nieruchomosci olsztyn

 • MIEDZA Nieruchomości i Geodezja

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę runku nieruchomości.

  Świadczymy usługi z zakresu: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
  mapy do celów projektowych,
  tyczenie sieci i obiektów,
  inwentaryzacje powykonawcze,
  podziały nieruchomości,
  wznawianie znaków granicznych,
  rozgraniczanie nieruchomości,
  geodezyjna obsługa rynku nieruchomości,
  nietypowe prace geodezyjne,
  sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej,
  sprzedaży projektów budowlanych,
  ubezpieczeń majątkowych i innych.

  Posiadamy doświadczenie zarówno we współpracy z osobami prywatnymi jak i dużymi firmami i organizacjami.

  Zapraszamy do współpracy!

  Zespół MIEDZA.

 • Rozwiązania Dla Nieruchomośći Michał Cygan

  Rozwiązania Dla Nieruchomości jest dynamicznie rozwijającą się Warmińsko-Mazurską firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze rozwiązań dla uczestników rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Firma zadebiutowała w maju 2011r a jej założycielem jest Michał Cygan. Obycie się w pracy z właścicielami nieruchomości oraz zdobyte licencje zaowocowały w otworzenie własnej firmy. Zaobserwowana na rynku konieczność występowania kompleksowości usług dały początek firmie. W ramach firmy świadczymy całe spektrum usług związanych z nieruchomościami: zarządzanie nieruchomościami, wspólnotami mieszkaniowymi najmem pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, analizy cieplno-wilgotnościowych przegród zewnętrznych budynku, analizy termowizyjne przegród zewnętrznych budynku, analizy mykologiczne opracowanie świadectw charakterystyki energetycznych, opracowanie charakterystyk energetycznych na etapie projektowania, opracowanie audytów energetycznych i remontowych. Jesteśmy jedyną firmą na rynku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która oferuje swoim Klientom tak szeroki i zintegrowany wachlarz usług. WSZECHSTRONNOŚĆ TO NASZ WYRÓŻNIK. Dzięki połączeniu w ramach jednej firmy, dysponujemy pełną wiedzą o rynku nieruchomości i możemy zaoferować najbardziej kompleksowe rozwiązania.

 • Orkana13.pl Nieruchomości Olsztyn

  Usługi związane z obrotem nieruchomościami, na pierwszym miejscu powinny uwzględniać potrzeby i sytuację klienta. Posiadający wieloletnie doświadczenie - specjaliści działający w ramach projektu Orkana13.pl Nieruchomości świadczą je kompleksowo, dostosowując działania do konkretnej sytuacji. Indywidualne podejście do każdej oferty i każdego klienta jest jednym z naszych atutów. Zakres usługi jak i katalog czynności świadczonych przez nas przy transakcjach na rynku nieruchomości jest ustalany przed rozpoczęciem obsługi. Nasi klienci dokładnie wiedzą jaka praca na ich rzecz zostanie wykonana i za jakie wynagrodzenie. Jeżeli chcesz sprzedać, wynająć lub kupić nieruchomość – sprawdź nas!

 • Freedom Nieruchomości

  Freedom to renomowana i profesjonalna agencja nieruchomości. Olsztyński oddział Freedom posiada w swojej ofercie najatrakcyjniejsze oferty mieszkań na sprzedaż i wynajem w Olsztynie i okolicach. Oferujemy fachowe wsparcie doświadczonych i najlepszych agentów na rynku. Posiadamy innowacyjną strategię sprzedażową, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i z korzyścią dla klienta sprzedać jego nieruchomość. Freedom to ogólnopolskie biuro nieruchomości z oddziałami w całym kraju; m.in w Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Iławie czy Tarnowie.