Działki Wrocław

 • IPM Nieruchomości Kredyty

  Specjalizacją naszej firmy jest kompleksowa, rzetelna usługa z której klient otrzymuje maksymalną korzyść, wygodę i bezpieczeństwo. Informacje o naszej działalności: Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy na rynku od 2001r. Współpracujemy z wieloma bankami i innymi instytucjami finansowymi co daje nam dużą możliwość dostosowania się do potrzeb klienta. Stosujemy niekonwencjonalne rozwiązania z których niemożliwe staje się możliwe. Jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z dużym dostępem do wielu nieruchomości nr licencji 6704.

 • Perfect Place

  Perfect Place to idealne miejsce dla Ciebie. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi wszystkim Klientom tak aby ułatwić formalności związane z obrotem nieruchomości, kredytowaniem i ubezpieczeniami.

  Jeśli szukasz nieruchomości we Wrocławiu, chcesz kupić dom, mieszkanie lub znaleźć idealny lokal na rozpoczęcie swojej działalności trafiłeś idealnie. Pomożemy Ci nie tylko znaleźć idealną nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb ale załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i zweryfikujemy stan prawny nieruchomości.

  Od dnia rozpoczęcia współpracy do chwili transakcji służymy Ci swoją pomocą i radą. Chcesz szybko i sprawnie znaleźć mieszkanie do wynajęcia? W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Chcesz wybudować dom we Wrocławiu lub na jego obrzeżach? Pomożemy Ci zdecydować jaka działka spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Spośród wielu miejsc odszukamy najlepsze na budowę Twojego wymarzonego domu.

  Chcesz sprzedać, wynająć swoją nieruchomość, bez problemów i długiego czekania na kupującego? Zgłoś się do nas! Profesjonalnie zajmiemy się sprzedażą i wynajmem Twojej nieruchomości. Nieruchomości naszych Klientów reklamujemy na najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych portalach ogłoszeniowych, wykonujemy profesjonalne zdjęcia i organizujemy prezentacje nieruchomości w dogodnym terminie dla obu stron.

  Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.