biuro nieruchomosci

 • Emmerson-Lumico Sp. z o.o.

  Firma Emmerson SA z wieloletnim stażem na rynku będąca w posiadaniu strony internetowej mająca łatwą obsługę nawet dla początkujących użytkowników pozwala wyszukać nieruchomości do wynajęcia i na sprzedaż - mieszkania, działki,domy jednorodzinne, grunty, pawilony wystawiennicze oraz lokale użytkowe w Krakowie. Pracownicy z Emmersona oferują również fachowe zarządzanie nieruchomościami oraz ich wyceny.

 • Bada Nieruchomości

  Nasze Biuro Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem kupna - sprzedaży mieszkań, domów i działek w województwie Mazowieckim. Celem naszej działalności jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego wprowadziliśmy kompleksową obsługę. Nasi specjaliści będą czuwać nad bezpieczeństwem i dobrą organizacją całego procesu związanego ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Pomogą w zebraniu potrzebnych dokumentów do Notariusza i do Sądu Wydziału Ksiąg Wieczystych. Poinformują o kosztach notarialnych, sądowych i podatkowych, wybierając optymalny dla Państwa wariant. Bezpłatnie pomogą w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki kompleksowej obsłudze przez jednego doradcę transakcja będzie bezpieczniejsza i łatwiej będzie można zgrać wszystkie terminy. Osoby chcące budować dom samodzielnie na zakupionej działce znajdą u nas setki propozycji gotowych projektów domów z największych Biur Projektowych w Polsce. Biuro Nieruchomości Bada współpracuje z Architektami, Projektantami, Kierownikami Budowy, Geodetami i innymi osobami z uprawnieniami budowlanymi. Zapraszamy do nas do Biura Nieruchomości w Pruszkowie lub na naszą stronę internetową na której mamy setki aktualnych ofert sprzedaży nieruchomości. Mamy poszukiwane tanie dwupokojowe mieszkania w różnych dzielnicach Warszawy. Mamy też domy pod Warszawą. Wybudowana obwodnica Warszawy znacznie poprawiła dojazd do centrum Stolicy z Ożarowa Mazowieckiego, Piastowa i wielu innych okolicznych miejscowości.

 • Lwy Nieruchomości s.c.

  Nasza firma zajmuje się pośredniczeniem i doradzaniem z zakresu obrotu nieruchomościami. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań,domów a także działek. Pomagamy dobrać indywidualny kredyt dla Państwa na zakup własnej nieruchomości, jest to możliwe dzięki naszej współpracy z wieloma bankami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Działamy energicznie i elastycznie walcząc o interesy i zadowolenie naszych klientów jak... LWY.

 • UŻLIS Nieruchomości

  Biuro Nieruchomości zajmujące się pośrednictwem nieruchomości: sprzedażą, najmem, dzierżawą, kupnem domów, działek, mieszkań. Dodatkowo biuro zajmuję się bezpłatną pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z dwudziestoma siedmioma bankami, sprawdzamy najkorzystniejszą ofertę indywidualnie pod każdego klienta. Dodatkowo biuro zajmuję się pomocą w budowie domów. Współpracujemy z kilkoma firmami budowlanymi. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji budowlanej począwszy od architekta po inżyniera budowlanego. Zapraszamy do współpracy.

 • Domino Biuro Obrotu Nieruchomościami

  Biuro Nieruchomości Domino to prężnie działająca firma zarówno na terenie Rzeszowa, jego okolic jak i całego Podkarpacia. Ofertą agencji, na którą warto zwrócić szczególną uwagę są na pewno nieruchomości komercyjne - lokale, pomieszczenia handlowe i magazyny w atrakcyjnych lokalizacjach. Ponadto dla odbiorców prywatnych szeroka i atrakcyjna jest oferta mieszkań, działek i domów. Zapraszamy wszystkich do współpracy z biurem Domino, którego kilkunastoletniego doświadczenia na rynku nieruchomości w charakterze pośredników nie sposób kwestionować.

 • Vistula Nieruchomości

  Vistula Nieruchomości Toruń - biuro nieruchomości w Toruniu, mieszkania na wynajem, domy, wycena nieruchomości, audyt energetyczny, sprzedaż mieszkań, domów i innych nieruchomości. Nasze biuro nieruchomości to kadra doświadczonych pracowników w branży nieruchomości oraz bankowości. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy: kupnie/sprzedaży, wynajmie/najmie, wycenie nieruchomości, audycie energetycznym, kredycie/inwestycji/ubezpieczeniach.

 • Biuro Nieruchomości KLAR

  Firma „KLAR” s.c. została założona w 1999 roku, natomiast od 2004 roku specjalizuje się na małopolskim rynku w obrocie nieruchomościami jako Biuro Nieruchomości „KLAR”. Właścicielem biura jest licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Violetta Wojas (licencja zawodowa nr 4205).

  Długi czas działania na rynku oraz bogate doświadczenie zdobyte przez te lata daje gwarancję rzetelności i solidności działania biura w kontaktach z klientami, gwarantując im bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

  Biuro posiada bogatą ofertę mieszkań, domów, działek i lokali będących przedmiotem sprzedaży, kupna bądź wynajmu .Obszerna licząca ponad 200 pozycji baza jest na bieżąco aktualizowana,zawiera dokładne opisy prezentowanych nieruchomości oraz dokumentację zdjęciową.

 • EURO-dom.CO Nieruchomości

  Jesteśmy prężnie działającą na rynku firmą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, wzorujemy się na zachodnich standardach zawodowych. Indywidualne podejście do każdej nieruchomości

  Kompleksowa obsługa z zakresu: pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, zamianie wszelkiego rodzaju nieruchomości
  obsługę prawno-administracyjną transakcji
  pozyskiwanie konkretnych nieruchomości na indywidualne zlecenie klienta w tym inwestycyjne

 • Korporacja Mediator

  Korporacja przedsiębiorców pośrednictwa w obrocie nieruchomości Mediator Nieruchomości pokrywa swoim terenem działania południowo-zachodnią Polskę czyli województwa opolskie (domy Opole, działki, lokale i mieszkania Opole), dolnośląskie (mieszkania Wrocław), wielkopolskie ( mieszkania Poznań) i łódzkie (mieszkania Łódź). Obok pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zajmujemy się także wyspecjalizowanym doradztwem rynku nieruchomości, kredytami, administrowaniem nieruchomościami, oceną nieruchomości, doradztwem legislacyjnym, finansowym i inwestycyjnym oraz przeprowadzaniem praktyk zawodowych dla pośredników i zarządców nieruchomości.

  Korporacja Mediator uczestniczy w systemie współpracy pomiędzy pośrednikami nieruchomości MLS który przedstawia na regionalnych systemach, oraz na ogólnopolskiej platformie LocumNet każde posiadane oferty. Chcąc dotrzymywać kroku narastającym żądaniom Klientów i wyzwaniom współczesnego europejskiego rynku nieruchomości Korporacja Mediator ciągle poprawia swoją strukturę organizacyjną i doskonali warsztat oraz narzędzia pracy wdrażając min Korporacyjny System Jakości CQS – 2012.

  Każdy z przedstawicieli i zarządców udzielający się w ramach Korporacji Mediator posiada państwowe licencje. Z kolei uprawnieniami zawodowymi legitymują się rzeczoznawcy majątkowi, projektanci, architekci, geodeci i inżynierowie budownictwa funkcjonujący w ramach Korporacji Mediator. Wszyscy przedstawiciele dysponują obligatoryjnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z racji świadczenia usług pośrednictwa lub zarządzania nieruchomościami. Członkowie Korporacji przynależą do miejscowych i ogólnopolskich stowarzyszeń i federacji Rynku Nieruchomości oraz metodycznie uczestniczą w branżowych szkoleniach, sympozjach, studiach podyplomowych, kursach, kongresach i konferencjach oraz targach krajowych i międzynarodowych.

 • Lex Biuro Nieruchomości i Porady Prawne Paweł Ołowski

  Nasze Biuro świadczy kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami dla osób fizycznych i prawnych. Działamy profesjonalnie i dbamy o bezpieczeństwo naszych kontrahentów. Naszą misją jest pełne zadowolenie klienta. Pośredniczymy w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Świadczone przez nas usługi gwarantują pełną obsługę formalno-prawną od momentu podpisania umowy pośrednictwa do finalizacji transakcji w formie aktu notarialnego lub umowy najmu. To co nas wyróżnia spośród innych to najniższa prowizja w regionie. Oferujemy także pomoc związaną z wyborem i uzyskaniem atrakcyjnych kredytów hipotecznych, współpracujemy z kancelariami notarialnymi oraz innymi biurami pośrednictwa. Nadzór nad pracą biura sprawuje Paweł Ołowski posiadający licencję zawodową nr 15850. Oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami świadczymy pomoc prawną w szerokim zakresie. Zapewniamy porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, pomoc prawną i obsługę prawną. Udzielone porady prawne pozwolą Państwu uniknąć konsekwencji nieznajomości prawa. Świadczone usługi są w pełni profesjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Biuro dokłada wszelkich starań aby udzielane porady prawne były wyczerpujące, sformułowane precyzyjnie, a ponadto prostymi przystępnym językiem. Paweł Ołowski

 • Żagiel Nieruchomości

  Zaufaj firmie z certyfikatem jakości ISO 9001-2008.

  Współpraca odbywa się zgodnie z Zasadami Etyki i Standardami Zawodowymi zatwierdzonymi przez Ministerstwo Budownictwa. Dodatkowo obsługa przez naszych maklerów jest na najwyższym z aktualnie możliwych poziomów - zgodnie z normą ISO 9001-2008. Pracujemy zgodnie ze standardami Systemu Zarządzania Jakością w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy sprawnie i efektywnie. Jakość naszej pracy jest systematycznie kontrolowana przez zewnętrznych auditorów. Nasze działania są zgodne z przepisami prawa. Zapewniamy bezpieczeństwo Twojej transakcji. To wszystko, by zapewnić Ci najlepszą usługę.
  Żaneta Schulz - Właściciel, licencja zawodowa nr 1036
  specjalista ds. zarządzania jakością.

 • Biuro Obsługi Nieruchomości Bocian Nieruchomości

  Biuro Obsługi Nieruchomości "BOCIAN NIERUCHOMOŚCI".
  Właścicielem biura jest Zbigniew Bocian posiadający licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 3205 oraz ubezpieczenie OC w związku z wykonywaną działalnością pośrednictwa.

  Od 2002 roku zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, zakupie, najmie, wynajmie, zamianie praw do nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytów bankowych na zakup praw do nieruchomości.

  Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę transakcji. Dzięki znajomości rynku nieruchomości udzielamy Naszym Klientom fachowych porad niezbędnych bezpiecznego przeprowadzenia transakcji. Czynności pośrednictwa wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, Standardami Zawodowymi Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz Kodeksem Etyki Pośrednika, a zadowolenie Naszych Klientów jest naszym najważniejszym celem.

  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami Polski Centralnej (SPONPC) oraz Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości.
  Posiadamy certyfikat RZETELNA FIRMA nadany przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej.

 • Biuro Nieruchomości Mościcki

  Warszawska firma Mościcki to istniejące od kilku lat biuro nieruchomości, które koncentruje swoją działalność na atrakcyjnym rejonie miasta. Nasze oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości pochodzą z Ursynowa, Kabat i Mokotowa. Dzięki temu, że nasze biuro wyspecjalizowało się w nieruchomościach z południowej Warszawy mogą Państwo zawsze liczyć na rzetelną obsługę - nasi pracownicy praktycznie znają wszystkie oferty wynajmu i sprzedaży lokali na pamięć. Biuro nieruchomości Mościcki to profesjonalnie przygotowane (najczęściej osobiście przez naszych pracowników) oferty sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, budynków, działek i lokali użytkowych. Każda oferta ma własnego opiekuna, który dba o to, żeby opis nieruchomości odpowiadał prawdzie, aby zawierał wszystkie istotne informacje i aby zdjęcia oddawały rzeczywisty stan obiektu czy lokalu. Dzięki temu klienci naszego biura nieruchomości nie tracą czasu na oglądanie na żywo ofert, które nie spełniają ich oczekiwań. Bo najważniejszym zadaniem jakie stawia przed sobą Biuro Mościcki Nieruchomości jest pełna satysfakcja klientów. Koncentrując się na jednym rejonie Warszawy znamy lokalny rynek tak dobrze, ze nie mamy problemu z dopasowaniem ofert do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu nasze biuro działa nieprzerwanie od kilkunastu lat, ciągle ciesząc się dużym powodzeniem i dobrą opinią. Dla osób zainteresowanych przeniesieniem się na Ursynów lub Mokotów pracownicy naszego biura przygotowali galerie - przewodnik pokazującą, że południowa Warszawa jest przyjaznym i komfortowym miejscem do życia. Znajdą tam Państwo zdjęcia nie tylko budynków mieszkalnych czy nieruchomości komercyjnych, ale także obiekty w budowie oraz galerie parków, terenów rekreacyjnych, zabytków a nawet kościołów i szkół . Tych z Państwa, którzy dobrze znają południową Warszawę zapraszamy do nadsyłania na nasz adres email własnych zdjęć, które z przyjemnością zamieścimy na stronie naszego biura nieruchomości. Oprócz opisów i zdjęć kabat, Ursynowa, Mokotowa i Wilanowa na naszej stronie można znaleźć oczywiście także aktualne oferty sprzedaży i wynajmu. Biuro Nieruchomości Mościcki to ponad tysiąc ofert sprzedaży i wynajmu. Nasz serwis umożliwia także zgłoszenie działki lub mieszkania na sprzedaż on-line oraz zlecenie nam przez internet wyszukania konkretnej nieruchomości “na zamówienie”. Każdego dnia pracownicy naszego biura wybierają oferty specjalne, przy wyborze których nasi klienci nie muszą płacić prowizji biuru. Przygotowaliśmy dla Państwa także kalkulator kredytowy oraz kalkulator całościowych kosztów zakupu nieruchomości - uwzględniliśmy w nim obsługę notarialną, podatki i inne opłaty dodatkowe. Zapraszamy także do przeczytania opracowanych przez nasze biuro nieruchomości przewodników dla osób sprzedających i kupujących mieszkania oraz domy. Opisujemy tam jak powinien się zachować pośrednik nieruchomości, czego mamy prawo od niego wymagać, na co zwrócić uwagę, a także przedstawiamy pełne listy dokumentów, które powinniśmy posiadać jeśli chcemy przeprowadzić transakcję kupna, sprzedaży czy najmu mieszkania, domu albo nieruchomości innego typu. Biuro Nieruchomości Mościcki oferuje także pomoc w kredytowaniu transakcji. Oczywiście nie użyczamy pożyczek, ani nie prowadzimy pośrednictwa, gdyż takie działania podważają wiarygodność każdego biura, agencji czy prywatnego pośrednika nieruchomości. Ale współpracujemy ze sprawdzonymi i dobrze ocenionymi przez naszych klientów doradcami finansowymi. Nasze biuro jest zreszone z warszawskich i krajowych izbach pośredników nieruchomości. Oczywiście posiadamy także licencję. Zapraszamy zarówno an naszą stronę jak i do stacjonarnych biur nieruchomości w Warszawie - na Kabatach przy ulicy KEN oraz na Ursynowie przy Belgradzkiej. Gwarantujemy rzetelne doradztwo oraz najwyższy poziom obsługi klienta. Każdy klient biura Mościcki jest prowadzony przez indywidualnego opiekuna, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu stuprocentową satysfakcję.

 • Makler Nieruchomości

  Makler Nieruchomości to nowoczesne, w pełni profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami w Łodzi. Standardy naszych działań zostały oparte o najlepsze światowe wzorce. Współpraca z nami to przede wszystkim bezpieczne transakcje na rynku łódzkich nieruchomości i nie tylko.

  Posiadamy atrakcyjne oferty sprzedaży i wynajmu takich nieruchomości jak: domy, kamienice, mieszkania, hotele, działki budowlane, grunty rolne, lokale użytkowe, handlowe i usługowe, stacje paliw. Obszar naszego działania obejmuje województwo łódzkie, ale dzięki współpracy z innymi agencjami możemy także wyszukać dla Państwa nieruchomości na terenie całej Polski i Europy.

  Nasze pośrednictwo nie sprowadza się wyłącznie do kojarzenia stron lecz obejmuje:
  - badanie stanu prawnego nieruchomości,
  - przygotowanie obsługi notarialnej transakcji,
  - pomoc w ustaleniu ceny rynkowej nieruchomości,
  - pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych kredytów na zakup nieruchomości,
  - marketing nieruchomości: promocja na internetowych portalach i reklama w prasie lokalnej.

 • Montanus Sp. z o.o.

  Nieruchomości w górach. Działki, grunty, domy, mieszkania. Biuro nieruchomości oferuje działki w górach, domy i mieszkania.
  Montanus to dynamiczna i skuteczna Agencja Nieruchomości działająca głównie na terenie pięciu powiatów województwa małopolskiego. W powiatach: suskim, nowosądeckim, myślenickim, limanowskim, nowotarskim, gorlickim i tatrzańskim. Bazujemy na wiedzy, energii i pasji do nieruchomości naszego kreatywnego zespołu.
  Na pewnym gruncie

  Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 15659 oraz licencję zawodową zarządcy nieruchomości nr 19996 nadane przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Pracujemy oraz współpracujemy w gronie profesjonalistów: pośredników w obrocie nieruchomościami, administratorów i zarządców nieruchomości, rzeczoznawców majątkowych, geodetów, architektów, notariuszy, radców prawnych oraz doświadczonych budowlańców.
  Gwarancja prowadzonych usług

  banków i instytucji finansowych oraz pomoc merytoryczną w zakresie finansowania inwestycji, doradztwo prawne i obsługę notarialną,
  obsługę formalności i reprezentowanie interesów klienta na wszystkich etapach transakcji, współpraca i konsultacje z profesjonalistami skupiającymi się wokół rynku nieruchomości.
  Co nas wyróżnia?

  Nieruchomości są naszą pasją. Wierzymy, że nasza firma jest wyjątkowa. Wykształcenie w zakresie nieruchomości, geograficzne oraz prawnicze daje nam ogromne możliwości analizy i powiązania pewnych faktów. Dostrzegamy szerszy aspekt naszej pracy, jakim są marzenia i plany Naszych Klientów. Przyjazna i kameralna atmosfera pracy pozwala na swobodną wymianę opinii, spostrzeżeń i codzienne wzbogacanie doświadczenia zawodowego. Partnerskie relacje oraz wzajemne zaufanie sprzyjają uczciwej i efektywnej pracy. Ciągłe samo doskonalenie i wprowadzanie nowoczesnych technologii zwiększają jakość oraz wpływają na czas sprzedaży nieruchomości. Nasz zespół budują osoby kreatywne i ukierunkowane na cel co pozwala na stałe dążenie do podnoszenia jakości naszych usług.
  Prezentacja nieruchomości - najnowsze standardy

  Prezentujemy nieruchomości stosując nowe, nie funkcjonujące do tej pory na rynku zasady i narzędzia. Każda nieruchomość posiada swoją własną stronę internetową oraz dostępna jest do pobrania w formacie PDF. Przedstawiane przez nas oferty posiadają szczegółowy opis, zdjęcia, interaktywne panoramy 360°, opisy okolicy, plany powierzchni oraz mapy poglądowe. W naszym serwisie internetowym szczegółowo opisanych jest 316 miejscowości, 45 gmin i 5 powiatów na terenie których działamy, dzięki czemu Nasi Klienci sami mogą poznać historię, warunki komunikacyjne czy atrakcje turystyczne w danej miejscowości. Wszystkie informacje prezentowane są w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim. W naszym biurze posiadamy zbiory szczegółowych map z obszaru 5 powiatów na których działamy m.in. mapy topograficzne w skalach 1 : 10 000 i 1: 50 000, mapy o charakterze katastralnym, mapy sozologiczne, mapy hydrograficzne, mapy geologiczne. Materiały geodezyjne, wiedza o lokalnym rynku nieruchomości i wykształcenie geograficzne pozwalają nam powiązać pewne fakty i zaprezentować je Klientowi który ich poszukuje.

 • FAMILY HOME Magdalena Rydzanicz

  Witamy na stronie biura nieruchomości FAMILY HOME. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Pomagamy osobom chcącym sprzedać, kupić, wynająć lub nająć mieszkania, domy, działki i lokale użytkowe. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Podejmujemy szereg czynności mających na celu regulowanie stanu prawnego nieruchomości, kompletowanie niezbędnych dokumentów, kojarzenie stron transakcji oraz jej bezpieczne przeprowadzenie. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 17965. Zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w TUiR Warta S.A., obejmujące terytorium RP. Osoby chcące sprzedać lub wynająć nieruchomość oraz osoby szukające odpowiedniej nieruchomości dla siebie mogą się do nas zgłosić telefonicznie lub mailowo. Oddzwonimy i umówimy się na spotkanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 • Agora nieruchomości

  Nasza firma działa na Polskim rynku nieruchomości od 1997r. Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam profesjonalnie realizować powierzone przez Państwa zadania. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji od strony formalno prawnej. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom.

  Biuro specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości w kupnie i sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości przemysłowych, usługowych, handlowych jak również gruntów pod małe i duże inwestycje na terenie województwa Pomorskiego jak i na terenie całej Polski. Oferujemy również bogatą ofertę domów i mieszkań na terenie Gdańska i okolic.

  Agora nieruchomości ma za sobą znaczące sukcesy na rynku nieruchomości indywidualnych i komercyjnych poparte doświadczeniem zdobytym przy współpracy z wieloma zarówno lokalnymi jak i ogólnopolskimi firmami.Posiadamy również ofertę gotowych projekty domów tanich w budowie i energooszczędnych w eksploatacji. Ponadto oferujemy usługi w zakresie geodezyjnym, projektowania, uzbrojenia oraz kompleksową usługę od projektów do zezwolenia na budowę włącznie z nadzorem wykonawczym. Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi w zakresie projektów i aranżacji wnętrz.
  Gwarancją świadczenia usług wysokiej jakości jest posiadanie licencji państwowych numer 3253, 11224 jak również uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach poświęconych zagadnieniom panującym na rynku nieruchomości organizowanych przez SPPON i PFRN.

  Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu od wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

  Agora nieruchomości jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.

 • Biuro nieruchomości DOMI

  Zapraszamy do naszego biura, które świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  Służymy Państwu kompleksową pomocą w sprzedaży, kupnie i wynajmie wszelkich nieruchomości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych nieruchomości. Oferta ta wciąż się zmienia i poszerza, dlatego też zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony internetowej, jak również osobistego kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania pełnych informacji na temat ofert.

  Biuro nasze pomaga również Klientom w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości. Stała współpraca z bankami przyspiesza i ułatwia naszym Klientom procedurę ubiegania się o kredyt.

  Liczymy że biuro, które udało nam się stworzyć, spełni Państwa oczekiwania. Najlepszą zaś rekomendacją dla naszego biura będą zadowoleni Klienci, którzy za naszym pośrednictwem przeprowadzili udane transakcje i nadal chcą korzystać z naszych usług jednocześnie polecając nas innym.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 • Biuro Neruchomości Arka

  Kompleksowa obsługa zarówno w obrębie kupna/sprzedaży jak i najmu/wynajmu domów, mieszkań, gruntów oraz wszelkiego rodzaju nieruchomości komercyjnych. Działamy w oparciu o licencję zawodową nr 17502. Nasz główny priorytet to bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Jeżeli poszukujesz mieszkania w Rybniku lub mieszkania w Wodzisławiu Śląskim i okolicach, a przy tym chcesz skorzystać z profesjonalnego biura nieruchomości - NieruchomosciArka.pl to doskonały wybór. Działamy na terenie województwa śląskiego. Nasza oferta obejmuje między innymi: nieruchomości Rybnik oraz nieruchomości Wodzisław. Sprawdź nas!

 • DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości

  Jesteśmy jednym z najbardziej znanych i skutecznych w działaniu biur nieruchomości we Wrocławiu. Cieszymy się ogromną rozpoznawalnością marki w regionie. Sprzedaliśmy ponad tysiąc nieruchomości, skutecznie pomagając naszym klientom. Wysoka jakość obsługi i gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie to ogromne zobowiązanie. Wiemy, że przy kupnie lub sprzedaży nieruchomości chodzi często o dorobek życia. Współpracujemy ze wszystkimi licencjonowanymi pośrednikami zrzeszonymi przy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nasze rozwiązania logistyczne, organizacyjne i marketingowe skutecznie pomagają w sprzedaży niemal każdej nieruchomości. Gwarantują, że złożone u nas oferty nieruchomości są jednymi z najbardziej dostępnych na rynku.
  Kupujący ma wybór oraz pewność informacji. Wiemy też, co jest najważniejsze. Mamy wielu zadowolonych klientów. Nieruchomości pod kontrolą – to motto naszej codziennej pracy.

1 · 2 · 3 · następna strona »