kupno nieruchomości

 • Iwaszczyński Nieruchomości i Projektowanie

  Firma Iwaszczyński Nieruchomości i Projektowanie istnieje od 2007 roku oferując kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami oraz w zakresie projektów budowlanych i projektowania wnętrz, skupiając doświadczonych specjalistów z rynku nieruchomości, architektów, projektantów oraz sprzedawców i wykonawców budowlanych, jak również doradców z zakresu finansów i prawa. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu działek budowlanych oraz doborze odpowiedniego projektu wraz z dopełnieniem wszelkich formalności wymaganych do uzyskania pozwolenia na budowę. Współpracujemy na każdym etapie inwestycji również przy końcowym wykończeniu i aranżacji.Nasza oferta dotyczy również budownictwa wielorodzinnego, gdzie pomagamy w wyborze mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym, a następnie zaprojektowania i wyposażenia jego wnętrza.Zapraszamy do współpracy.

 • Biuro Nieruchomości KLAR

  Firma „KLAR” s.c. została założona w 1999 roku, natomiast od 2004 roku specjalizuje się na małopolskim rynku w obrocie nieruchomościami jako Biuro Nieruchomości „KLAR”. Właścicielem biura jest licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Violetta Wojas (licencja zawodowa nr 4205).

  Długi czas działania na rynku oraz bogate doświadczenie zdobyte przez te lata daje gwarancję rzetelności i solidności działania biura w kontaktach z klientami, gwarantując im bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

  Biuro posiada bogatą ofertę mieszkań, domów, działek i lokali będących przedmiotem sprzedaży, kupna bądź wynajmu .Obszerna licząca ponad 200 pozycji baza jest na bieżąco aktualizowana,zawiera dokładne opisy prezentowanych nieruchomości oraz dokumentację zdjęciową.

 • Al-home Adam Lebiedziński

  Nazywam się Adam Lebiedziński i jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Posiadam licencję zawodową o numerze 15719 nadaną przez Ministra Infrastruktury. Moje doświadczenie zawodowe to blisko 20 lat związanych z prawem, finansami i nieruchomościami. Służę Państwu swoim doświadczeniem przy podejmowaniu bezpiecznych decyzji o zakupie bądź sprzedaży nieruchomości. al-home dokłada wszelkich starań dla zapewnienia doskonałej współpracy pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku nieruchomości. Pomagamy w realizacji planów związanych z nieruchomościami poprzez fachową i rzetelną obsługę procesu kupna, sprzedaży lub wynajmu domów, mieszkań i gruntów.Dbamy o ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług spełniając oczekiwania naszych klientów.Współpraca z al-home odbywa się na podstawie umowy, której wszystkie elementy są wynikiem ustaleń firmy i klientów. Jestem ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A

 • Agencja Nieruchomości Lokum

  Agencja Nieruchomości z szesnastoletnim stażem. Stawiająca na uczciwość wobec klienta. Agencja z licencją i ubezpieczeniem działalności. Zajmujemy się sprzedażą domów zarówno w Mławie jak i w okolicach. Większość domów w okolicy znajduje się nad rzeką Wkrą bądź w otulinie leśnej. Firma proponuje również wynajem sklepów w Mławie i lokali produkcyjnych. Pośredniczymi również w sprzedaży nowych mieszkań bezpośrednio od developera. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Nie stosujemy umów na wyłączność.

 • Biuro Nieruchomości Katarzyna Majer

  Nasze biuro nieruchomości pomoże Państwu przejść przez labirynt ofert na rynku nieruchomości. Doradzimy jak wybrać kredyt aby był on jak najmniej odczuwalny dla Państwa kieszeni. Doradzimy na co należy zwracać uwagę przy zakupie domu czy też mieszkania, jakie mogą czyhać niebezpieczeństwa z tym związane.
  Świadczymy również usługę prowadzenia transakcji zakupu nieruchomości wybranej przez Klienta bez naszego pośrednictwa. Bezpieczeństwo transakcji GWARANTUJE NASZE UBEZPIECZENIE od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

 • Pasja Nieruchomości, Doradztwo

  Szanowni Państwo

  PASJA Nieruchomości, Doradztwo jest firmą działającą na lokalnym rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  Pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu: mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek zarówno w Płocku jak i w okolicach.

  Na rynku działamy dopiero od 2005 roku, lecz możemy poszczycić się wieloma udanymi przedsięwzięciami oraz grupą zadowolonych Klientów oraz skutecznie służymy płocczanom i mieszkańcom naszego regionu poradą oraz pomocą przy podejmowaniu decyzji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

  Zakres naszej działalności to:
  profesjonalna i kompleksowa obsługa prawna realizowanych transakcji,
  prezentacja nieruchomości i pomoc w negocjacjach
  doradztwo prawne przy zawieraniu transakcji,
  regulacja stanów prawnych nieruchomości
  doradztwo w zakresie prawa
  pośrednictwo w uzyskaniu kredytu,
  wyszukanie ofert na zlecenia klienta
  współpraca z wieloma płockimi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  współpraca z biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z terenu kraju
  współpraca z renomowanymi kancelariami notarialnymi oraz geodetami, projektantami i rzeczoznawcami.
  współpraca z agencjami promocji i reklamy
  Znajomość lokalnego rynku nieruchomości, oszczędza Państwa cenny czas a jednocześnie kompleksowa i profesjonalna obsługa zapewnia zadowolenie z przeprowadzonej transakcji.

  Krąg naszych klientów stale się poszerza a więc zostań również jednym z nich.

  Polisa z tytułu odpowiedzialności cywilnej za szkody które mogą wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Warta - polisa nr 905900026591

  Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomości nr 7365 wydana przez Ministerstwo Budownictwa

  Serdecznie Zapraszamy

 • Biuro Nieruchomości WILD ESTATE Agnieszka Maciela-Andruch

  Jesteśmy lokalnym Biurem nieruchomości z siedzibą w Lesku.Oferujemy usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości na terenie całych Bieszczad. Dysponujemy bogatą ofertą mieszkań i domów, działek budowlanych oraz gruntów rolnych. Powierzane nam oferty są wszechstronnie promowane, z wykorzystaniem różnorodnych form reklamy lokalnej i ogólnopolskiej: od tablic reklamowych i banerów na nieruchomościach, poprzez reklamy i ogłoszenia internetowe i prasowe do prezentacji na targach. Naszymi klientami są osoby indywidualne, instytucje, banki, jak i inwestorzy z całej Polski.Naszą ambicją jest zagwarantowanie Państwu kompleksowej obsługi przeprowadzenia procesu transakcji. Zapewniamy również niezbędną pomoc przy ubieganiu się o kredyty przeznaczone na zakup nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!

 • PRONOVO Kordus

  Pronovo to niezależne biura nieruchomości działające pod wspólnym szyldem Pronovo i korzystające z doświadczeń wszystkich członków Pronovo. Naszym "oczkiem w głowie" jest najwyższa jakość obsługi Klientów. Cieszymy się Państwa zaufaniem i przyjaźnią. Pomagamy Klientom Kupującym i Sprzedającym nieruchomości w przeprowadzaniu sprawnych i bezpiecznych transakcji. Oferujemy full service i obsługujemy prawie każdą czynność w procesie kupowania i sprzedawania nieruchomości. Skupiamy się na obszarze woj. zachodniopomorskiego, ale również możemy działać na terenie całego kraju.
  W Szczecinie posiadamy profesjonalnie przygotowaną kadrę. Większość z nas posiada ukończone studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz licencje zawodowe. Odpowiedzialnym za transakcje jest właściciel Piotr Kordus licencja nr. 11433.
  Pomagamy również w uzyskaniu kredytu, współpracujemy z bankami i pośrednikami kredytowymi.
  Po nabyciu nieruchomości możemy pomóc w remoncie i zaopatrzeniu w materiały wykończeniowe i instalacyjne (posiadamy własny sklep).

 • AREADOM

  AREADOM więcej niż profesjonalizm Nieruchomości kupno - sprzedaż - wynajem: domy, mieszkania, działki, lokale. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Najwyższy standard wykonywania usług. Partnerstwo w ramach współpracy. Umowy z klauzulą wyłączności - gwarancją skoncentrowanego, zaangażowanego działania pośrednika oraz najdogodniejszą i najskuteczniejszą metodą zbycia nieruchomości dla sprzedającego.

 • BIUROMIX nieruchomości profesjonalnie

  Zajmujemy się obsługą rynku nieruchomości od 1998r. Naszą najlepszą reklamą są nasi Zadowoleni Klienci. Zostań nim i Ty.
  Świadczymy usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi oraz mieszkaniami w pełnym zakresie.

  Zajmiemy się Twoją nieruchomością profesjonalnie. Współpracujemy z notariuszami, prawnikami, architektami i dekoratorami wnętrz i ekipą remontową. Pomożemy również przy przeprowadzce. Z nami jesteś bezpieczny i wyręczony we wszystkich uciążliwych zajęciach, związanych ze sprzedażą, zakupem lub wynajmem nieruchomości.

 • KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI DOROTA KUKLIŃSKA

  KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI DOROTA KUKLIŃSKA świadczy szeroki wachlarz usług związanych z rynkiem nieruchomości (pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami, wycena nieruchomości, audyting energetyczny, nadzory budowlane, architektura wnętrz i ogrodów).

  Nasza działalność obejmuje obsługę następujących sektorów:
  • mieszkalnego ( mieszkania, domy)
  • komercyjnego ( biura, lokale handlowe i usługowe)
  • przemysłowego ( hale, magazyny)
  • nieruchomości gruntowe

  Oferujemy jedynie obiekty, na które mamy ważną umowę pośrednictwa.
  Gwarantujemy rzetelną obsługę i realizację zamówień.

  Współpracujemy z:
  • innymi biurami nieruchomości
  • bankami oferującymi korzystne kredyty mieszkaniowe/ hipoteczne
  • radcami prawnymi
  • doradcami finansowymi
  • kancelariami notarialnymi
  • architektami
  • geodetami

  Działamy w oparciu o licencję zawodową nr 18408 w zakresie posrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz licencję zawodową nr 20711 w zakresie zarządzania nieruchomościami.

  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

  Bezpłatnie pomagamy w doborze i formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup wybranej nieruchomości.

  Zapraszamy na stronę Naszego biura:
  www.kbnieruchomosci.pl
  www.bochnia-nieruchomosci.pl
  www.bochnia-nieruchomosci.eu

  Mamy szczerą nadzieję, że dołączycie Państwo do grona zadowolonych klientów.

 • AREA-DOM Biuro Nieruchomości

  AREA-DOM jest licencjonowanym biurem nieruchomości.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji kupna-sprzedaży, najmu-wynajmu nieruchomości. Prowadzimy działalność na terenie Krakowa i okolic. W swojej ofercie posiadamy nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Obsługujemy Klientów indywidualnych i inwestorów. Na życzenie Klienta poszukujemy również nietypowych nieruchomości dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. Działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Dzięki współpracy z doradcami kredytowymi, bankami i kancelariami notarialnymi wspomagamy klienta na każdym etapie transakcji. Dopasowujemy godziny pracy do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości.
  Jesteśmy członkiem MSPON.
  Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 • TOM-DOM NIERUCHOMOŚCI

  Mając świadomość, jak ważną jest decyzja o sprzedaży czy kupnie domu, mieszkania, czy innej nieruchomości, jesteśmy z Państwem podczas całego procesu zmierzającego do sprzedaży czy zakupu bądź wynajmu nieruchomości, począwszy od pomocy w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości, negocjowania ceny i innych warunków przedmiotu transakcji, aż do momentu podpisania ostatecznej umowy sprzedaży/najmu u Notariusza. Głównym założeniem TOM-DOM NIERUCHOMOŚCI jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz dyskrecję i indywidualne podejście do każdego z Państwa. Nasza praca to przede wszystkim pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polegające na zawodowym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia umów nabycia lub zbycia prawa własności nieruchomości, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego lub lokalu użytkowego albo prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej, zarówno na rynku pierwotnym, jaki wtórnym, a także wynajem bądź zamiana nieruchomości takich jak: domy, mieszkania, działki gruntu, hotele, lokale użytkowe, obiekty magazynowe czy produkcyjne. Posiadamy państwową licencję zawodową pośrednika (Tomasz Zbigniew Posiła-Działakiewicz - licencja zawodowa nr 9157) i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w Ergo HESTIA S.A. Przy wykonywaniu powierzonych nam czynności stosujemy przepisy prawa i standardy zawodowe, kierując się zasadami etyki zawodowej, jak również zasadami interesu osób, na rzecz których wykonujemy te czynności, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ponadto służymy Państwu doradztwem z zakresu rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości, gdyż naszymi Partnerami są banki i firmy zajmujące się poradnictwem kredytowym. Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami podatkowymi oraz architektami, co szybko i efektywnie pozwala osiągnąć zamierzony przez Państwa cel. Działamy szybko i skutecznie ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Tomasz Z. Posiła - Działakiewicz

 • WGN Nieruchomości Przedstawicielstwo Nowy Sącz

  Jesteśmy największym Międzynarodowym Koncernem Obrotu Nieruchomościami działającym nieprzerwanie od 21 lat. Posiadamy ponad 80 oddziałów na terenie kraju oraz za granicą. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta na terenie całej Polski, jak również za granicami. Nasi agenci są doświadczoną i dobrze przeszkoloną kadrą doradczą. Cyklicznie przechodzimy szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz standardy pracy agenta, przez co nasi pośrednicy są zawsze profesjonalnie przygotowani do spotkania z klientami. Naszym klientom zapewniamy:bezpieczeństwo transakcji poprzez współpracę z własną kancelarię prawną;
  atrakcyjne kredyty hipoteczne we współpracy z 25 największymi bankami;
  atrakcyjne ubezpieczenia majątkowe;
  brak opłat wstępnych za przyjęcie i obsługę transakcji;
  jedne z niższych wynagrodzeń na rynku nieruchomości;
  możliwość redukcji kosztów zużycia energii elektrycznej poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne;
  możliwość uzyskania odszkodowania za bezprawnie użytkowane działki przez zakłady energetyczne.