardach zawodowych. Indywidualne podejście do każdej nieruchomości

  Kompleksowa obsługa z zakresu: pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, zamianie wszelkiego rodzaju nieruchomości
  obsługę prawno-administracyjną transakcji
  pozyskiwanie konkretnych nieruchomości na indywidualne zlecenie klienta w tym inwestycyjne

 • ADP Invest Nieruchomości Kredyty

  ADP Invest s.c. działa na rynku od 2000 roku. Jesteśmy grupą specjalistów w dziedzinie finansów, nieruchomości oraz inwestycji - specjalistów współpracujących z nami na stałe bądź na pojedyncze specyficzne zlecenia.
  Cechy pod kątem, których dobieramy naszych współpracowników to:
  - wysoki poziom wiedzy merytorycznej.
  - zapał do rozwiązywania złożonych problemów naszych klientów.
  - ciągła chęć do podnoszenia kwalifikacji.
  - wysoki poziom profesjonalizmu.

  Porównując oferty i decydując się na konkretny wybór warto skorzystać z naszych usług. Jesteśmy niezależnym pośrednikiem, współpracującym z wieloma bankami, instytucjami finansowymi, firmami developerskimi czy biurami nieruchomości. Nasza praca polega na zawieraniu lub pośredniczeniu przy zawieraniu umów w imieniu lub na rzecz klienta.

  ADP Invest S.C. to profesjonalny doradca, z usług którego korzystają średnie i duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy oraz osoby prywatne. Nasza porada przyda się zarówno w przypadku poszukiwania odpowiedniej nieruchomości, jak i kredytu z nią związanego. Dysponujemy szeroką ofertą kredytów hipotecznych Pracujący z nami doradcy kredytowi dopasują kredyt do każdego klienta, bez żadnych dodatkowych kosztów.

  Działamy na rzecz klienta i jesteśmy obiektywni. ADP Invest S.C. wskazując i omawiając kilka ofert, kieruje się wyłącznie potrzebami swojego klienta. Z tego względu polegając na naszej opinii możecie dokonać lepszego wyboru.

 • Cercon

  Biuro nieruchomości, jak sama nazwa wskazuje zajmuje się przede wszystkim pośrednictwem przy obrocie nieruchomościami. Obejmuje to kupno i sprzedaż nie tylko domów i mieszkań nowowybudowanych, ale również rynek wtórny. Zgłaszając się do biura nieruchomości uzyskamy pomoc w formalnościach przy sprzedaży lub kupnie domu, działki czy też mieszkania. Jest to na pewno duże ułatwienie, szczególnie dla osób, którym szkoda czasu, bądź dla tych, którzy boją się własnej nieznajomości prawa i wolą oddać tę pracę profesjonalistom. Firmy tego typu zajmują się również innymi zagadnieniami związanymi z działem nieruchomości. Między innymi doradztwo inwestycyjne w ramach rynku nieruchomości, pośrednictwo i pomoc w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych, remontem mieszkania i wystrojem, aby można się wprowadzić i mieszkać od pierwszego dnia. Jak znaleźć najlepsze biuro, które faktycznie za nasze pieniądze zrobi wszystko co w jego mocy, aby sprostać naszym oczekiwaniom? Najlepiej zasięgnąć rady znajomych, którzy korzystali wcześniej z usług agentów nieruchomości danego biura i są w pełni zadowoleni. Inną możliwością jest wybadanie rynku poprzez fora Internetowe. Dzielą się tam swoimi opiniami różni ludzie z całej Polski. Dzięki temu poznamy najrozmaitsze zdania, często konfrontujące się nawzajem. Koniec końców znajdziemy odpowiednie dla naszego interesu biuro nieruchomości.

 • Hausner sp. z o.o.

  Nowoczesne, ekologiczne domy i mieszkania – Poznań, Plewiska. Nasza Firma Deweloperska poleca domy energooszczędne. Oferta naszej Firmy skierowana jest do osób pragnących połączyć w swoim domu nowoczesność z ekologią. Oferujemy mieszkania dwupoziomowe o zabudowie bliźniaczej. Proponowane przez nas domy charakteryzuje niskie zużycie energii, modne wzornictwo i przestrzenne wnętrza. Oferujemy także modne bio ogrody wykorzystujące zasoby naturalne. Są to doskonałe miejsca na przydomowe ogródki. Nasze biuro działa na rynku pierwotnym i wtórnym. W ramach działalności naszego Biura polecamy również usługi hurtowni budowlanej.

 • Integra Nieruchomości Barbara Rubinowska

  Nie walczymy o zachowanie licencji. Mamy ich w firmie siedem. Zawsze będziemy ZAWODOWCAMI. Integra Nieruchomości jest doradcą na poznańskim rynku nieruchomości. Usługi świadczone przez Integrę obejmują wyspecjalizowaną pomoc przy sprzedaży, kupnie, najmie, wynajmie każdej nieruchomości. Pośrednicy i agenci z Integry chętnie podzielą się wiedzą na temat wielkopolskiego rynku.Integra Nieruchomości nie zamyka się w biurach. Pośrednicy i agenci tworzący firmę Integra pracują, gdy Państwo dysponują wolnym czasem. Od pracowników Integry nie usłyszą państwo, że tej nie ruchomości „nie da się sprzedać”. Integra Nieruchomości gwarantuje rzetelną obsługę i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań. Firma prowadzona jest przez Barbarę Rubinowską, licencjonowanego pośrednik, członka sądu koleżeńskiego przy Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Licencja Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast nr 4136, ubezpieczenie OC nr PO/00265177/2012 GENERALI Ubezpieczenia.Integra jest członkiem WSPON zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Biura Integry znajdują się w samym centrum miasta w pobliżu Sądu Rejonowego oraz Urzędu Miasta przy ul. Libelta 3 oraz przy ul. Przemysłowej 51 lok. 5 (siedziba firmy). Dzięki szyldom i zawieszonej ekspozycji ofert w witrynach biur, Integra jest zauważalna w przestrzeni miejskiej, a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii (m.in. wirtualne zwiedzanie) sprawniej funkcjonuje.