agencja nieruchomosci

 • Bada Nieruchomości

  Nasze Biuro Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem kupna - sprzedaży mieszkań, domów i działek w województwie Mazowieckim. Celem naszej działalności jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego wprowadziliśmy kompleksową obsługę. Nasi specjaliści będą czuwać nad bezpieczeństwem i dobrą organizacją całego procesu związanego ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Pomogą w zebraniu potrzebnych dokumentów do Notariusza i do Sądu Wydziału Ksiąg Wieczystych. Poinformują o kosztach notarialnych, sądowych i podatkowych, wybierając optymalny dla Państwa wariant. Bezpłatnie pomogą w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki kompleksowej obsłudze przez jednego doradcę transakcja będzie bezpieczniejsza i łatwiej będzie można zgrać wszystkie terminy. Osoby chcące budować dom samodzielnie na zakupionej działce znajdą u nas setki propozycji gotowych projektów domów z największych Biur Projektowych w Polsce. Biuro Nieruchomości Bada współpracuje z Architektami, Projektantami, Kierownikami Budowy, Geodetami i innymi osobami z uprawnieniami budowlanymi. Zapraszamy do nas do Biura Nieruchomości w Pruszkowie lub na naszą stronę internetową na której mamy setki aktualnych ofert sprzedaży nieruchomości. Mamy poszukiwane tanie dwupokojowe mieszkania w różnych dzielnicach Warszawy. Mamy też domy pod Warszawą. Wybudowana obwodnica Warszawy znacznie poprawiła dojazd do centrum Stolicy z Ożarowa Mazowieckiego, Piastowa i wielu innych okolicznych miejscowości.

 • Grupa Adviser Sp. z o.o.

  Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji związanych z obrotem nieruchomościami. Poprowadzimy Państwa przez cały proces – od podjęcia decyzji do finalizacji transakcji. Zapewniamy miłą, rzetelną oraz profesjonalną obsługę na wysokim poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo każdy z Państwa ma inne oczekiwania i potrzeby. Swoją pracę wykonujemy z dużym zaangażowaniem, co przekłada się na skuteczność i Państwa zadowolenie. Mamy satysfakcję z tego, że w dzisiejszych trudnych czasach, z powodzeniem przeprowadzamy transakcje, a nasi klienci polecają nas innym. Jesteśmy skuteczni dzięki temu, że poważnie podchodzimy do podjętych zobowiązań i intensywnie pracujemy nad ofertami. Spotykamy się z uznaniem ze strony klientów poszukujących nieruchomości, gdyż zapewniamy im kompletną, dostosowaną do ich potrzeb obsługę. Działamy na podstawie licencji zawodowej Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 12322. Nasze usługi objęte są ochroną ubezpieczeniową – posiadamy OC działalności zawodowej. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zdobywając najnowszą wiedzę podczas wielu szkoleń, konferencji, spotkań branżowych, a także analizując rynek i przepisy prawne we własnym zakresie. W codziennej pracy przestrzegamy wszelkich norm prawnych oraz Standardów Zawodowych. Jesteśmy członkiem WSPON – Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz PFRN – Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Współpracujemy z najpopularniejszymi portalami ogłoszeniowymi, dzięki czemu nasze oferty są skutecznie promowane. Stosujemy również inne narzędzia marketingowe, dostosowane indywidualnie do konkretnych ofert. Działamy głównie na terenie powiatu warszawskiego zachodniego, ale przeprowadzamy transakcje również w innych rejonach. Jesteśmy rozpoznawalni w swojej okolicy. Wielu klientów poszukujących zgłasza się do nas z przekonaniem, że to właśnie u nas uzyskają najpełniejszą ofertę. Cieszymy się ogromnie i ustawicznie pracujemy nad tym, aby nie zawieźć Państwa zaufania. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Mili Państwo, serdecznie prosimy o umawianie się z nami na spotkania. Nie zawsze jesteśmy w biurze, gdyż praca w terenie jest dla nas priorytetem.

 • Domino Biuro Obrotu Nieruchomościami

  Biuro Nieruchomości Domino to prężnie działająca firma zarówno na terenie Rzeszowa, jego okolic jak i całego Podkarpacia. Ofertą agencji, na którą warto zwrócić szczególną uwagę są na pewno nieruchomości komercyjne - lokale, pomieszczenia handlowe i magazyny w atrakcyjnych lokalizacjach. Ponadto dla odbiorców prywatnych szeroka i atrakcyjna jest oferta mieszkań, działek i domów. Zapraszamy wszystkich do współpracy z biurem Domino, którego kilkunastoletniego doświadczenia na rynku nieruchomości w charakterze pośredników nie sposób kwestionować.

 • Multum

  Kupno mieszkania w Gorzowie jest obarczone dużym ryzykiem, nie każdy zna się na rynku nieruchomości, wystarczy mieć dobrą agencje nieruchomości, ale jak ją wybrać skoro na rynku aż roi się od biur pośredników? Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zapraszamy do Biura Nieruchomości Multum. Tutaj w miłej atmosferze obsłużą Was doświadczeni pośrednicy, który zadbają o wysoki standard oferowanych przez nas usług. Robimy wszystko co w naszej mocy by zakup mieszkania był dla Was przyjemnością, a nie tylko ciężkim dylematem.

 • DALAR Nieruchomości

  Firma DALAR Nieruchomości specjalizuje się w pośrednictwie przy zakupie i sprzedaży mieszkań, domów, siedlisk, gospodarstw rolnych, obiektów i lokali użytkowych. Działamy południowych okolicach Warszawy: Konstancinie, Piasecznie, Górze Kalwarii, Nadarzynie, Tarczynie, Grójcu.
  Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa przeprowadzonych za naszym pośrednictwem transakcji, pomagamy w przygotowaniu całej dokumentacji, zapewniamy także obsługę organizacyjną, notarialną, zawsze służymy fachową poradą. Wszelkie działania firmy DALAR Nieruchomości są realizowane pod nadzorem osoby posiadającej licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami wydaną przez Ministerstwo Budownictwa oraz objęte są ustawowym obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej OC.Oferujemy Państwu także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytów.
  Lista ofert
  Kredyty

 • Agencja nieruchomości N-DOM Nawrocki

  Agencja nieruchomości n-dom Nawrocki Pośrednictwo nieruchomości Sprzedaż nieruchomości Zamość, Domy Działki Mieszkania najniższa prowizja w regionie Lubelskim. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Najniższa prowizja w regionie.

  Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę prawną realizowanych transakcji. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej lukratywnych transakcji.
  pośrednictwa sprzedaży, kupna, najmu domów, mieszkań, lokali, gruntów, nieruchomości komercyjnych
  gromadzenia niezbędnej dokumentacji nieruchomości
  pełnej obsługi notarialnej
  przygotowania inwestycji od momentu zakupu gruntu, wz, pozwolenia na budowę do realizacji włącznie
  doradztwa i pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego
  wyszukiwania nieruchomości na zlecenie klienta
  regulacji stanów prawnych nieruchomości
  doradztwa w zakresie podniesienia wartości nieruchomości
  tworzenia umów przedwstępnych, umów najmu oraz umów warunkowych zabezpieczających interesy klientów

 • EURO-dom.CO Nieruchomości

  Jesteśmy prężnie działającą na rynku firmą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, wzorujemy się na zachodnich standardach zawodowych. Indywidualne podejście do każdej nieruchomości

  Kompleksowa obsługa z zakresu: pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, zamianie wszelkiego rodzaju nieruchomości
  obsługę prawno-administracyjną transakcji
  pozyskiwanie konkretnych nieruchomości na indywidualne zlecenie klienta w tym inwestycyjne

 • DomProfit

  Agencja nieruchomości DomProfit specjalizuje się w skutecznej i profesjonalnej sprzedaży mieszkań oraz domów.
  Jesteśmy nietypową agencją nieruchomości z Raciborza, ponieważ oferujemy zarówno pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, jak i bez pośrednictwa!

  Pomagamy naszym Klientom profesjonalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży ich nieruchomości, by zwiększyć jej szybkość i skuteczność oraz zmaksymalizować wartość nieruchomości.

  Zapewniamy:
  - Home Stageing,
  - Wycieczki wirtualne po nieruchomości,
  - Sesje fotograficzne,
  - Ogłoszenia,
  - Reklamę.

  Koniecznie wejdź na naszą stronę i zobacz jak działamy! Zapraszamy!

 • Lex Biuro Nieruchomości i Porady Prawne Paweł Ołowski

  Nasze Biuro świadczy kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami dla osób fizycznych i prawnych. Działamy profesjonalnie i dbamy o bezpieczeństwo naszych kontrahentów. Naszą misją jest pełne zadowolenie klienta. Pośredniczymy w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Świadczone przez nas usługi gwarantują pełną obsługę formalno-prawną od momentu podpisania umowy pośrednictwa do finalizacji transakcji w formie aktu notarialnego lub umowy najmu. To co nas wyróżnia spośród innych to najniższa prowizja w regionie. Oferujemy także pomoc związaną z wyborem i uzyskaniem atrakcyjnych kredytów hipotecznych, współpracujemy z kancelariami notarialnymi oraz innymi biurami pośrednictwa. Nadzór nad pracą biura sprawuje Paweł Ołowski posiadający licencję zawodową nr 15850. Oprócz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami świadczymy pomoc prawną w szerokim zakresie. Zapewniamy porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, pomoc prawną i obsługę prawną. Udzielone porady prawne pozwolą Państwu uniknąć konsekwencji nieznajomości prawa. Świadczone usługi są w pełni profesjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Biuro dokłada wszelkich starań aby udzielane porady prawne były wyczerpujące, sformułowane precyzyjnie, a ponadto prostymi przystępnym językiem. Paweł Ołowski

 • Żagiel Nieruchomości

  Zaufaj firmie z certyfikatem jakości ISO 9001-2008.

  Współpraca odbywa się zgodnie z Zasadami Etyki i Standardami Zawodowymi zatwierdzonymi przez Ministerstwo Budownictwa. Dodatkowo obsługa przez naszych maklerów jest na najwyższym z aktualnie możliwych poziomów - zgodnie z normą ISO 9001-2008. Pracujemy zgodnie ze standardami Systemu Zarządzania Jakością w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy sprawnie i efektywnie. Jakość naszej pracy jest systematycznie kontrolowana przez zewnętrznych auditorów. Nasze działania są zgodne z przepisami prawa. Zapewniamy bezpieczeństwo Twojej transakcji. To wszystko, by zapewnić Ci najlepszą usługę.
  Żaneta Schulz - Właściciel, licencja zawodowa nr 1036
  specjalista ds. zarządzania jakością.

 • Biuro Obsługi Nieruchomości Bocian Nieruchomości

  Biuro Obsługi Nieruchomości "BOCIAN NIERUCHOMOŚCI".
  Właścicielem biura jest Zbigniew Bocian posiadający licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 3205 oraz ubezpieczenie OC w związku z wykonywaną działalnością pośrednictwa.

  Od 2002 roku zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, zakupie, najmie, wynajmie, zamianie praw do nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytów bankowych na zakup praw do nieruchomości.

  Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę transakcji. Dzięki znajomości rynku nieruchomości udzielamy Naszym Klientom fachowych porad niezbędnych bezpiecznego przeprowadzenia transakcji. Czynności pośrednictwa wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, Standardami Zawodowymi Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz Kodeksem Etyki Pośrednika, a zadowolenie Naszych Klientów jest naszym najważniejszym celem.

  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami Polski Centralnej (SPONPC) oraz Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości.
  Posiadamy certyfikat RZETELNA FIRMA nadany przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej.

 • Studio Nieruchomości Joanna Kasprzyk

  Witamy w serwisie opolskiego biura „Studio Nieruchomości” Nasz zakład proponuje klientom całościową korzystanie plus doradztwo w dokonywaniu trafnych jak i najbardziej korzystnych dla Państwa możliwości, oszczędzeniu czasu lub uproszczeniu procedur związanych z kupnem, odstąpieniem, wynajmem jak i najmem nieruchomości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny. Funkcjonując na rynku opolskim od 2006 roku towarzyszymy również z początku jak jak i wtórny rynek nieruchomości województwa opolskiego i nie tylko… Poprzez indywidualne postępowanie realizujemy posługi na płaszczyźnie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami lub usługi indywidualnego doradztwa finansowego. Współpracujemy z opolskimi kancelariami notarialnymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi a także licznymi instytucjami finansowymi. Zachęcamy do oglądnięcia naszej serwisu.

 • CITY INVEST NIERUCHOMOŚCI

  Chcą Państwo kupić mieszkanie, dom lub działkę? Myślą o ulokowaniu swoich oszczędności? Posiadają cenny kapitał, jakim jest nieruchomość i chcą ją spieniężyć? Widzieli już Państwo setki ofert, przeprowadzili wstępną analizę rynku, brali wszystkie "za" i "przeciw", przeliczyli środki. To bardzo dużo, ale i tak wahacie się. Poruszanie się po rynku nieruchomości bez pomocy doświadczonego fachowca może być ryzykowne i prowadzić do nieodwracalnych strat. Dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw!

  Profesjonalne doradztwo ułatwi i skróci cały proces, a Państwo będą mieli pewność, że transakcja została przeprowadzona możliwie najlepiej.
  W CITY INVEST NIERUCHOMOŚCI każdy klient zostaje profesjonalnie obsłużony i rzetelnie poinformowany.

  W tym możemy Państwu pomóc:
  przedstawimy odpowiednie oferty Kupującym lub pomożemy dobrze zaprezentować Państwa nieruchomość;
  podpowiemy, w którym momencie najlepiej dokonać transakcji;
  zaproponujemy odpowiednią cenę nieruchomości;
  pomożemy w negocjacjach;
  porównamy podobne oferty na rynku;
  sprawdzimy jak kształtowały się podobne oferty w przeszłości;
  pomożemy wybrać nieruchomości, które pozwolą zarobić na tym rynku;
  wskażemy rozwiązania pomocne w sfinansowaniu nieruchomości;
  pomożemy w sporządzeniu umów przedwstępnych, protokołów, itp.;
  przeprowadzimy przez formalności notarialne oraz podatkowo-prawne.

 • DCN Dolnośląskie Centrum Nieruchomości

  Jesteśmy jednym z najbardziej znanych i skutecznych w działaniu biur nieruchomości we Wrocławiu. Cieszymy się ogromną rozpoznawalnością marki w regionie. Sprzedaliśmy ponad tysiąc nieruchomości, skutecznie pomagając naszym klientom. Wysoka jakość obsługi i gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie to ogromne zobowiązanie. Wiemy, że przy kupnie lub sprzedaży nieruchomości chodzi często o dorobek życia. Współpracujemy ze wszystkimi licencjonowanymi pośrednikami zrzeszonymi przy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Nasze rozwiązania logistyczne, organizacyjne i marketingowe skutecznie pomagają w sprzedaży niemal każdej nieruchomości. Gwarantują, że złożone u nas oferty nieruchomości są jednymi z najbardziej dostępnych na rynku.
  Kupujący ma wybór oraz pewność informacji. Wiemy też, co jest najważniejsze. Mamy wielu zadowolonych klientów. Nieruchomości pod kontrolą – to motto naszej codziennej pracy.

 • Cercon

  Biuro nieruchomości, jak sama nazwa wskazuje zajmuje się przede wszystkim pośrednictwem przy obrocie nieruchomościami. Obejmuje to kupno i sprzedaż nie tylko domów i mieszkań nowowybudowanych, ale również rynek wtórny. Zgłaszając się do biura nieruchomości uzyskamy pomoc w formalnościach przy sprzedaży lub kupnie domu, działki czy też mieszkania. Jest to na pewno duże ułatwienie, szczególnie dla osób, którym szkoda czasu, bądź dla tych, którzy boją się własnej nieznajomości prawa i wolą oddać tę pracę profesjonalistom. Firmy tego typu zajmują się również innymi zagadnieniami związanymi z działem nieruchomości. Między innymi doradztwo inwestycyjne w ramach rynku nieruchomości, pośrednictwo i pomoc w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych, remontem mieszkania i wystrojem, aby można się wprowadzić i mieszkać od pierwszego dnia. Jak znaleźć najlepsze biuro, które faktycznie za nasze pieniądze zrobi wszystko co w jego mocy, aby sprostać naszym oczekiwaniom? Najlepiej zasięgnąć rady znajomych, którzy korzystali wcześniej z usług agentów nieruchomości danego biura i są w pełni zadowoleni. Inną możliwością jest wybadanie rynku poprzez fora Internetowe. Dzielą się tam swoimi opiniami różni ludzie z całej Polski. Dzięki temu poznamy najrozmaitsze zdania, często konfrontujące się nawzajem. Koniec końców znajdziemy odpowiednie dla naszego interesu biuro nieruchomości.

 • Biuro Nieruchomości Katarzyna Majer

  Nasze biuro nieruchomości pomoże Państwu przejść przez labirynt ofert na rynku nieruchomości. Doradzimy jak wybrać kredyt aby był on jak najmniej odczuwalny dla Państwa kieszeni. Doradzimy na co należy zwracać uwagę przy zakupie domu czy też mieszkania, jakie mogą czyhać niebezpieczeństwa z tym związane.
  Świadczymy również usługę prowadzenia transakcji zakupu nieruchomości wybranej przez Klienta bez naszego pośrednictwa. Bezpieczeństwo transakcji GWARANTUJE NASZE UBEZPIECZENIE od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

 • Trend Nieruchomości

  W momencie kiedy ilość mieszkań wyraźnie przewyższa wielkość nabywających, kiedy procedury w bankach są jeszcze bardziej złożone, Firmy ubezpieczeniowe pragną jedynie pozyskać nowego Kontrahenta ograniczając limit jego zabezpieczenia stajemy przed dylematem co zdziałać. Zwykłym ruchem staje się wybór skorzystania z wsparcia sprofilowanych Przedsiębiorstw w owym aspekcie. http://trend-nieruchomosci.pl/o-firmie/o-nas Jeszcze większy frasunek mamy podczas gdy pragniemy zbudować nasz własny dom. Posłużyć się z Firmy budowlanej z kierownikiem budowy? Tymczasem w takim przypadku jego osoba będzie zabezpieczał zleceniobiorcę a nie nas? Przedsiębiorstwo Trend nieruchomości zapewnia proste wyjście na Państwa komplikacje. Zespół zawodowców z długoletnim doświadczeniem jest już na wyciągnięcie dłoni. Wyłącznie wypróbowane umiejętności, wieloletnie doświadczenie także bezustannie doszkalająca się kadra zapewnia Państwu maksymalną realizację zamówienia. Nasza pracownicy to wieloletni rynku nieruchomości. Współpracujemy komponując jedną z najbardziej rozróżnianych marek na lokalnym rynku nieruchomości. http://trend-nieruchomosci.pl/Nieruchomosci/oferta Dysponujemy ponadprzeciętne podejścia realizacji inwestycji budowlanych, procesów obsługi Klienta również marketingu nieruchomości. Zachęcamy do skorzystania z ponadprzeciętnego systemu sprzedaży, zakupu prawa do nieruchomości, marketingu Państwa nieruchomości, następnie znalezienia perfekcyjnej formy kredytowania obcego w banku oraz ubezpieczenia nieruchomości. www.trend-nieruchomosci.pl/Franchising/Czym-jest-Franchising"> W chwili podczas gdy doszło do deregulacji zawodów związanych z sektorem nieruchomości korzystaj tylko ze przetestowanych specjalistów. Nie ryzykuj straty majątku swojego życia. Umów się z naszym konsultantem a w tym momencie na pierwszym spotkaniu uzgodnicie wspólnie harmonogram realizacji Twojego zlecenia. Pamięta tylko doświadczone podejście poparte wiedzą zapewnia Tobie, iż sprzedając mieszkanie nie stracisz, kupując wybierzesz najatrakcyjniejszą ofertę na rynku, ubezpieczając rzeczywiście ochronisz swoje interesy i Twojej rodziny i zaciągając kredyt mieszkaniowy wybierzesz najlepszą dostępną propozycję.

 • Rozwiązania Dla Nieruchomośći Michał Cygan

  Rozwiązania Dla Nieruchomości jest dynamicznie rozwijającą się Warmińsko-Mazurską firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze rozwiązań dla uczestników rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Firma zadebiutowała w maju 2011r a jej założycielem jest Michał Cygan. Obycie się w pracy z właścicielami nieruchomości oraz zdobyte licencje zaowocowały w otworzenie własnej firmy. Zaobserwowana na rynku konieczność występowania kompleksowości usług dały początek firmie. W ramach firmy świadczymy całe spektrum usług związanych z nieruchomościami: zarządzanie nieruchomościami, wspólnotami mieszkaniowymi najmem pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, analizy cieplno-wilgotnościowych przegród zewnętrznych budynku, analizy termowizyjne przegród zewnętrznych budynku, analizy mykologiczne opracowanie świadectw charakterystyki energetycznych, opracowanie charakterystyk energetycznych na etapie projektowania, opracowanie audytów energetycznych i remontowych. Jesteśmy jedyną firmą na rynku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która oferuje swoim Klientom tak szeroki i zintegrowany wachlarz usług. WSZECHSTRONNOŚĆ TO NASZ WYRÓŻNIK. Dzięki połączeniu w ramach jednej firmy, dysponujemy pełną wiedzą o rynku nieruchomości i możemy zaoferować najbardziej kompleksowe rozwiązania.

 • Apollo Nieruchomości i Finanse Marzena Michalczyk

  Firma nasza specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami na terenie tzw. linii Otwockiej (Wawer, Józefów, Otwock) oraz na terenie Wesołej, Starej Miłosnej i Rembertowa. Zapewniamy naszym Klientom wsparcie podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości. Gwarantujemy rzetelną obsługę transakcji kupna, sprzedaży domów, działek i mieszkań.

 • MS Nieruchomosci

  Kim jesteśmy: MS Nieruchomości zapewnia Klientom najwyższej jakości indywidualną obsługę oraz gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo transakcji. Bazując na posiadanym doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach proponujemy Klientom pośrednictwo, pomoc i doradztwo we wszystkich transakcjach, których przedmiotem jest nieruchomość. Nasza oferta: Wysoce wykwalifikowani specjaliści w obrocie nieruchomościami: bezpiecznie i skutecznie zaprezentują Państwa nieruchomość w celu jej sprzedaży lub wynajmu, sprawnie i szybko wyszukają nieruchomość zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami, przeanalizują rynkową ofertę kredytową i przedłożą najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania finansowe w celu realizacji inwestycji.Nad rzetelnością i bezpieczeństwem wszystkich działań czuwają zawsze licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

1 · 2 · następna strona »